Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії в Вінниці

 В останні роки все більше людей стають жертвами поведінкових і хімічних аддикций . Величезна кількість спокус, постійний стрес, невміння виявляти свої емоції і справлятися з негативними переживаннями - все це стає причиною розвитку залежностей у підлітків і дорослих людей.

Справитися з проблемою на будь-який її стадії можливо, лише заручившись допомогою досвідчених фахівців. Реабілітаційний центр «Трансформація» успішно здійснює лікування всіх видів адикції на будь-якій стадії, допомагаючи людям повернутися до повноцінного життя. Сучасні методики лікування, досвідчені психологи та реабілітологи, особливу увагу до атмосфери, в якій знаходяться пацієнти - ось гарантія високої якості нашої роботи.

Головною особливістю центру «Трансформація» є наш курс лікування, заснований на всесвітньо відоме програмі «12 кроків» і адаптований до реалій, менталітету і способу життя наших пацієнтів. Без примусу, докорів, таблеток і гіпнозу психологам центру вдається змінити світогляд залежних, відновити соціальні навички, які вони втратили під час хвороби, навчити адекватним поведінкових реакцій. Все це дозволяє позбавити залежного від психологічної потреби в наркотику, а значить - подарувати йому нове життя без одержимості.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Лікування наркоманії в Вінниці

Все більше життів з кожним роком забирає наркозалежність. Чума XXI століття руйнує мільйони життів не тільки наркоманів, а й їх близьких. Але завдяки лікуванню наркоманії в Вінниці в центрі «Трансформація», хвороба вдається перемогти навіть на пізніх її стадіях.

Наркотична залежність, як і інші види адикції, розвиваються, в першу чергу, в свідомості людини. Саме психологічна потреба заглушити свої емоції, страхи та образи підштовхує людину до наркотику.

Щоб подолати хворобу необхідно навчити наркомана справлятися з негативними переживаннями, направляти свої емоції в мирне русло, долати стрес, не допускаючи нервового перенапруження. Всі ці завдання вдається здійснити завдяки багаторічному досвіду психологів та реабілітологів центру, а також програмою «12 кроків», що лежить в основі лікувального курсу.

Крок за кроком наркоман йде до зцілення, вдосконалюючись, змінюючи свій світогляд, освоюючи незамінні соціальні навички. Підсумком лікування стає адаптація до реального життя, готовність реалізовувати свій потенціал, нести відповідальність за власне життя і щастя близьких людей. Це дозволяє уникнути зривів, позбутися почуття самотності і непотрібності.

Ніколи не пізно почати нове життя. Зробіть перший крок назустріч здоров'ю і щастя своєї сім'ї, звернувшись за допомогою до фахівців центру «Трансформація». Переможемо залежність разом!

Особливості розвитку наркозалежності

Наркоманія стає все більш актуальною проблемою в нашій країні. На жаль, ні високий рівень життя, ні статус в суспільстві або рівень освіченості не здатні захистити людину від хвороби, яка руйнує все на своєму шляху. Схильність до адикції визначає індивідуальними особливостями людини. Найчастіше такі люди:

 • прагнуть уникнути відповідальності за себе і близьких;
 • знаходяться в стані постійного стресу;
 • свідомо пригнічують свої емоції, або не вміють їх висловлювати;
 • відрізняються ранимою, уразливістю.

Нерідко причиною розвитку залежності є дитяча травма, заглушені підсвідомістю страхи й образи, негативний вплив сім'ї або оточення. Завдяки лікуванню наркоманії в Вінниці хворому дається виявити першопричину його одержимості, змінити свою поведінку і ставлення до навколишнього світу. Тим самим, він позбудеться від внутрішньої напруги, що став причиною формування адикції і почне нове життя, наповнену щастям, любов'ю і вдячністю.

Дізнайтеся більше про програму лікування наркоманії 12 кроків в статті .

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

В   реабілітації наркозалежної важливу роль відіграє робота з його родичами. У центрі «Трансформація» регулярно проводять психологічну роботу з близькими пацієнтів. Це допомагає уникнути розвитку співзалежних стосунків у сім'ї, налагодити контакт між близькими людьми, створити в будинку атмосферу любові і довіри. Така робота дозволяє запобігти зриви залежного після проходження курсу, створює необхідну йому підтримку для якнайшвидшої адаптації в звичайному житті.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Реабілітація в Вінницькій області

 • Бар
 • Бершадь
 • Гайсин
 • Гнівань
 • Жмеринка
 • Іллінці
 • Козятин
 • Калинівка
 • Ладижин
 • Липовець
 • Могилів-Подільський
 • Немирів
 • Погребище
 • Тульчин
 • Хмільник
 • Шаргород
 • Ямпіль

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація