Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії в Миколаєві

Наркоманія — лихо сучасності. В Україні статистика минулих років наочно демонструє глибину проблеми: на кожні 100 тисяч населення фіксується близько 90 випадків наркозалежності — і це тільки офіційні дані. Єдиний спосіб впоратися з бідою — звернутися до приватних клінік Міжнародної Антинаркотичної Асоціації, які пропонують комплексне лікування наркоманії. Миколаїв входить у десятку міст-лідерів зі стрімкого зростання алкогольної та наркотичної залежності — і тепер кожен зможе отримати розуміння та підтримку, таку необхідну в битві з цією недугою.

Анонімне ефективне лікування наркоманії в Миколаєві

Реабілітаційний центр для наркоманів — спеціалізований заклад, опинившись у якому, залежна людина буде повністю ізольована від свого оточення. Лікування наркозалежності в Миколаєві здійснюється в стаціонарі під керівництвом досвідчених лікарів:

 • нарколога — зняття «ломки» (абстинентного синдрому), підбір програми відновлення;
 • психолога — опрацювання негативних емоцій і установок, «проживання» страхів і боротьба з накопиченими сумнівами та переживаннями;
 • психотерапевта — медикаментозна корекція емоційного стану, призначення лікарських препаратів для боротьби з психічними або поведінковими розладами;
 • реабілітолога — поступове повернення до нормального повноцінного життя, що допоможе раз і назавжди розірвати порочне коло залежності від наркотиків.

Лікування наркоманії в Миколаєві у центрі «Трансформація» — це комплексний підхід. Більше 10 років успішної роботи з пацієнтами, власні напрацювання, використання досвіду зарубіжних колег МАА, найсуворіша анонімність — сукупність всіх факторів робить можливим отримання стійкого результату і допомагає залежним подолати тягу до заборонених препаратів, зробивши крок до здорового майбутнього.

Як проходить лікування наркоманії в Миколаєві?

Фахівці наркологічного реабілітаційного центру ведуть цілодобовий моніторинг, контролюючи стан пацієнтів. Лікування наркозалежних у Миколаєві включає в себе кілька основних стадій:

 • Детоксикація — очищення організму, підбір медикаментозних препаратів (знеболюючі, седативні, гепатопротектори, вітаміни);
 • Реабілітація — індивідуальні психологічні консультації, робота в групах, пошук причин виникнення залежності та шляхів позбавлення від неї;
 • Ресоціалізація — активний і здоровий спосіб життя, який допоможе знайти нові захоплення і природні джерела щастя без використання додаткових стимуляторів.

Поступове виконання всіх етапів програми з лікування наркозалежних — це гарантоване одужання і отримання стійкого результату. Реабілітаційний центр у Миколаєві пропонує пацієнтам повністю анонімне перебування і кваліфіковану підтримку.

Програма «12 кроків»

Лікування від наркоманії в центрах МАА проходить за програмою «12 кроків», яка включає в себе наступні етапи:

 • визнання проблеми і свого безсилля в боротьбі з нею;
 • звернення до сторонньої сили, яка стане точкою опори;
 • аналіз минулих помилок і визнання своєї провини, відшкодування шкоди, отримання щирого вибачення від оточуючих;
 • переродження, новий погляд на життя і майбутнє;
 • допомога іншим залежним, які знаходяться на початкових етапах.

Спроби самостійно впоратися з ситуацією легко призводять до виникнення співзалежності — і сім’я потрапляє в кайдани хвороби. Щоб отримати ефективне лікування, необхідно якомога швидше звернутися у реабілітаційний центр для наркозалежних у Миколаєві — і, пройшовши всі етапи трансформаційної програми, колишній наркоман повернеться додому зовсім іншою людиною.

Найпоширеніші питання про лікування наркозалежних у Миколаєві

Як зрозуміти, що близький — наркоман?

Дивна поведінка, сплутаність свідомості, різка втрата ваги, агресія або швидкі перепади настрою — все це привід проконсультуватися з наркологом.

Як переконати кинути вживати і почати лікуватися від наркоманії?

Звернутися до центру реабілітації наркоманів і довірити це завдання кваліфікованим фахівцям.

Чи можна вилікувати наркоманію самому вдома?

Шанс є завжди, але спроби лікування віднімуть багато часу, сил і грошей, а в результаті обійдуться дорожче своєчасного звернення в спеціалізовану клініку.

Які умови проживання?Лікування наркоманії в Миколаєві проходить в реабілітаційному центрі, пацієнти проживають у комфортних, обладнаних всім необхідним палатах.

Скільки коштує лікування наркоманії?

Вартість розраховується індивідуально на підставі сукупності факторів, доступні спеціальні пропозиції та пільги для особливих категорій населення.

Як довго лікуватися від наркоманії?

Тривалість реабілітаційного процесу — від 3 місяців, але підсумковий період лікування залежить від термінів вживання заборонених препаратів і стану здоров’я, рекомендований фахівцями мінімум становить 1 рік.

Чи можна зав’язати назавжди?

За роки роботи центри МАА допомогли сотням пацієнтів, і більшість із них змогли на довгий період відмовитися від згубної пристрасті, повернувшись до нормального життя.

Реабілітаційний центр наркозалежних «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

Не потрібно боротися самостійно, самотужки долаючи всі складнощі та проблеми. Хімічна залежність — це страшна недуга, і переможе її тільки поєднання медикаментозної та психологічної допомоги, а також всебічна підтримка.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація