Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії в Ужгороді

Можливість купити психоактивні речовини доступна практично на кожному кроці — число сімей, які зіткнулися з цією бідою, стрімко зростає. Можна спробувати боротися на самоті, пройшовши шлях, повний невдач або розчарувань, або уникнути цього, спочатку довірившись професіоналам і звернувшись у реабілітаційний центр, здатний запропонувати ефективне лікування наркоманії. Ужгород — місто, в якому є можливість отримати кваліфіковану допомогу, почавши життя з чистого аркуша.

Анонімне ефективне лікування наркоманії в Ужгороді

Важливий фактор, що сприяє перемозі над наркозалежністю, — повний розрив зв’язків з сім’єю і друзями. Відсутність спокус допоможе утриматися від тяги до наркотиків на початковому етапі, а в подальшому пацієнт зможе протистояти їм самостійно. Лікування наркоманії в Ужгороді в реабілітаційному центрі актуальне з ряду причин:

  • конфіденційність — анонімне перебування в установі, надійний захист інформації про пацієнтів;
  • кваліфікована допомога — з наркозалежними працюють наркологи, реабілітологи, психотерапевти, психіатри, психологи та інші фахівці, здатні надати підтримку, таку необхідну на етапі одужання;
  • комфортні умови перебування в реабілітаційному центрі — затишні палати, обладнані всім необхідним.

Пацієнти, які проходять лікування наркозалежності в Ужгороді в центрах МАА (Міжнародної Антинаркотичної Асоціації), захищені від негативного впливу ззовні. Перебування в колі однодумців, об’єднаних спільною бідою і одночасно метою, дозволить зосередитися на перемозі над хімічною залежністю, приклавши для цього максимум зусиль.

Як проходить лікування наркоманії в Ужгороді?

Існують десятки способів боротьби з тягою до заборонених препаратів, але лише одиниці з них дійсно ефективні й здатні дати очікуваний результат. Наркологічна клініка в Ужгороді пропонує гарантоване відновлення і зміну свідомості, чого вдається досягти, пройшовши наступні етапи:

  • детоксикація — медикаментозне очищення, яке знімає абстинентний синдром (ломку) і проходить під цілодобовим контролем лікарів;
  • реабілітація — відновлення фізичного та емоційного стану, опрацювання страхів і тригерів, які можуть стати причиною зриву;
  • ресоціалізація — формування нових захоплень, пошук себе в різних сферах діяльності, отримання можливості розкрити приховані таланти і застосувати наявні навички.

Тривалість лікування залежить від ряду факторів: типу вживаних речовин, терміну залежності, стану пацієнта та індивідуальних особливостей організму. Родичам наркозалежного буде надана необхідна психологічна допомога, яка зробить можливим повний розрив співзалежності.

Програма «12 кроків»

Програма «12 кроків» — основа, на якій базується лікування наркозалежних в Ужгороді. Пацієнт послідовно виконує наступні кроки:

  • приймає власне безсилля в спробах впоратися з бідою;
  • вчиться довіряти вищій силі, здатній допомогти, підтримати, супроводжувати на шляху до перемоги;
  • приносить вибачення, компенсує втрати, виправляє вчинені помилки.

А головне, на фінальному етапі колишній наркоман сам стає наставником, який супроводжує тих, хто лише починає свій шлях за програмою.

Найпоширеніші питання про лікування наркозалежних в Ужгороді

Як зрозуміти, що близька людина наркоман?

Незв’язна мова, різке схуднення, часта зміна настрою, дратівливість, зміна зіниць, блідість шкіри — основні ознаки. 

Як переконати кинути вживати і почати лікуватися від наркоманії?

Варто звернутися до реабілітаційного центру в Ужгороді — і з цим завданням відмінно впораються досвідчені психологи.

Чи можна вилікувати наркоманію самому вдома?

Залежній людині потрібна підтримка всіх членів сім’ї та друзів, але домашнє лікування ризиковане й непередбачуване.

Які умови проживання?

З фотографіями кімнат можна ознайомитися на сайті.

Скільки коштує лікування наркоманії?

Ціна розраховується індивідуально. Зв’яжіться з нами, щоб докладніше дізнатися про діючі пільги і отримати попередній розрахунок.

Як довго лікуватися від наркоманії?

Курс лікування становить не менше 3 місяців, а рекомендований мінімум — 1 рік.

Чи можна зав’язати назавжди?

Ми готові поділитися історіями успіху наших пацієнтів, які вже більше 5 років насолоджуються здоровим життям, не повертаючись до прийому наркотиків.

Реабілітаційний центр наркозалежних «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

Реабілітаційний центр для наркозалежних в Ужгороді — це приватна клініка, в якій пацієнти гарантовано отримають необхідне лікування і шанс на нове життя. Зв’яжіться з нами, не втрачаючи часу, і детальна консультація допоможе прийняти остаточне рішення.

Сертифікати

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація