Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії в Тернополі

Понад 2% населення України знаходиться в кайданах наркозалежності — і це тільки офіційні дані. Насправді реальна статистика більш гнітюча — постійно зростає відсоток тих, кому необхідне лікування наркоманії. Тернопіль — це великий мегаполіс, в якому купити заборонені речовини не становить ніяких проблем, адже їхню рекламу можна зустріти практично на кожному кроці. Тому наявність реабілітаційного центру — гостра необхідність, яка здатна уповільнити поширення цієї хвороби, що стала раковою пухлиною на тілі сучасного суспільства.

Анонімне ефективне лікування наркоманії в Тернополі

Наркомана можна захистити від контактів, закрити далеко від усіх, але це не вирішує проблему — він знайде будь-які способи, щоб купити нову дозу і знову отримати бажану насолоду. Тому в центрах «Трансформація» лікування наркозалежності в Тернополі побудовано на принципах комплексного підходу:

  • ізоляція — проживання в стаціонарі на закритій території далеко від сім'ї та друзів;
  • тотальний контроль — з пацієнтами постійно працюють наркологи, психіатри, психологи, реабілітологи та інші лікарі, кожна хвилина вільного часу проводиться з користю;
  • особливі методики — покрокове відновлення, спрямоване на одужання не тільки тіла, але й душі, що дає можливість отримати стійкий, довгостроковий результат.

Перебування в приватній клініці повністю анонімне — ніхто не дізнається про те, що пацієнт проходив лікування наркоманії в Тернополі. Понад 10 років роботи Міжнародної Антинаркотичної Асоціації (МАА) в цій галузі дозволили розробити ефективну методику, яка гарантовано допоможе впоратися з тягою до заборонених препаратів.

Як проходить лікування наркоманії в Тернополі?

Потрапляючи до клініки, пацієнт проходить комплексну діагностику: нарколог з'ясує, як довго та які наркотики (солі, опіати, метадон та інші види) були вжиті. Після цього пацієнту належить пройти три основні етапи:

  • медикаментозна детоксикація;
  • реабілітація;
  • ресоціалізація.

Реабілітаційний центр у Тернополі — місце, де особистість перероджується: відновлюється тіло (зникає абстинентний синдром), усуваються дефіцити корисних речовин, зменшується тяга до психоактивних речовин (ПАР). Колишній наркоман усвідомлює, наскільки серйозна хімічна залежність і до яких наслідків вона призвела — небажання знову випробувати «ломку» допоможе утриматися від прийому нової дози, а опрацювання тригерів і страхів дає можливість навчитися протистояти будь-яким проблемам і життєвим негараздам.

Програма «12 кроків»

Лікування наркозалежних у Тернополі проходить за особливою методикою — програмою «12 кроків». Це послідовний процес переродження: на початковому етапі пацієнт усвідомлює, що у нього не вистачає власних сил і внутрішніх резервів для боротьби з хворобою, а звернення за допомогою — його єдиний порятунок. Надалі колишній наркоман зможе принести вибачення за заподіяні незручності, спокутувати свою провину, а потім і стати наставником для інших пацієнтів реабілітаційного центру.

Найпоширеніші питання про лікування наркозалежних у Тернополі

Як зрозуміти, що близька людина наркоман?

Про хімічну залежність свідчить незрозуміла агресія, розширені зіниці, блідість шкірних покривів, втрата ваги і ряд інших ознак.

Як переконати кинути вживати і почати лікуватися від наркоманії?

Досвідчені психотерапевти допоможуть переконати наркомана почати лікування.

Чи можна вилікувати наркоманію самому вдома?

Самостійні спроби впоратися з бідою — це довгий і важкий шлях. Наркологічна клініка в Тернополі здатна запропонувати пацієнтам альтернативу — доступну, зручну, а головне, ефективну.

Які умови проживання?

На сайті представлена інформація про умови проживання та супутні фото.

Скільки коштує лікування наркоманії?

Вартість розраховується в індивідуальному порядку і залежить від безлічі факторів. Для нужденних передбачена пільгова система оплати.

Як довго лікуватися від наркоманії?

Період лікування становить не менше 3 місяців, але для отримання довгострокового результату пацієнту варто залишатися під контролем лікарів протягом року.

Чи можна зав'язати назавжди?

Значна частина наших пацієнтів змогла повернутися до звичайного життя, роками живучи без наркотиків.

Реабілітаційний центр наркозалежних «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

Реабілітаційний центр для наркозалежних у Тернополі — це шанс, на який заслуговує кожен. Потрібно лише зателефонувати за вказаними контактними телефонами, щоб отримати безкоштовну консультацію і дізнатися докладніше — перший крок варто зробити вже сьогодні.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація