Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії в Одесі

 Розвиток наркоманії пов’язують з нездатністю людини протистояти важким життєвим ситуацій. Психотропні речовини допомагають абстрагуватися від страху, болю, невпевненості, так розвивається і поширюється наркоманія серед населення.

Досить часто наркозалежність передається у спадок, що пов’язано з низькою продукцією в організмі ендогенних опіатів і як наслідок відсутність відчуття «щастя», гармонії. Як розвивається наркоманія і про те, де пройти лікування наркоманії в Одесі – про це в нашій статті.

Як розвивається наркотична залежність?

Пристрасть до наркотиків розвивається поетапно:

  • Перша стадія – це психічна тяга до хімічних речовин. У цей період посилюється психічна залежність від наркотиків, а також зменшується гострота відчуттів від їх прийому.
  • Друга стадія – фізичне пристрасть, яке характеризується звиканням організму до наркотиків. При їх відсутності з’являються різні порушення, які називаються абстинентного розладами.
  • Третя стадія – відзначаються глибокі зміни психіки, розлад роботи шлунково-кишкового тракту, серцево-судинні порушення, аж до миокардиопатии. Прийом наркотиків ведеться не для того, щоб випробувати ейфорію, а щоб уникнути наслідків абстинентного синдрому.

Лікування наркозалежності в Одесі в Наркологічної клініці “Трансформація”

 

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

 

У першій половині 20 століття була створена унікальна програма, яка допомагає залежним назавжди забути про вживання наркотиків. Процес одужання складається з 12 кроків і грунтується не на медикаментозної терапії, а перш за все на психологічному зміні особистості. «Трансформація» – це реабілітаційний центр в Одесі для наркозалежних, методика лікування якого побудована на програмі «12 кроків» і являє собою куди більший спектр психофізичних інструментів, ніж просте кодування від наркоманії.

Реабілітаційний курс умовно складається з чотирьох етапів: медикаментозної допомоги, реабілітації, ресоціалізації та супроводі випускників. Медикаментозна терапія допомагає очистити організм, купірувати абстинентний синдром, але це всього лише перший і найлегший етап програми.

Під час проходження курсу реабілітації контакти із зовнішнім світом мінімальні. У цей період хворому дається можливість замінити травмуючі спогади минулого на нові цілі і бачення, почати будівництво нового життя. Проводяться сеанси індивідуальної та групової психотерапії, арт-терапії, заняття по духовно-моральному розвитку особистості, спортивні заходи, дозвілля.

Ресоціалізація – в цей період учасники програми, маючи всі ключі до збереження довгострокової тверезості, поступово і під контролем фахівців, вчаться жити новими принципами в соціумі як повноцінні члени суспільства.

«Трансформація» – наркологічний центр в Одесі, який об’єднав фахівців різних напрямків – психологів, наркологів, реабілітологів, які поставили перед собою мету – навчити кожного любити життя без наркотиків. Також ми надаємо екстрену наркологічну (психологічну) допомога на дому, з можливістю виїзду мотиваційної групи. До примусового лікування можна звернутися в залежності від ситуації. Дізнатися більше про програму, скільки коштує курс, вартість окремих послуг – можна на офіційному сайті або за телефонами гарячої лінії +38 (097) 775-29-97.

 

Детальніше про програму ви можете подивитися в нашій інфографіку або прочитати за посиланням .

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Координатор Міжнародної антинаркотичної асоціації в Одесі Євген Зиков в студії «Першого міського».

Керівник філії «Міжнародної антинаркотичної асоціації» в Одесі Євген Зиков в студії «Першого міського». Говоримо про боротьбу з рекламою наркотиків на вулицях.

Координатор Міжнародної антинаркотичної асоціації в Одесі Євген Зиков в студії програми «Код доступу 102.7» на «Першому міському радіо».

Активісти   Міжнародної антинаркотичної асоціації в Одесі   борються з рекламою наркотиків.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація