Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії у Львові

Наркозалежність – це хронічна хвороба, яка розвивається внаслідок систематичного вживання хімічних речовин, що змінюють свідомість людини. Головною мішенню наркотиків спочатку є нервова система, але в подальшому формується і фізична залежність, що в кінцевому підсумку призводить до повного руйнування здоров’я, деградації людини.

Лікування наркозалежності передбачає комплексний підхід, який враховує руйнівну силу наркотиків, зміни відбулися в організмі, першопричини пристрасті до хімічних речовин. У лікуванні повинні брати участь всі – фахівці різних напрямків, сам хворий і його близькі – тільки так можна впоратися з цією хворобою. У цій статті ми розповімо про те, де пройти лікування наркозалежності у Львові, з яких основних етапів воно складається.

Лікування наркоманії у Львові

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Курс лікування від наркозалежності повинен об’єднувати в собі психотерапевтичні методи, медикаментозну терапію, заходи, спрямовані на духовне зцілення хворого. Найбільш повно відповідає цим вимогам програма лікування реабілітаційного центру «Трансформація» у Львові, яка розроблена фахівцями клініки на основі прекрасно себе зарекомендувала методики «12 кроків». За роки свого існування вона змогла допомогти позбутися від різних видів залежностей десяткам тисяч людей.

Етапи реабілітації наркоманів в Центрі “Трансформація”

Перед проведенням реабілітації фахівці ставлять перед собою завдання очистити організм від токсичних речовин і зменшити кількість і вираженість симптомів «ломки», провести лікування супутніх порушень. Комплексний курс лікування повинен складатися з наступних етапів:

  • очищення організму;
  • реабілітація;
  • ресоціалізація.

Як ми вже писали вище, на першому етапі залежним належить пройти детоксикацію, яка допоможе очистити організм від наркотичних речовин і продуктів їх розпаду. Це допоможе нормалізувати обмінні процеси, хворий відчує значне полегшення. Перебіг хвороби пов’язане з цілою низкою супутніх порушень здоров’я, тому лікарі проводять діагностику та лікування виявлених захворювань. Для полегшення стану пацієнта йому призначається цілий ряд препаратів (антидепресанти, седативні засоби і т.д.), які допомагають зменшити кількість і ступінь вираженості симптомів «ломки» (абстиненції).

Другий етап – реабілітація, і тут основною метою фахівців є відновлення психічного здоров’я залежного. Розмови з кількома учасниками психотерапії, заходи, які сприяють духовному відродженню особистості, появи нових захоплень – це лише мала частина комплексної реабілітаційної програми, яка враховує індивідуальні особливості кожного клієнта.

«Трансформація» – наркологічний психосоціальний центр у Львові, який не залишає своїх клієнтів без уваги і після основного курсу лікування. Для зменшення ймовірності рецидивів і ефективної адаптації залежних в суспільстві після лікування наркозалежності, проводиться ресоціалізація, яка полягає в контролі поведінки залежного клієнта досвідченими психологами, його корекція.

Детальна інформація про процес лікування наркозалежності доступна за посиланням: www.netnarkotik.com.ua .

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

По телефону можна дізнатися, скільки коштує курс лікування наркоманії, що входить у вартість і які додаткові послуги надає наркологічний центр «Трансформація» у Львові. Більш детально про все можна дізнатися за телефонами гарячої лінії, а при необхідності отримати швидку наркологічну або психологічну допомогу.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація