Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії в Рівному

З кожним роком більшість залежностей стрімко молодшає. Велика кількість інформації, надмірні навантаження і при цьому доступність ПАР (психоактивних речовин), які обіцяють подарувати силу, енергію і вирішення всіх проблем, призводить до того, що навіть для неповнолітніх пацієнтів стає актуальним лікування наркоманії. Рівне — місто, в якому за останнє десятиліття кількість наркозалежних збільшилась у рази. І тільки повна зміна свідомості в поєднанні з комплексним підходом допоможе впоратися з цією бідою.

Анонімне ефективне лікування наркоманії в Рівному

Дізнавшись про проблему, сім'я і близькі люди намагаються впоратися своїми силами: умовляннями, проханнями і навіть погрозами. Результат — помилкові обіцянки кинути і зав'язати або й зовсім агресія. Не варто наражати на небезпеку життя і здоров'я як наркомана, так і оточуючих, відкладаючи процес звернення до фахівців. Лікування наркоманії в Рівному має численні переваги:

  • кваліфікована медична допомога — в умовах стаціонару з кожним пацієнтом працюють наркологи, реабілітологи, психотерапевти, психологи та інші фахівці;
  • комфортні умови проживання — в період реабілітації наркоман повністю ізольований від оточення, виключені будь-які можливості придбання або вживання заборонених речовин;
  • найсуворіша конфіденційність — дотримується анонімність, ніхто з колег або знайомих ніколи не дізнається про те, що пацієнт проходив лікування від наркотиків.

Реабілітаційний центр у Рівному надає допомогу не тільки наркозалежним, але і їхнім родичам — психологічна підтримка зробить можливою перемогу над співзалежністю, що дозволить знайти сили жити далі й продумати правильну стратегію поведінки в спілкуванні з близькою людиною, яка потрапила в кайдани небезпечних препаратів.

Як проходить лікування наркоманії в Рівному?

Лікування наркоманії в Рівному в центрах МАА — це не разова процедура, що займає пару днів. Це тривалий процес, який включає:

  • детоксикацію;
  • медикаментозну підтримку;
  • реабілітаційний процес;
  • ресоціалізацію.

У період «ломки» будь-яка робота з пацієнтом безглузда — він не почує доводи лікарів. Але після того як небезпечний абстинентний синдром буде знятий, тіло очиститься від руйнуючої його отрути, а робота всіх органів і систем нормалізується, досвідчені психотерапевти зможуть відшукати справжні причини вживання заборонених речовин, опрацювати можливі страхи і дати ефективну мотивацію для подальшої боротьби за щасливе майбутнє. 

Програма «12 кроків»

У реабілітаційних центрах Міжнародної Антинаркотичної Асоціації лікування наркозалежних у Рівному базується на використанні методики, яка була розроблена на основі досвіду міжнародних колег та власних напрацювань. Програма «12 кроків» — це багатоетапний процес, протягом якого пацієнт долає внутрішній опір, усвідомлює свої дії, виправляє помилки. Ключові принципи:

  • визнання проблеми;
  • пошук шляхів її вирішення під керівництвом наставника — сили, здатної перемогти будь-який опір;
  • визнання, спокута провини.

Лікування наркозалежності в Рівному вибудувано суворо за цією програмою. На фінальних етапах колишній наркозалежний вже не потребує допомоги, тому він сам стає підтримкою для інших. Можливість поділитися досвідом, розкрити кращі людські якості (доброту, турботу), відчуття власної сили і впевненості — все це допоможе назавжди розпрощатися з тягою до заборонених препаратів, закривши цю сторінку минулого і почавши все спочатку.

Найпоширеніші питання про лікування наркозалежних у Рівному

Як зрозуміти, що близька людина наркоман?

Замкнутість, небажання спілкуватися, агресія, хворобливий вигляд, різкі перепади настрою — в сукупності з фінансовими проблемами ці ознаки часто свідчать про хімічну залежність.

Як переконати кинути вживати і почати лікуватися від наркоманії?

Приватна наркологічна клініка в Рівному — місце, де залежній людині гарантовано нададуть допомогу і зможуть переконати її відмовитися від штучних джерел щастя.

Чи можна вилікувати наркоманію самому вдома?

На це потрібно багато зусиль, підтримка всіх членів сім'ї, але результат у будь-якому випадку непередбачуваний. 

Які умови проживання?

Ознайомитися з умовами та вивчити фотографії кімнат можна у відповідному розділі сайту.

Скільки коштує лікування наркоманії?

Вартість розраховується індивідуально. Для тих, хто не може самостійно оплатити лікування, передбачені спеціальні пільги.

Як довго лікуватися від наркоманії?

Мінімальний термін — 3 місяці, але більшості пацієнтів належить провести в наркологічній клініці не менше року.

Чи можна зав'язати назавжди?

Можна, і наші пацієнти успішно це довели — десятки людей пройшли лікування і живуть щасливим життям вже більше 5 років, повністю забувши про наркотики.

Реабілітаційний центр наркозалежних «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

Не варто марнувати даремно час, адже реабілітаційний центр для наркозалежних у Рівному — це шанс на порятунок. Телефонуйте прямо зараз, щоб отримати безкоштовну консультацію, детально дізнатися про умови проживання і записатися на лікування.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація