Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії в Сумах

Наркозалежність – не просто хвороба. Це біль, повне руйнування фізичного, психічного здоров’я, соціальних зв’язків наркомана. Це постійний страх і переживання членів його сім’ї за його здоров’я і майбутнє. Нарешті, це серйозна соціальна проблема, яка робить украй негативний вплив на суспільство в цілому.

Саме тому кожен день, на який ви відкладаєте рішення про проходження курсу лікування від наркозалежності – це ще один крок до саморуйнування і руйнування всього, що оточує вас. Якщо залежний – хтось із членів вашої родини, то ваша головна задача – зберегти самовладання, тому що саме від вашої здатності приймати правильні рішення залежить майбутнє близької вам людини. Центр реабілітації наркозалежних в Сумах «Трансформація» в будь-який момент готовий надати професійну та своєчасну допомогу. Щоб ви змогли зробити правильний вибір, ми розповімо вам про те, як має відбуватися ефективне лікування від наркоманії.

Лікування наркозалежності в Сумах

Формування залежності від наркотиків супроводжується руйнуванням фізичного і психічного здоров’я людини. Людині чужі всі принципи, за якими живе соціум, він припиняє здійснювати духовний розвиток і особистісний ріст. Стадія розвитку залежності і багато інших чинників обов’язково повинні враховуватися при виборі програми лікування, яка забезпечить комплексне лікування залежного.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Ми виділяємо наступні етапи, які треба буде пройти нашим клієнтам на шляху до одужання:

  • Мотивація. Результати лікування в дуже великій мірі залежать від бажання самого залежного. Найчастіше для того, щоб схилити його до лікування, простих розмов із закликами одуматися і пожаліти себе і оточуючих може не вистачити. Наркозалежність – це хвороба тіла і духу, тому хворий знаходиться в «полоні» у наркотиків, і все його помисли зосереджені на пошуку нової дози. У цьому випадку може знадобитися професійна допомога психологів, які володіють ефективними методами переконання. У найважчих випадках виявляється швидка наркологічна допомога в Сумах і можливе примусове лікування (за згодою родичів) з доставкою людини в реабілітаційний центр.
  • Детоксикація. Все наркотичні речовини є сильними отрутами. В організмі наркомана порушені всі обмінні процеси, тому, щоб полегшити стан залежного і зменшити прояв симптомів ломки, на першому етапі лікування проводять детоксикацію – очищення організму від наркотичних речовин і продуктів їх розпаду.
  • Реабілітація. Найбільш важлива частина курсу лікування, завданням якої є зміна способу мислення наркомана, створення нових життєвих орієнтирів. Це своєрідна психотерапевтична програма, завдяки якій крок за кроком людина знову знаходить можливість отримувати задоволення від життя без наркотиків. Її основною є методика «12 кроків», яка за багато десятиліть з моменту її створення зуміла позбавити від різних видів залежностей десятки тисяч людей.
  • Ресоціалізація. Людина – істота соціальна, і на цьому етапі нашим клієнтам доведеться знову стати частиною суспільства. Досвідчені психологи вчасно скорегують поведінку залежного, допоможуть адаптуватися до нових умов життя, в якій немає місця наркотикам.

Лікування від наркотиків в Сумах проводиться в ізоляції від звичного кола спілкування – це дозволяє нашим клієнтам сконцентруватися на своєму здоров’ї, підвищити ефективність процесу, виключити негативний вплив ззовні. Ми створили максимально комфортні умови проживання, з якими можна ознайомитися на нашому офіційному сайті (www.netnarkotik.com.ua). Дізнатися скільки коштує курс, яка вартість окремих послуг, а також задати будь-які питання, що стосуються лікування можна за телефонами гарячої лінії нашого центру.

Почитайте більше про нашій програмі лікування наркотичної залежності і перегляньте наочну інфографіку.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація