Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії в Маріуполі

Наркоманія — це залежність, що веде до загибелі. Щорічно люди вмирають від передозування або ж від абсолютного виснаження організму. 10-12 тисяч жителів нашої країни позбавляють самі себе життя шляхом вживання дурманних речовин. На щастя, є ті, хто своєчасно був відправлений на реабілітацію і отримав другий шанс на щасливе життя.

Лікування наркозалежності в Маріуполі — важливе соціальне питання, яке не повинно залишатися без уваги. 

Анонімне лікування наркоманії в Маріуполі

Реабілітаційний центр для наркозалежних у Маріуполі пропонує допомогу всім, хто потрапив у полон наркотиків. Тут працюють професіонали різних напрямків, які кваліфіковано складають план лікування. За 10 років роботи центру була надана допомога багатьом наркозалежним та їхнім сім’ям. 

Як проходить лікування наркоманії в Маріуполі

У лікувально-відновлювальному процесі важливу роль відіграють три основні етапи:

  • детоксикація;
  • реабілітація;
  • ресоціалізація.

Реабілітаційний центр при Міжнародній Антинаркотичній Асоціації «Трансформація» пропонує програму «12 кроків», що включає:

  • індивідуальну консультацію;
  • групову консультацію;
  • сімейну консультацію;
  • психотерапію;
  • групу самодопомоги;
  • освітню програму. 

Важливі питання про лікування наркоманії в Маріуполі

Як зрозуміти, що родич, друг або кохана людина наркоман?

Ознаки бувають як прямі, так і непрямі. Природно, що наркозалежний має нездоровий вигляд, виснажене тіло, несвіжий колір обличчя, з’являються серйозні проблеми зі здоров’ям. Крім цього, є і непрямі ознаки, такі як пропажа речей, грошей, адже отримувати кайф від чергової дози — задоволення не найдешевше.

Чи можна переконати залежну людину самостійно кинути? 

Сумнівно, шанс на мільйон, але за допомогою фахівців це вже цілком реально. Тому головне завдання родичів і друзів наркомана полягає в тому, щоб направити людину в реабілітаційний центр і надавати моральну підтримку. Лікування наркозалежних у Маріуполі проходить під наглядом фахівців різних напрямків — це наркологи, психотерапевти і психологи.

Як довго і в яких умовах проводиться лікування?

Сприятливі умови в реабілітаційному центрі допоможуть наркоману легше проходити етапи лікування. Комфорт, чистота і порядок — все це на першому місці. З питань оплати слід безпосередньо зв’язатися з центром, при необхідності і наявної можливості надаються пільги. Час, відведений на лікування, залежить від складності ситуації — мінімум 3 місяці, але рекомендується не менше 12 місяців. 

Чи можна назавжди позбутися залежності? 

Так, практика показує, що люди, які перебували в реабілітаційному центрі в Маріуполі на лікуванні, вже більше 5 років у зав’язці.

Реабілітаційний центр при МАА «Трансформація» — наркологічна клініка в Маріуполі, де нададуть максимальну допомогу

Якщо ви бачите, що хтось із близького оточення, родичі, друзі або просто знайомі знаходяться у важкій залежності від наркотиків, проявіть ініціативу, допоможіть їм стати на правильний шлях до свободи. Реабілітаційний центр для наркоманів надасть допомогу в будь-який час, записуйтеся на безкоштовну консультацію для уточнення додаткових питань. 

Центр гарантує анонімне та ефективне лікування. На наркомана чекає складний етап, що веде до звільнення. Лікар-реабілітолог допоможе впоратися з «ломкою», призначить при необхідності медикаментозне лікування препаратами. Абстинентний синдром легше переноситься при щоденному спостереженні лікарів. Позбутися залежності, особливо від важких наркотиків, таких як героїн, кокаїн, синтетичні речовини, можна тільки медикаментозним шляхом, перебуваючи на стаціонарі. 

Комплексне лікування наркоманії Маріуполь пропонує в реабілітаційному центрі «Трансформація».

Сертифікати

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація