Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії в Святогорську

 Наркотики – біда, яка вбиває особистість, руйнує сім’ї та дружні відносини. Опинившись в кайданах залежності, практично неможливо вибратися самостійно, адже на зміну яскравому світу емоцій прийде тільки біль і порожнеча. Лікування наркоманії в Святогорську – це підтримка цілої команди фахівців, здатних «достукатися» до пацієнта, допомогти йому знайти в собі сили для боротьби , які так необхідні для повернення до звичайного життя.

Наркозалежність – ходіння по замкнутому колу

Залежність від наркотиків розвивається дуже швидко – достатньо одноразово випробувати дію забороненого препарату. Після дози ПАР настає приємна ейфорія, душевний підйом, відчуття безмежності власних можливостей. Ось тільки розплата буде безжальної. Проявляється вона цілим спектром симптомів:

 • головний біль;
 • нудота, блювота;
 • слабкість;
 • тремор кінцівок;
 • сплутаність свідомості.

«Ломка» – це найсильніша біль, яку можна зняти тільки прийомом чергової порції наркотика. І в результаті не вдається розірвати цей ланцюжок – кожна спроба впоратися з залежністю зазвичай закінчується невдачею, так як перебороти цю тягу не вистачає ні моральних, ні фізичних сил. Більш того, вихід з цього стану повинен бути поступовим, інакше організм може просто не впоратися з настільки серйозним навантаженням, що призведе до летального результату.

Лікування наркозалежності в реабілітаційному центрі

Перший обов’язковий етап – детоксикація. Спочатку потрібно очистити організм від наркотиків, контролюючи при цьому стан всіх органів і систем. Досвідчений нарколог підбере індивідуальну програму відновлення, виходячи з поточного стану пацієнта, його віку, терміну залежності. Після того, як наркоман зможе тверезо оцінити реальність, можна приступати до проходження етапів програми «12 кроків».

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Визнання проблеми

Перебуваючи під впливом наркотиків, людина перекладає свою відповідальність на тих, хто його оточує – він звинувачує у своїй залежності сім’ю, проблеми на роботі, обмежені фінансові можливості. Тому лікування починається з визнання своєї провини, а також пошуку допомоги та підтримки:

 • відмова від самостійних спроб впоратися з проблемою;
 • індивідуальна і групова робота з фахівцями (психотерапевти, психіатри, наркологи);
 • пошук справжньої причини виникнення пристрасті до заборонених препаратів.

Усвідомивши, що залежність дійсно існує і що для подолання цієї тяги потрібно докласти максимум зусиль, наркоман стає на шлях одужання. Реабілітаційний центр для наркоманів в Святогорську обладнаний всім необхідним, щоб пацієнти не відчували жодного дискомфорту. Це допомагає зосередитися безпосередньо на лікуванні, розірвавши згубні зв’язку зі старими знайомими і забувши про будь-яких побутових проблемах.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Трансформація особистості

Робота з психотерапевтом допомагає виявити основні «точки болю», які послужили основною причиною зриву. Аналіз і детальний розбір скоєних ситуацій дають можливість змінити звичну стратегію поведінки, поступово позбавляючись від усього негативного. Цей етап включає в себе:

 • перегляд цінностей, формування нових корисних звичок;
 • відшкодування шкоди тим, кому він був нанесений в період наркотичного туману;
 • найсуворіший самоконтроль, що допомагає вберегтися від будь-яких спокус.

Теоретичні знання безглузді, якщо не закріпити їх власним практичним досвідом. Тому, змінившись, прийнявши цей біль і зробивши крок їй назустріч, наркоман повністю звільняється від оков. Тепер він може проявити себе, допомагаючи іншим, надаючи підтримку пацієнтам, які тільки починають свій шлях, роблячи перші кроки в боротьбі із згубною пристрастю.

Відмова від наркотиків: раз і назавжди

Покинувши стіни реабілітаційного центру, колишній наркоман, який пройшов курс лікування, виявляється на роздоріжжі. Він може з легкістю повернутися до свого минулого життя або почати змінюватися, створюючи нове, здорове майбутнє. І щоб всі зусилля були марними, а чаша терезів схилилася на правильну сторону, передбачена програма соціальної адаптації:

 • робота з родичами і близькими друзями пацієнта, яка допомагає їм вийти з співзалежності;
 • цікаві спортивні, культурні, розважальні заходи, які допомагають прищепити нові звички, хобі або захоплення;
 • освітні курси і допомогу в освоєнні нової професії.

Завершивши лікування, колишній наркоман повністю розриває ті ланцюги, які пов’язували його з небезпечної залежністю. Результат пройденої терапії – повна зміна звичного способу життя. Зломлена, позбавлена ​​цілей і прагнень особистість залишається в минулому, а сильний, упевнений в своїх силах людина відкриває для себе новий шлях, який обов’язково допоможе досягти бажаного і викреслити з пам’яті сумну сторінку свого згубного захоплення.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація