Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії в Рівному

З кожним роком більшість залежностей стрімко молодшає. Велика кількість інформації, надмірні навантаження і при цьому доступність ПАР (психоактивних речовин), які обіцяють подарувати силу, енергію і вирішення всіх проблем, призводить до того, що навіть для неповнолітніх пацієнтів стає актуальним лікування наркоманії. Рівне — місто, в якому за останнє десятиліття кількість наркозалежних збільшилась у рази. І тільки повна зміна свідомості в поєднанні з комплексним підходом допоможе впоратися з цією бідою.

Анонімне ефективне лікування наркоманії в Рівному

Дізнавшись про проблему, сім’я і близькі люди намагаються впоратися своїми силами: умовляннями, проханнями і навіть погрозами. Результат — помилкові обіцянки кинути і зав’язати або й зовсім агресія. Не варто наражати на небезпеку життя і здоров’я як наркомана, так і оточуючих, відкладаючи процес звернення до фахівців. Лікування наркоманії в Рівному має численні переваги:

  • кваліфікована медична допомога — в умовах стаціонару з кожним пацієнтом працюють наркологи, реабілітологи, психотерапевти, психологи та інші фахівці;
  • комфортні умови проживання — в період реабілітації наркоман повністю ізольований від оточення, виключені будь-які можливості придбання або вживання заборонених речовин;
  • найсуворіша конфіденційність — дотримується анонімність, ніхто з колег або знайомих ніколи не дізнається про те, що пацієнт проходив лікування від наркотиків.

Реабілітаційний центр у Рівному надає допомогу не тільки наркозалежним, але і їхнім родичам — психологічна підтримка зробить можливою перемогу над співзалежністю, що дозволить знайти сили жити далі й продумати правильну стратегію поведінки в спілкуванні з близькою людиною, яка потрапила в кайдани небезпечних препаратів.

Як проходить лікування наркоманії в Рівному?

Лікування наркоманії в Рівному в центрах МАА — це не разова процедура, що займає пару днів. Це тривалий процес, який включає:

  • детоксикацію;
  • медикаментозну підтримку;
  • реабілітаційний процес;
  • ресоціалізацію.

У період «ломки» будь-яка робота з пацієнтом безглузда — він не почує доводи лікарів. Але після того як небезпечний абстинентний синдром буде знятий, тіло очиститься від руйнуючої його отрути, а робота всіх органів і систем нормалізується, досвідчені психотерапевти зможуть відшукати справжні причини вживання заборонених речовин, опрацювати можливі страхи і дати ефективну мотивацію для подальшої боротьби за щасливе майбутнє. 

Програма «12 кроків»

У реабілітаційних центрах Міжнародної Антинаркотичної Асоціації лікування наркозалежних у Рівному базується на використанні методики, яка була розроблена на основі досвіду міжнародних колег та власних напрацювань. Програма «12 кроків» — це багатоетапний процес, протягом якого пацієнт долає внутрішній опір, усвідомлює свої дії, виправляє помилки. Ключові принципи:

  • визнання проблеми;
  • пошук шляхів її вирішення під керівництвом наставника — сили, здатної перемогти будь-який опір;
  • визнання, спокута провини.

Лікування наркозалежності в Рівному вибудувано суворо за цією програмою. На фінальних етапах колишній наркозалежний вже не потребує допомоги, тому він сам стає підтримкою для інших. Можливість поділитися досвідом, розкрити кращі людські якості (доброту, турботу), відчуття власної сили і впевненості — все це допоможе назавжди розпрощатися з тягою до заборонених препаратів, закривши цю сторінку минулого і почавши все спочатку.

Найпоширеніші питання про лікування наркозалежних у Рівному

Як зрозуміти, що близька людина наркоман?

Замкнутість, небажання спілкуватися, агресія, хворобливий вигляд, різкі перепади настрою — в сукупності з фінансовими проблемами ці ознаки часто свідчать про хімічну залежність.

Як переконати кинути вживати і почати лікуватися від наркоманії?

Приватна наркологічна клініка в Рівному — місце, де залежній людині гарантовано нададуть допомогу і зможуть переконати її відмовитися від штучних джерел щастя.

Чи можна вилікувати наркоманію самому вдома?

На це потрібно багато зусиль, підтримка всіх членів сім’ї, але результат у будь-якому випадку непередбачуваний. 

Які умови проживання?

Ознайомитися з умовами та вивчити фотографії кімнат можна у відповідному розділі сайту.

Скільки коштує лікування наркоманії?

Вартість розраховується індивідуально. Для тих, хто не може самостійно оплатити лікування, передбачені спеціальні пільги.

Як довго лікуватися від наркоманії?

Мінімальний термін — 3 місяці, але більшості пацієнтів належить провести в наркологічній клініці не менше року.

Чи можна зав’язати назавжди?

Можна, і наші пацієнти успішно це довели — десятки людей пройшли лікування і живуть щасливим життям вже більше 5 років, повністю забувши про наркотики.

Реабілітаційний центр наркозалежних «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

Не варто марнувати даремно час, адже реабілітаційний центр для наркозалежних у Рівному — це шанс на порятунок. Телефонуйте прямо зараз, щоб отримати безкоштовну консультацію, детально дізнатися про умови проживання і записатися на лікування.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація