Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії в Миколаєві

Наркоманія — лихо сучасності. В Україні статистика минулих років наочно демонструє глибину проблеми: на кожні 100 тисяч населення фіксується близько 90 випадків наркозалежності — і це тільки офіційні дані. Єдиний спосіб впоратися з бідою — звернутися до приватних клінік Міжнародної Антинаркотичної Асоціації, які пропонують комплексне лікування наркоманії. Миколаїв входить у десятку міст-лідерів зі стрімкого зростання алкогольної та наркотичної залежності — і тепер кожен зможе отримати розуміння та підтримку, таку необхідну в битві з цією недугою.

Анонімне ефективне лікування наркоманії в Миколаєві

Реабілітаційний центр для наркоманів — спеціалізований заклад, опинившись у якому, залежна людина буде повністю ізольована від свого оточення. Лікування наркозалежності в Миколаєві здійснюється в стаціонарі під керівництвом досвідчених лікарів:

 • нарколога — зняття «ломки» (абстинентного синдрому), підбір програми відновлення;
 • психолога — опрацювання негативних емоцій і установок, «проживання» страхів і боротьба з накопиченими сумнівами та переживаннями;
 • психотерапевта — медикаментозна корекція емоційного стану, призначення лікарських препаратів для боротьби з психічними або поведінковими розладами;
 • реабілітолога — поступове повернення до нормального повноцінного життя, що допоможе раз і назавжди розірвати порочне коло залежності від наркотиків.

Лікування наркоманії в Миколаєві у центрі «Трансформація» — це комплексний підхід. Більше 10 років успішної роботи з пацієнтами, власні напрацювання, використання досвіду зарубіжних колег МАА, найсуворіша анонімність — сукупність всіх факторів робить можливим отримання стійкого результату і допомагає залежним подолати тягу до заборонених препаратів, зробивши крок до здорового майбутнього.

Як проходить лікування наркоманії в Миколаєві?

Фахівці наркологічного реабілітаційного центру ведуть цілодобовий моніторинг, контролюючи стан пацієнтів. Лікування наркозалежних у Миколаєві включає в себе кілька основних стадій:

 • Детоксикація — очищення організму, підбір медикаментозних препаратів (знеболюючі, седативні, гепатопротектори, вітаміни);
 • Реабілітація — індивідуальні психологічні консультації, робота в групах, пошук причин виникнення залежності та шляхів позбавлення від неї;
 • Ресоціалізація — активний і здоровий спосіб життя, який допоможе знайти нові захоплення і природні джерела щастя без використання додаткових стимуляторів.

Поступове виконання всіх етапів програми з лікування наркозалежних — це гарантоване одужання і отримання стійкого результату. Реабілітаційний центр у Миколаєві пропонує пацієнтам повністю анонімне перебування і кваліфіковану підтримку.

Програма «12 кроків»

Лікування від наркоманії в центрах МАА проходить за програмою «12 кроків», яка включає в себе наступні етапи:

 • визнання проблеми і свого безсилля в боротьбі з нею;
 • звернення до сторонньої сили, яка стане точкою опори;
 • аналіз минулих помилок і визнання своєї провини, відшкодування шкоди, отримання щирого вибачення від оточуючих;
 • переродження, новий погляд на життя і майбутнє;
 • допомога іншим залежним, які знаходяться на початкових етапах.

Спроби самостійно впоратися з ситуацією легко призводять до виникнення співзалежності — і сім'я потрапляє в кайдани хвороби. Щоб отримати ефективне лікування, необхідно якомога швидше звернутися у реабілітаційний центр для наркозалежних у Миколаєві — і, пройшовши всі етапи трансформаційної програми, колишній наркоман повернеться додому зовсім іншою людиною.

Найпоширеніші питання про лікування наркозалежних у Миколаєві

Як зрозуміти, що близький — наркоман?

Дивна поведінка, сплутаність свідомості, різка втрата ваги, агресія або швидкі перепади настрою — все це привід проконсультуватися з наркологом.

Як переконати кинути вживати і почати лікуватися від наркоманії?

Звернутися до центру реабілітації наркоманів і довірити це завдання кваліфікованим фахівцям.

Чи можна вилікувати наркоманію самому вдома?

Шанс є завжди, але спроби лікування віднімуть багато часу, сил і грошей, а в результаті обійдуться дорожче своєчасного звернення в спеціалізовану клініку.

Які умови проживання?Лікування наркоманії в Миколаєві проходить в реабілітаційному центрі, пацієнти проживають у комфортних, обладнаних всім необхідним палатах.

Скільки коштує лікування наркоманії?

Вартість розраховується індивідуально на підставі сукупності факторів, доступні спеціальні пропозиції та пільги для особливих категорій населення.

Як довго лікуватися від наркоманії?

Тривалість реабілітаційного процесу — від 3 місяців, але підсумковий період лікування залежить від термінів вживання заборонених препаратів і стану здоров'я, рекомендований фахівцями мінімум становить 1 рік.

Чи можна зав'язати назавжди?

За роки роботи центри МАА допомогли сотням пацієнтів, і більшість із них змогли на довгий період відмовитися від згубної пристрасті, повернувшись до нормального життя.

Реабілітаційний центр наркозалежних «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

Не потрібно боротися самостійно, самотужки долаючи всі складнощі та проблеми. Хімічна залежність — це страшна недуга, і переможе її тільки поєднання медикаментозної та психологічної допомоги, а також всебічна підтримка.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація