Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії за кордоном

Лікування наркоманії має на увазі під собою тривалий процес, який є індивідуальним для кожного пацієнта. Оскільки причина наркозалежності криється насамперед в патологічних змінах психіки залежного, основним завданням пацієнта і фахівців є відновлення тих особистісних особливостей, які піддалися руйнуванню в період прийому наркотиків. Хороших результатів вдається домогтися завдяки зміні обстановки і кліматичних умов, зміни кола спілкування, нових вражень - все це сприятливо діє на психоемоційний стан людини, допомагає сформувати правильні мотиваційні установки і зміцнює бажання одужати. Клініка « Трансформація » пропонує своїм клієнтам лікування наркозалежності за кордоном , яке якраз допомагає створити перераховані вище умови.

Оптимальним вибором в цьому випадку є держави, які розташовані на морському узбережжі, де розвинена система лікування хворих на наркозалежність, відмінним варіантом для лікування може послужити реабілітаціонний центр в Тбілісі (Грузія), в Алмати (Казахстан), в Кишиневі (Молдова), Баку (Азербайджан). Наші клієнти стають одними з учасників групових занять профільних клінік. При бажанні ви можете самостійно вибрати країну для реабілітації.

Ми пропонуємо комплексні послуги, які включають не тільки реабілітацію, а й супровід клієнта до місця лікування, що також вирішує мовне питання. Крім цього, під час реабілітації залежного близькі йому люди можуть відвідувати спеціальні групи допомоги родичам. Це дуже важливо, оскільки після курсу реабілітації клієнт повернеться зовсім іншою людиною, а ті, хто буде поруч з ним в подальшому, можуть залишитися заручниками минулих страхів і допускати колишні поведінкові помилки.

Перелічимо основні переваги, якими володіє лікування наркоманії за кордоном :

 • Перебуваючи на реабілітації за кордоном, наші клієнти отримують унікальну можливість сконцентруватися на процесі одужання, оскільки тут їх ніхто і ніщо не буде відволікати.
 • Ми дотримуємося повну анонімність на всіх етапах, а єдине, що може видати ваше перебування на морі - це засмага. Це можна віднести до позитивних моментів, оскільки ви зможете пояснити під час вашої відсутності відпочинком в теплих країнах.
 • Програма реабілітаційного курсу розробляється індивідуально для кожного залежного - фахівці будуть приділяти максимально пильну увагу кожному клієнту.
 • За час лікування залежні не тільки відвідують необхідні реабілітаційні заходи, а й повноцінно відпочивають. Це означає, що після повернення вони будуть сповнені сил, впевненості в собі і почнуть прагнути до нормального життя без наркотиків.
 • Лікування проходить в максимально комфортних умовах: в обраному центрі реабілітації або на приватних віллах.
 • Програма лікування максимально насичена і інтенсивна, що дозволяє підвищити її ефективність.
 • Клієнтам доступний цілий ряд додаткових послуг, які будуть сприяти якнайшвидшому одужанню: СПА-процедури, екскурсійні програми, заняття спортом, активні види відпочинку і т. д.
 • Можливо лікування різних супутніх захворювань в профільних клініках за кордоном.

Реабілітаційний центр за кордоном : основні етапи лікування

Оскільки при залежності від наркотиків страждає не тільки психічний, а й фізичне здоров'я, лікування наркозалежності за кордоном проводиться за двома основними напрямками:

 • Усунення фізичної залежності. Основною метою даного етапу є боротьба з так званої «ломкою» або явищем, яке в офіційній медицині носить назву «абстинентний синдром». Для того щоб знизити його прояви, застосовується цілий ряд процедур, серед яких можна виділити фізіотерапію, плазмаферез, ксенонотерапію і ін. З їх допомогою організм очищається від токсинів, відновлюються втрачені функції внутрішніх органів, нормалізується обмін речовин, що, в свою чергу, створює хорошу базу для лікування психічної залежності.
 • Усунення психічної залежності. Це основний етап реабілітаційного курсу, який побудований на одній з розроблених профільними фахівцями програм. Найбільш відома серед них методика «12 кроків», яка, починаючи з 30-років минулого століття, дозволила тисячам людей повернутися до повноцінного життя. Також в програму активно включаються такі методи, як трудотерапія, гештальт-терапія та інші.

Якщо ефективність першого етапу в більшій мірі залежить від роботи фахівців, які ретельно контролюють стан здоров'я клієнта, а при необхідності вносять необхідні корективи в програму, то для зняття психологічної залежності дуже важливим є активна участь самого залежного. Психологічна корекція також проходить під невпинним контролем фахівців в даній області.

Як проходить лікування наркоманії за кордоном

 Реабілітація за кордоном може бути організована за двома сценаріями. У першому випадку ми пропонуємо клієнтам центри реабілітації за кордоном, де є російськомовний персонал (доступно кілька варіантів в різних країнах). Клієнт може проживати як в самій клініці, так і в орендованому житлі. Фахівці центру здійснюють індивідуальну роботу з пацієнтом, а крім цього, в призначений час він відвідує групові лікувальні заходи. Іншим часом клієнт розпоряджається на свій розсуд і може займатися спортом, брати участь в екскурсійних програмах і просто відпочивати. При цьому його супроводжує консультант, який надає мовну підтримку.

Другий варіант використовується в тих випадках, коли в обраній країні немає профільного реабілітаційного центру. Ми беремо на себе організацію індивідуальної реабілітаційної програми, в якій беруть участь наші співробітники (психологи, консультанти, фахівці інших напрямків), які здійснюють повний контроль над курсом лікування наркозалежного.

Подальші реабілітаційні заходи

Оскільки процес лікування залежності досить тривалий, після проходження реабілітації за кордоном пацієнт повинен залишатися під контролем фахівців. Це важлива умова для того, щоб домогтися стійкої ремісії. Перемога над наркоманією можлива не тільки за участю фахівців різних напрямків, але і за сприяння близьких і родичів. Наркозалежний повинен адаптуватися до життя в суспільстві без наркотиків, і для цього йому знадобиться допомога психолога. Цей процес носить назву - ресоціалізація. Необхідно продовжувати сеанси психотерапії, які можуть проводитися індивідуально або в групах.

Як скористатися допомогою реабілітаційного центру «Трансформація»

Якщо ви самостійно вирішили повернутися до нормального життя або близька вам людина потребує професійної допомоги, звертайтеся до фахівців нашої клініки за телефонами гарячої лінії , зазначеним на офіційному сайті центру. Тут ви можете отримати психологічну допомогу , консультацію по будь-яких питань, пов'язаних з лікуванням залежності , дізнатися, скільки коштують ті чи інші послуги. Ми пропонуємо:

 • консультації, які можуть бути проведені як в клініці, так і вдома у клієнта;
 • допомогу мотиваційної бригади психологів, яка може бути спрямована для проведення бесіди з залежним (добровільно - примусова система мотивації);
 • повний перелік послуг, в який входять не тільки консультації, а й детоксикація, психологічна реабілітація, ресоціалізація;
 • групові та індивідуальні заняття з співзалежних;
 • амбулаторне лікування;
 • лікування наркозалежності за кордоном , яке допоможе вам знову стати повноцінним членом суспільства, досягти нових успіхів на професійній ниві, створити сім'ю.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація