Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7

Лікування наркоманії за кордоном

Лікування наркоманії має на увазі під собою тривалий процес, який є індивідуальним для кожного пацієнта. Оскільки причина наркозалежності криється насамперед в патологічних змінах психіки залежного, основним завданням пацієнта і фахівців є відновлення тих особистісних особливостей, які піддалися руйнуванню в період прийому наркотиків. Хороших результатів вдається домогтися завдяки зміні обстановки і кліматичних умов, зміни кола спілкування, нових вражень - все це сприятливо діє на психоемоційний стан людини, допомагає сформувати правильні мотиваційні установки і зміцнює бажання одужати. Клініка « Трансформація » пропонує своїм клієнтам лікування наркозалежності за кордоном , яке якраз допомагає створити перераховані вище умови.

Оптимальним вибором в цьому випадку є держави, які розташовані на морському узбережжі, де розвинена система лікування хворих на наркозалежність, відмінним варіантом для лікування може послужити реабілітаціонний центр в Тбілісі (Грузія), в Алмати (Казахстан), в Кишиневі (Молдова), Баку (Азербайджан). Наші клієнти стають одними з учасників групових занять профільних клінік. При бажанні ви можете самостійно вибрати країну для реабілітації.

Ми пропонуємо комплексні послуги, які включають не тільки реабілітацію, а й супровід клієнта до місця лікування, що також вирішує мовне питання. Крім цього, під час реабілітації залежного близькі йому люди можуть відвідувати спеціальні групи допомоги родичам. Це дуже важливо, оскільки після курсу реабілітації клієнт повернеться зовсім іншою людиною, а ті, хто буде поруч з ним в подальшому, можуть залишитися заручниками минулих страхів і допускати колишні поведінкові помилки.

Перелічимо основні переваги, якими володіє лікування наркоманії за кордоном :

 • Перебуваючи на реабілітації за кордоном, наші клієнти отримують унікальну можливість сконцентруватися на процесі одужання, оскільки тут їх ніхто і ніщо не буде відволікати.
 • Ми дотримуємося повну анонімність на всіх етапах, а єдине, що може видати ваше перебування на морі - це засмага. Це можна віднести до позитивних моментів, оскільки ви зможете пояснити під час вашої відсутності відпочинком в теплих країнах.
 • Програма реабілітаційного курсу розробляється індивідуально для кожного залежного - фахівці будуть приділяти максимально пильну увагу кожному клієнту.
 • За час лікування залежні не тільки відвідують необхідні реабілітаційні заходи, а й повноцінно відпочивають. Це означає, що після повернення вони будуть сповнені сил, впевненості в собі і почнуть прагнути до нормального життя без наркотиків.
 • Лікування проходить в максимально комфортних умовах: в обраному центрі реабілітації або на приватних віллах.
 • Програма лікування максимально насичена і інтенсивна, що дозволяє підвищити її ефективність.
 • Клієнтам доступний цілий ряд додаткових послуг, які будуть сприяти якнайшвидшому одужанню: СПА-процедури, екскурсійні програми, заняття спортом, активні види відпочинку і т. д.
 • Можливо лікування різних супутніх захворювань в профільних клініках за кордоном.

Реабілітаційний центр за кордоном : основні етапи лікування

Оскільки при залежності від наркотиків страждає не тільки психічний, а й фізичне здоров'я, лікування наркозалежності за кордоном проводиться за двома основними напрямками:

 • Усунення фізичної залежності. Основною метою даного етапу є боротьба з так званої «ломкою» або явищем, яке в офіційній медицині носить назву «абстинентний синдром». Для того щоб знизити його прояви, застосовується цілий ряд процедур, серед яких можна виділити фізіотерапію, плазмаферез, ксенонотерапію і ін. З їх допомогою організм очищається від токсинів, відновлюються втрачені функції внутрішніх органів, нормалізується обмін речовин, що, в свою чергу, створює хорошу базу для лікування психічної залежності.
 • Усунення психічної залежності. Це основний етап реабілітаційного курсу, який побудований на одній з розроблених профільними фахівцями програм. Найбільш відома серед них методика «12 кроків», яка, починаючи з 30-років минулого століття, дозволила тисячам людей повернутися до повноцінного життя. Також в програму активно включаються такі методи, як трудотерапія, гештальт-терапія та інші.

Якщо ефективність першого етапу в більшій мірі залежить від роботи фахівців, які ретельно контролюють стан здоров'я клієнта, а при необхідності вносять необхідні корективи в програму, то для зняття психологічної залежності дуже важливим є активна участь самого залежного. Психологічна корекція також проходить під невпинним контролем фахівців в даній області.

Як проходить лікування наркоманії за кордоном

 Реабілітація за кордоном може бути організована за двома сценаріями. У першому випадку ми пропонуємо клієнтам центри реабілітації за кордоном, де є російськомовний персонал (доступно кілька варіантів в різних країнах). Клієнт може проживати як в самій клініці, так і в орендованому житлі. Фахівці центру здійснюють індивідуальну роботу з пацієнтом, а крім цього, в призначений час він відвідує групові лікувальні заходи. Іншим часом клієнт розпоряджається на свій розсуд і може займатися спортом, брати участь в екскурсійних програмах і просто відпочивати. При цьому його супроводжує консультант, який надає мовну підтримку.

Другий варіант використовується в тих випадках, коли в обраній країні немає профільного реабілітаційного центру. Ми беремо на себе організацію індивідуальної реабілітаційної програми, в якій беруть участь наші співробітники (психологи, консультанти, фахівці інших напрямків), які здійснюють повний контроль над курсом лікування наркозалежного.

Подальші реабілітаційні заходи

Оскільки процес лікування залежності досить тривалий, після проходження реабілітації за кордоном пацієнт повинен залишатися під контролем фахівців. Це важлива умова для того, щоб домогтися стійкої ремісії. Перемога над наркоманією можлива не тільки за участю фахівців різних напрямків, але і за сприяння близьких і родичів. Наркозалежний повинен адаптуватися до життя в суспільстві без наркотиків, і для цього йому знадобиться допомога психолога. Цей процес носить назву - ресоціалізація. Необхідно продовжувати сеанси психотерапії, які можуть проводитися індивідуально або в групах.

Як скористатися допомогою реабілітаційного центру «Трансформація»

Якщо ви самостійно вирішили повернутися до нормального життя або близька вам людина потребує професійної допомоги, звертайтеся до фахівців нашої клініки за телефонами гарячої лінії , зазначеним на офіційному сайті центру. Тут ви можете отримати психологічну допомогу , консультацію по будь-яких питань, пов'язаних з лікуванням залежності , дізнатися, скільки коштують ті чи інші послуги. Ми пропонуємо:

 • консультації, які можуть бути проведені як в клініці, так і вдома у клієнта;
 • допомогу мотиваційної бригади психологів, яка може бути спрямована для проведення бесіди з залежним (добровільно - примусова система мотивації);
 • повний перелік послуг, в який входять не тільки консультації, а й детоксикація, психологічна реабілітація, ресоціалізація;
 • групові та індивідуальні заняття з співзалежних;
 • амбулаторне лікування;
 • лікування наркозалежності за кордоном , яке допоможе вам знову стати повноцінним членом суспільства, досягти нових успіхів на професійній ниві, створити сім'ю.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
Безкоштовна консультація та запис на прийом

Наша статистика за останні 10 років
12856 осіб звернулися за послугами реабілітації
339 осіб з ремісією понад 5 років
1200 осіб на даний момент проходять курс реабілітації і ресоціалізації
440 осіб створили сім'ї
7856 осіб успішно пройшли курс
137 дітей народилося у наших випускників
1067 осіб мають ремісію від 1 року до 3 років
більше 240 кваліфікованого персоналу
594 человека ремиссия от 3 лет до 5 лет
а також 4 центру реабілітації за кордоном
Наша команда

Ми тут для того, щоб ви мали можливість пройти індивідуальну програму реабілітації, яка допоможе вам змінити своє життя і одужати. Наше головне завдання це допомогти вам пройти лікування, а потім повернутися в реальний світ, повернутися до роботи, до своєї сім'ї і повернутися до справжнього життя! У нашій команді більше 250 чоловік кваліфікованого персоналу: 200 тренерів-консультантів та реабілітологів, близько 50 психологів і психотерапевтів.

       
Сергій Макаров
Координатор Міжнародної Антинаркотичної Асоціації в Україні

Сергій вдячний, що має можливість допомагати залежним знайти відповідну реабілітаційну програму. Для багатьох сімей він є першою людиною, з якою вони зв'язуються.

       
Сергій Тиква
Лікар-психіатр

Працюючи психіатром, Сергій Павлович зіткнувся з тим, що одних ліків буває недостатньо для покращення стану пацієнта, він побачив, що часом розмова з пацієнтом приносить більший ефект, ніж медикаментозна терапія.

       
Олександр Шуляк
Координатор групи співзалежних, психотерапевт

Педагог з освіти, пройшов ряд тренінгів з головним спеціалістом з питань залежності, психотерапевтом

       
Плохих Віталій
Лікар-психіатр, психотерапевт, психотравматолог

       
Шмагайло Олексій Васильович
Лікар-анестезіолог вищої категорії.

Практикуючий лікар із 2002 року.

       
Ольга Гриценко
Психолог, арт-терапевт

Спеціаліст проективних методик у реабілітації залежних, робота з МАК (метафоричні асоціативні карти)

       
Гуртовий Іван
Психолог, психотерапевт. Бізнес тренер.

Засновник та керівник Центру розвитку та здоров'я «Feel-in»

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація
Історії одужання
Ганна, 25
star icon star icon star icon star icon star icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити та дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
star icon star icon star icon star icon star icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики у 15, алкоголь та трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям та втрата всіх взаємин із близькими мені людьми стала нормою. В останні 2-3 роки сенс життя було втрачено, я перебував у глибокій депресії із суїцидними думками. 4,5 роки тому я звернувся до реабілітаційного центру «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і зараз перебуваю у стійкій ремісії. Вдячний усім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу!!
Сергій, 33
star icon star icon star icon star icon star icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки перебуваю у тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, чудові стосунки з рідними тощо. Протягом 11 років я вживав алкоголь та наркотики, втратив сенс життя та перепробував усі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що у реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу та допомогли повірити у себе.
Олексій, 30
star icon star icon star icon star icon star icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я – залежний. Зараз я перебуваю у стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики та алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що у мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологій, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене розсудливим, але, все тільки посилювалося, навколо мене страждало все більше людей, і я сам був у жахливому стані - зневірений, озлоблений, що втратила всякий смак до життя "людина" (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив, що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг набути тверезості. А ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок)))!
Денис
star icon star icon star icon star icon star icon
Привіт всім. Я у проблемі з 93 року вживав усе. Останні сім років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації, ні бабусі, ні чаклуни. На черговій детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм та вирішив пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому та всій організації міста Дніпропетровська, завдяки Богу і вам залишаюся у тверезості вже 3 роки.
Оксана
star icon star icon star icon star icon star icon
Привіт друзі! Хочу поділитися своєю історією та розповісти про те, як реабілітаційний центр «Трансформація» разом із моїми батьками допомогли мені змінити життя!! 27 квітня 2011 року я приїхала до Києва на центр після практично безперервного 13-річного вживання наркотиків, алкоголю тощо. Я знесилила, життя втратила всякий сенс, не було бажання жити так… Але ось якимось дивом від мами подруги дізналася про реабілітаційний центр «Трансформація»…. Не умови або маніпуляції просто останні 7 місяців дезоморфін, або електричка-просто нестерпно. Маленька дитина і чоловік це зупиняло, але я вирішила заради дочки, нехай у неї буде хоча б одна хороша мама. Чоловік теж вживав і намагалася відправити його теж на центр, але він був переконаний, що може покинути сам і ніхто йому не потрібен. Кинути разом нам не виходило. Перший крок зроблено. Але й не обійшлося без падінь .... на 4-х місяцях реабілітації тато забрав мене додому, сказав що вистачить, потрібно виховувати доньку. Я приїхала, але не минуло і тижня тому, як я опинилася знову в цьому болоті. Чоловік, колишні друзі, ніби в тумані і все закрутилося ще більшою силою. Було дуже важко, я не могла зрозуміти чому???? Адже є хлопці, яким хочуть допомогти, а вони не розуміючи всіляко намагаються піти, втекти, всіма правдами і неправдами. А я хотіла і мені подобалося на центрі-відношення, спілкування, єдність, і те, що ніхто не вживає, думала, що так жити неможливо і що «Горбатого тільки могила виправить». Вдруге поїхала до Вороніжа до свого регіону, пройшла до кінця реабілітацію, поїхала на школу в Україну, а від туди до Санкт-Петербурга. За цей час стала вдовою, мало не позбавили батьківських прав, але сильне бажання бути тверезим воно мотивувало йти вперед. Я залишилася у Санкт-Петербурзі. Відкривалася профільна ресоціалізація для дівчаток. Навчання у фітнес клубі, це просто мрія. Успішно пройшла ресоціалізацію, здобула нову цікаву професію, яка дуже гармонійно поєднується з моїм здоровим способом життя-інструктором кругових тренувань, і, одночасно, напрацювала досвід та вміння спілкуватися, як професіонал, який чудово знає свою справу. Пізніше стала керівником, разом із командою фітнес клубу випустили 38 випускниць. Щасливі впевнені дівчата. В одному із терапевтичних таборів познайомилася зі своїм чоловіком. Ми будували наші стосунки на відстані 2000 км. 19 липня 2014 року відбулося одруження. Тепер я щаслива дружина та мама. Прекрасний чоловік і красуня донька - ось це і є справжнє жіноче щастя!!!!! Дякую рідним за підтримку.Дякую реабілітаційний центр «Трансформація» за тверезий погляд у нове життя!!!!!!!!
Сергій, 32
star icon star icon star icon star icon star icon
15 років я вживав наркотики. Не розповідатиму історію, бо вже дуже далекий від того життя і не хочу в ньому копатися. Потрапивши до реабілітаційного центру «Трансформація», я настільки змінився що не знаходжу слів це описати. Тут життя зупинилося, я побачив її, побачив себе в ній свої помилки, тут виявився той бруд який у мені був, але я його не бачив. На реабілітації мені надали інформацію про хворобу наркоманії. Дали ключики, які допомогли мені змінити себе, змінити своє мислення. Я навчився мріяти, ставити цілі, досягати їх, розвивати себе. Я побачив своє життя зовсім під іншим кутом. Я повірив у себе, у своє тверезе життя, у щастя. Я знаю, що у мене все вийде... у мене попереду довге і щасливе життя. Зараз я проходжу IT-рессоціалізацію… отримав необхідні знання щодо ремонту та обслуговування ПК, локальних мереж, сайтобудування. За два тижні, закінчую навчання та виходжу на роботу. ВСЕ – НОВЕ Твереза ​​життя. Всім удачі …. P.S. …. І ще в цьому житті можливо ВСЕ. Дякуємо реабілітаційному центру «Трансформація».
Терехова Ганна
star icon star icon star icon star icon star icon
Я не люблю згадувати про це, але що було, то було!) я вживала наркотики 12 років, були перерви, але довго твереза ​​я ніколи не залишалася, з наркотиків на алкоголь, з алкоголю на наркотики! У період вживання я втратила все! Почала вживати наркотики приблизно 22 роки, все починалося красиво, легко і весело. На той момент я навчалася в інституті, працювала, мала друга, з яким жила «цивільним шлюбом», на той момент це вважала єдиною формою проживання з чоловіком, про заміжжя і не могло бути мови, навіщо потрібні зобов'язання, відповідальність? Пріоритет був переважно фінансовий, заробляти, гуляти, жити на втіху! Наркотик був на той момент простою розвагою! Схаменулась я років через три, коли зрозуміла, що не можу навіть підвестися з ліжка без вживання героїну! Спробувала покинути, не вийшло! Я росла без батька, з вітчимом і мамою, батько жив у іншому місті, був успішним бізнесменом і завжди пропонував їхати до нього, працювати та продовжувати навчання, цього разу я скористалася запрошенням, це була ілюзія того, що я зможу втекти від наркотику. Працюватиму у тата в офісі, нормально вчитися і забуду про вживання) звичайно ж цього не сталося! Звичайно я знайшла кайф, довго обманювала батька, то працювала, то ні… Зустріла подібного до себе наркомана і без сором'язливості пішла до нього жити, з батьком навіть бачитися перестала! Після року одужання в реабілітаційному центрі «Трансформація» я набралася сміливості, хотіла поїхати попросити у тата вибачення і дізналася, що він помер ще тоді, коли я проміняла Його на наркотик! З «громадянським» чоловіком ми довго кидали вживати, починали знову ... Поки під час чергової ремісії він вколовся і потонув, ну а я вбита горем знову почала вживати, вважаючи що на те є підстава! Повернулась у своє місто і знову з наркотику на алкоголь, з алкоголю на наркотик, мама дізналася про те, що я наркоманка, але нічим не могла допомогти, просто не знала як! Останні три роки мого вживання були справжнім кошмаром! Я покинула інститут. Мене знали вже скрізь: звичайні оперуповноважені, які ловлять на точках наркоманів, я стала одним із постійних клієнтів, співробітники відділень міліції, тому що почала красти і траплятися з краденим, ФСКН мріяли вже швидше мене посадити… З ранку до вечора я крала, продавала, купувала наркотики! У наркологію лягала багато разів… Мій черговий хлопець вийшов раніше за мене з наркології і помер від передозування! Лікар мене в наркологію більше не взяла, сказала, що це марно! Мама поклала мене в іншу клініку, вона до останнього намагалася мені допомогти, завдяки їй теж, я зараз жива! Лікар запропонувала реабілітаційний центр «Трансформація», сказала, що там є результати, вона бачила своїх пацієнтів тверезими та щасливими. Я виїхала на реабілітацію, пройшла її нелегко! Перші місяці постійно збиралася додому, було важко кидати курити і міняти цінності та пріоритети: фінанси, кайф, егоїзм. людям, які втратили надію, що їхнє життя може змінитися на краще! Я вперше офіційно вийшла заміж, люблю чоловіка, взяла на себе відповідальність бути вірною і коханою одного чоловіка дружиною до кінця життя! Завдяки духовно-моральним принципам, які закладаються на реабілітації, довгою роботою зі спеціалістами над зміною особистості, я гідно вийшла в громадянське суспільство і з великим задоволенням живу і працюю, дотримуюся Закону! Люблю свою Батьківщину та людей! Дякую Богу і людям, які допомогли мені зрозуміти, що означає жити гідно!

  Надіслати свою історію

  Ваше им'я  Ваш вік

  Розкажіть свою історію

  Твоя оцінка
  Сертифікати
  certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20
  Безкоштовна консультація

  Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

  Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

  Безкоштовна консультація