Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії в Вінниці

 В останні роки все більше людей стають жертвами поведінкових і хімічних аддикций . Величезна кількість спокус, постійний стрес, невміння виявляти свої емоції і справлятися з негативними переживаннями – все це стає причиною розвитку залежностей у підлітків і дорослих людей.

Справитися з проблемою на будь-який її стадії можливо, лише заручившись допомогою досвідчених фахівців. Реабілітаційний центр «Трансформація» успішно здійснює лікування всіх видів адикції на будь-якій стадії, допомагаючи людям повернутися до повноцінного життя. Сучасні методики лікування, досвідчені психологи та реабілітологи, особливу увагу до атмосфери, в якій знаходяться пацієнти – ось гарантія високої якості нашої роботи.

Головною особливістю центру «Трансформація» є наш курс лікування, заснований на всесвітньо відоме програмі «12 кроків» і адаптований до реалій, менталітету і способу життя наших пацієнтів. Без примусу, докорів, таблеток і гіпнозу психологам центру вдається змінити світогляд залежних, відновити соціальні навички, які вони втратили під час хвороби, навчити адекватним поведінкових реакцій. Все це дозволяє позбавити залежного від психологічної потреби в наркотику, а значить – подарувати йому нове життя без одержимості.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Лікування наркоманії в Вінниці

Все більше життів з кожним роком забирає наркозалежність. Чума XXI століття руйнує мільйони життів не тільки наркоманів, а й їх близьких. Але завдяки лікуванню наркоманії в Вінниці в центрі «Трансформація», хвороба вдається перемогти навіть на пізніх її стадіях.

Наркотична залежність, як і інші види адикції, розвиваються, в першу чергу, в свідомості людини. Саме психологічна потреба заглушити свої емоції, страхи та образи підштовхує людину до наркотику.

Щоб подолати хворобу необхідно навчити наркомана справлятися з негативними переживаннями, направляти свої емоції в мирне русло, долати стрес, не допускаючи нервового перенапруження. Всі ці завдання вдається здійснити завдяки багаторічному досвіду психологів та реабілітологів центру, а також програмою «12 кроків», що лежить в основі лікувального курсу.

Крок за кроком наркоман йде до зцілення, вдосконалюючись, змінюючи свій світогляд, освоюючи незамінні соціальні навички. Підсумком лікування стає адаптація до реального життя, готовність реалізовувати свій потенціал, нести відповідальність за власне життя і щастя близьких людей. Це дозволяє уникнути зривів, позбутися почуття самотності і непотрібності.

Ніколи не пізно почати нове життя. Зробіть перший крок назустріч здоров’ю і щастя своєї сім’ї, звернувшись за допомогою до фахівців центру «Трансформація». Переможемо залежність разом!

Особливості розвитку наркозалежності

Наркоманія стає все більш актуальною проблемою в нашій країні. На жаль, ні високий рівень життя, ні статус в суспільстві або рівень освіченості не здатні захистити людину від хвороби, яка руйнує все на своєму шляху. Схильність до адикції визначає індивідуальними особливостями людини. Найчастіше такі люди:

 • прагнуть уникнути відповідальності за себе і близьких;
 • знаходяться в стані постійного стресу;
 • свідомо пригнічують свої емоції, або не вміють їх висловлювати;
 • відрізняються ранимою, уразливістю.

Нерідко причиною розвитку залежності є дитяча травма, заглушені підсвідомістю страхи й образи, негативний вплив сім’ї або оточення. Завдяки лікуванню наркоманії в Вінниці хворому дається виявити першопричину його одержимості, змінити свою поведінку і ставлення до навколишнього світу. Тим самим, він позбудеться від внутрішньої напруги, що став причиною формування адикції і почне нове життя, наповнену щастям, любов’ю і вдячністю.

Дізнайтеся більше про програму лікування наркоманії 12 кроків в статті .

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

В   реабілітації наркозалежної важливу роль відіграє робота з його родичами. У центрі «Трансформація» регулярно проводять психологічну роботу з близькими пацієнтів. Це допомагає уникнути розвитку співзалежних стосунків у сім’ї, налагодити контакт між близькими людьми, створити в будинку атмосферу любові і довіри. Така робота дозволяє запобігти зриви залежного після проходження курсу, створює необхідну йому підтримку для якнайшвидшої адаптації в звичайному житті.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Реабілітація в Вінницькій області

 • Бар
 • Бершадь
 • Гайсин
 • Гнівань
 • Жмеринка
 • Іллінці
 • Козятин
 • Калинівка
 • Ладижин
 • Липовець
 • Могилів-Подільський
 • Немирів
 • Погребище
 • Тульчин
 • Хмільник
 • Шаргород
 • Ямпіль

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація