Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії в Ужгороді

Фахівці констатують впевнене зростання кількості наркозалежних людей в Україні. Інтерес до психотропних речовин проявляє насамперед молодь, а придбати їх сьогодні можна практично в будь-якому місті, будь-якому районі, і, на жаль, винятком не є навіть території навчальних закладів. Згідно зі статистичними даними, сьогодні в Ужгороді офіційно зареєстровано понад 350 осіб (у порівнянні з 30-40 залежними в дев’яностих роках), що знаходяться в наркотичній залежності, але їх реальна кількість набагато вище, і зазначену цифру можна сміливо множити на п’ять – всім їм необхідна < / span> наркологічна допомога . І якщо ще зовсім недавно наркоманія була великою соціальною проблемою для міста, то сьогодні вона добралася і до сіл.

Великою проблемою в питаннях лікування наркоманії залишається абстрагування від неї сучасного суспільства – пристрасть до наркотиків не підлягає виправданню, але все ж не варто забувати, що наркозалежність є дуже серйозною хворобою, причини формування якої знаходяться не тільки в психіці залежного, але і в недозволених соціальні проблеми.

Це підтверджується і тим фактом, що наркозалежності схильні абсолютно всі групи населення – від цієї хвороби не застрахований ніхто, вона незалежно від віку, статусу, статі. Які потрапили в біду люди потребують повноцінної підтримки, яка повинна бути забезпечена не тільки близькими людьми, профільними фахівцями, а й суспільством в цілому. Тільки в цьому випадку ми можемо розраховувати на те, що наші ряди поповняться здоровими і вільними членами, а проблема наркоманії поступово буде вирішена.

Лікування наркоманії в Ужгороді

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

У європейських країнах вже тривалий час не використовують звичну нам термінологію, тому там неможливо почути таких слів, як «наркозалежний» або «наркоман». Відмовившись від них, суспільство відійшло від штампів, а значить, повірило в повернення в їх ряди колишніх залежних, що мотивує і останніх.

Центр допомоги наркозалежним «Трансформація» повністю поділяє цю точку зору і пропонує допомогу всім, незалежно від виду наркотиків і стажу їх вживання. Наркотичні речовини стають все більш «досконалими», і сьогодні для того, щоб сформувалася залежність, достатньо всього однієї дози . Саме тому, помітивши перші ознаки пристрасті до наркотиків у своїх близьких, потрібно негайно звернутися за допомогою до фахівців.

В реабілітаційний центр в Ужгороді звертаються як самі наркозалежні, так і їхні родичі, а типовими ознаками залежності, які повинні викликати підозру, в цьому випадку є:

  • дратівливість;
  • проблеми зі сном;
  • що не реагують на зміну рівня освітленості зіниці (розширені або звужені);
  • сильна неминаючий спрага, гіпераппетіт;
  • відчуженість від зовнішнього світу;
  • безпричинний сміх;
  • галюцинації.

Анонімне лікування наркоманії в Ужгороді

Найменш ефективними методами в лікуванні наркоманії є загрози, примус, обмеження. Першим кроком на шляху до лікування є усвідомлення того, що наркоманія – це серйозна хвороба, яка потребує участі фахівців, а другим – бажання прийняти допомогу.

Наркологічна клініка «Трансформація» практикує програму лікування, створену на основі унікальної системи « 12 кроків », яка вже понад вісімдесят років допомагає повернутися до нормального життя людям з різними формами залежності. Наш центр – це гранично комфортні умови для клієнтів, повне взаєморозуміння з залежними і анонімність на всіх етапах реабілітації .

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Детальна інформація про процес лікування наркозалежності доступна за посиланням: www.netnarkotik.com.ua.

При необхідності ми надаємо швидку наркологічну допомогу – невідкладний виїзд наших фахівців може знадобитися при загрозі життю залежного, тому ви завжди можете звернутися до нас за телефонами гарячої лінії.

Ми пропонуємо комплексне лікування , а реабілітація наркоманів (Ужгород ) складається з наступних етапів:

  • детоксикація;
  • реабілітація;
  • ресоціалізація.

Ми проводимо добровільне лікування (добровільно – примусова мотивація проводиться тільки за згодою близьких), а це означає, що залежний вже зробив перший крок назустріч новому життю. На першому етапі ми допомагаємо залежним впоратися з «ломкою», очистити організм від токсинів , відновити обмін речовин, функції основних органів і систем .

Реабілітація – основа курсу, спеціально розроблена система, мета якої – новий образ мислення, нові пріоритети, нові цілі та стимули. Це гармонія всередині себе і гармонія із зовнішнім світом.

На останньому етапі фахівці надають професійну психологічну допомогу – наші клієнти повертаються до звичайного життя, але в ній все так же є місце стресів, спокусам. Наше завдання – допомогти адаптуватися їм до нових умов життя, навчити долати перешкоди самостійно, без допомоги наркотичних речовин. За дверима нашого центру вас чекає нова і справжнє життя!

Умови проживання при реабілітації в Ужгороді,   Закарпатської області

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація