Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії в Тернополі

Понад 2% населення України знаходиться в кайданах наркозалежності — і це тільки офіційні дані. Насправді реальна статистика більш гнітюча — постійно зростає відсоток тих, кому необхідне лікування наркоманії. Тернопіль — це великий мегаполіс, в якому купити заборонені речовини не становить ніяких проблем, адже їхню рекламу можна зустріти практично на кожному кроці. Тому наявність реабілітаційного центру — гостра необхідність, яка здатна уповільнити поширення цієї хвороби, що стала раковою пухлиною на тілі сучасного суспільства.

Анонімне ефективне лікування наркоманії в Тернополі

Наркомана можна захистити від контактів, закрити далеко від усіх, але це не вирішує проблему — він знайде будь-які способи, щоб купити нову дозу і знову отримати бажану насолоду. Тому в центрах «Трансформація» лікування наркозалежності в Тернополі побудовано на принципах комплексного підходу:

  • ізоляція — проживання в стаціонарі на закритій території далеко від сім’ї та друзів;
  • тотальний контроль — з пацієнтами постійно працюють наркологи, психіатри, психологи, реабілітологи та інші лікарі, кожна хвилина вільного часу проводиться з користю;
  • особливі методики — покрокове відновлення, спрямоване на одужання не тільки тіла, але й душі, що дає можливість отримати стійкий, довгостроковий результат.

Перебування в приватній клініці повністю анонімне — ніхто не дізнається про те, що пацієнт проходив лікування наркоманії в Тернополі. Понад 10 років роботи Міжнародної Антинаркотичної Асоціації (МАА) в цій галузі дозволили розробити ефективну методику, яка гарантовано допоможе впоратися з тягою до заборонених препаратів.

Як проходить лікування наркоманії в Тернополі?

Потрапляючи до клініки, пацієнт проходить комплексну діагностику: нарколог з’ясує, як довго та які наркотики (солі, опіати, метадон та інші види) були вжиті. Після цього пацієнту належить пройти три основні етапи:

  • медикаментозна детоксикація;
  • реабілітація;
  • ресоціалізація.

Реабілітаційний центр у Тернополі — місце, де особистість перероджується: відновлюється тіло (зникає абстинентний синдром), усуваються дефіцити корисних речовин, зменшується тяга до психоактивних речовин (ПАР). Колишній наркоман усвідомлює, наскільки серйозна хімічна залежність і до яких наслідків вона призвела — небажання знову випробувати «ломку» допоможе утриматися від прийому нової дози, а опрацювання тригерів і страхів дає можливість навчитися протистояти будь-яким проблемам і життєвим негараздам.

Програма «12 кроків»

Лікування наркозалежних у Тернополі проходить за особливою методикою — програмою «12 кроків». Це послідовний процес переродження: на початковому етапі пацієнт усвідомлює, що у нього не вистачає власних сил і внутрішніх резервів для боротьби з хворобою, а звернення за допомогою — його єдиний порятунок. Надалі колишній наркоман зможе принести вибачення за заподіяні незручності, спокутувати свою провину, а потім і стати наставником для інших пацієнтів реабілітаційного центру.

Найпоширеніші питання про лікування наркозалежних у Тернополі

Як зрозуміти, що близька людина наркоман?

Про хімічну залежність свідчить незрозуміла агресія, розширені зіниці, блідість шкірних покривів, втрата ваги і ряд інших ознак.

Як переконати кинути вживати і почати лікуватися від наркоманії?

Досвідчені психотерапевти допоможуть переконати наркомана почати лікування.

Чи можна вилікувати наркоманію самому вдома?

Самостійні спроби впоратися з бідою — це довгий і важкий шлях. Наркологічна клініка в Тернополі здатна запропонувати пацієнтам альтернативу — доступну, зручну, а головне, ефективну.

Які умови проживання?

На сайті представлена інформація про умови проживання та супутні фото.

Скільки коштує лікування наркоманії?

Вартість розраховується в індивідуальному порядку і залежить від безлічі факторів. Для нужденних передбачена пільгова система оплати.

Як довго лікуватися від наркоманії?

Період лікування становить не менше 3 місяців, але для отримання довгострокового результату пацієнту варто залишатися під контролем лікарів протягом року.

Чи можна зав’язати назавжди?

Значна частина наших пацієнтів змогла повернутися до звичайного життя, роками живучи без наркотиків.

Реабілітаційний центр наркозалежних «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

Реабілітаційний центр для наркозалежних у Тернополі — це шанс, на який заслуговує кожен. Потрібно лише зателефонувати за вказаними контактними телефонами, щоб отримати безкоштовну консультацію і дізнатися докладніше — перший крок варто зробити вже сьогодні.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація