Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії в Святогорську

 Наркотики – біда, яка вбиває особистість, руйнує сім’ї та дружні відносини. Опинившись в кайданах залежності, практично неможливо вибратися самостійно, адже на зміну яскравому світу емоцій прийде тільки біль і порожнеча. Лікування наркоманії в Святогорську – це підтримка цілої команди фахівців, здатних «достукатися» до пацієнта, допомогти йому знайти в собі сили для боротьби , які так необхідні для повернення до звичайного життя.

Наркозалежність – ходіння по замкнутому колу

Залежність від наркотиків розвивається дуже швидко – достатньо одноразово випробувати дію забороненого препарату. Після дози ПАР настає приємна ейфорія, душевний підйом, відчуття безмежності власних можливостей. Ось тільки розплата буде безжальної. Проявляється вона цілим спектром симптомів:

 • головний біль;
 • нудота, блювота;
 • слабкість;
 • тремор кінцівок;
 • сплутаність свідомості.

«Ломка» – це найсильніша біль, яку можна зняти тільки прийомом чергової порції наркотика. І в результаті не вдається розірвати цей ланцюжок – кожна спроба впоратися з залежністю зазвичай закінчується невдачею, так як перебороти цю тягу не вистачає ні моральних, ні фізичних сил. Більш того, вихід з цього стану повинен бути поступовим, інакше організм може просто не впоратися з настільки серйозним навантаженням, що призведе до летального результату.

Лікування наркозалежності в реабілітаційному центрі

Перший обов’язковий етап – детоксикація. Спочатку потрібно очистити організм від наркотиків, контролюючи при цьому стан всіх органів і систем. Досвідчений нарколог підбере індивідуальну програму відновлення, виходячи з поточного стану пацієнта, його віку, терміну залежності. Після того, як наркоман зможе тверезо оцінити реальність, можна приступати до проходження етапів програми «12 кроків».

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Визнання проблеми

Перебуваючи під впливом наркотиків, людина перекладає свою відповідальність на тих, хто його оточує – він звинувачує у своїй залежності сім’ю, проблеми на роботі, обмежені фінансові можливості. Тому лікування починається з визнання своєї провини, а також пошуку допомоги та підтримки:

 • відмова від самостійних спроб впоратися з проблемою;
 • індивідуальна і групова робота з фахівцями (психотерапевти, психіатри, наркологи);
 • пошук справжньої причини виникнення пристрасті до заборонених препаратів.

Усвідомивши, що залежність дійсно існує і що для подолання цієї тяги потрібно докласти максимум зусиль, наркоман стає на шлях одужання. Реабілітаційний центр для наркоманів в Святогорську обладнаний всім необхідним, щоб пацієнти не відчували жодного дискомфорту. Це допомагає зосередитися безпосередньо на лікуванні, розірвавши згубні зв’язку зі старими знайомими і забувши про будь-яких побутових проблемах.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Трансформація особистості

Робота з психотерапевтом допомагає виявити основні «точки болю», які послужили основною причиною зриву. Аналіз і детальний розбір скоєних ситуацій дають можливість змінити звичну стратегію поведінки, поступово позбавляючись від усього негативного. Цей етап включає в себе:

 • перегляд цінностей, формування нових корисних звичок;
 • відшкодування шкоди тим, кому він був нанесений в період наркотичного туману;
 • найсуворіший самоконтроль, що допомагає вберегтися від будь-яких спокус.

Теоретичні знання безглузді, якщо не закріпити їх власним практичним досвідом. Тому, змінившись, прийнявши цей біль і зробивши крок їй назустріч, наркоман повністю звільняється від оков. Тепер він може проявити себе, допомагаючи іншим, надаючи підтримку пацієнтам, які тільки починають свій шлях, роблячи перші кроки в боротьбі із згубною пристрастю.

Відмова від наркотиків: раз і назавжди

Покинувши стіни реабілітаційного центру, колишній наркоман, який пройшов курс лікування, виявляється на роздоріжжі. Він може з легкістю повернутися до свого минулого життя або почати змінюватися, створюючи нове, здорове майбутнє. І щоб всі зусилля були марними, а чаша терезів схилилася на правильну сторону, передбачена програма соціальної адаптації:

 • робота з родичами і близькими друзями пацієнта, яка допомагає їм вийти з співзалежності;
 • цікаві спортивні, культурні, розважальні заходи, які допомагають прищепити нові звички, хобі або захоплення;
 • освітні курси і допомогу в освоєнні нової професії.

Завершивши лікування, колишній наркоман повністю розриває ті ланцюги, які пов’язували його з небезпечної залежністю. Результат пройденої терапії – повна зміна звичного способу життя. Зломлена, позбавлена ​​цілей і прагнень особистість залишається в минулому, а сильний, упевнений в своїх силах людина відкриває для себе новий шлях, який обов’язково допоможе досягти бажаного і викреслити з пам’яті сумну сторінку свого згубного захоплення.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація