Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії в Полтаві

Наркоманія визнана однією з найбільших соціальних проблем. Ризик формування залежності існує у людей будь-яких соціальних груп і будь-якого віку. Однак найбільш схильні до цієї хвороби підлітки, що пов’язано з цілим рядом психологічних і соціальних факторів.

Пристрасть до хімічних речовин розвивається поступово. На першому етапі виникає психологічна залежність, і розвивається толерантність до дії наркотиків. Потім виникає фізична залежність, яка супроводжується різними порушеннями в діяльності організму. На третьому етапі відбуваються серйозні зміни в нервовій системі, серцево-судинній системі, а до прийому наркотиків вдаються не для того, щоб випробувати ейфорію, а з метою уникнути «ломки» або абстиненції.

В цій статті ми розповімо про те, де пройти лікування наркоманії (Полтава), з яких етапів вона складається.

Анонімне лікування наркоманії в Полтаві

Терміни та ефективність лікування наркозалежності залежать від цілого ряду чинників, до яких відносяться стаж вживання, тип наркотику, стан здоров’я, причини, що призвели до формування залежності. Однією з найпопулярніших і дієвих методик лікування наркоманії є програма «12 кроків», розроблена в 30-х роках минулого століття, яка допомогла зцілити тисячі людей. На її основі побудований курс лікування реабілітаційного центру «Трансформація» в Полтаві, в якому працюють лікарі різних напрямків медицини.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Лікування проводиться в три основних етапи:

  • Очищення організму. Перш ніж приступати до основного курсу лікування проводиться детоксикація або очищення організму від токсинів, якими є самі наркотичні речовини та продукти їх розпаду. У цьому випадку вдаються до таких методів як гемосорбція, гемодіаліз та ін.
  • Діагностика і медикаментозне лікування. Перебіг хвороби пов’язане зі значними порушеннями в стані здоров’я пацієнта, тому для ефективного лікування основної хвороби, знадобиться корекція супутніх захворювань. Крім цього, дуже важливо полегшити стан залежного і зменшити симптоми «ломки», для чого також проводиться терапія препаратами з групи антидепресантів, седативних засобів і ін.
  • Реабілітація. Це основа лікування, мішенню якої є психічне здоров’я людини. Являє собою спеціально розроблену психотерапевтичну програму, що складається з безлічі заходів (групові та індивідуальні заняття з психологами, арт-терапія, заняття спортом і т.д.).
  • Ресоціалізація. Адаптація залежного до життя в суспільстві, яка проводиться під контролем досвідчених психологів.

Клініка «Трансформація» – це наркологічний реабілітаційний центр в Полтаві, який надає весь спектр послуг, пов’язаних з лікуванням наркозалежності. Сюди входить психологічна допомога, швидка наркологічна допомога (в тому числі і на дому), лікування співзалежності тощо Детальна інформація про діяльність центру доступна на сайті www.netnarkotik.com.ua. Крім цього, працює гаряча телефонна лінія, по якій вам нададуть психологічну допомогу, розкажуть про те, скільки коштує лікування і про вартість окремих послуг.

Почитайте детальніше в статті про нашу програму лікування наркозалежності 12 кроків, а також подивіться інфографіку.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація