Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії в Кривому Розі

 За останні п’ять років кількість наркозалежних в світі збільшилася на третину і на сьогоднішній момент складає понад 300 млн. чоловік. Наркоманія – серйозна хвороба сучасності, яка впливає на всі сфери життєдіяльності людини, а її лікування – доля професіоналів.

Незважаючи на велику кількість методик лікування наркозалежності, провідне місце в їх числі відводиться реабілітаційній програмі «12 кроків», яка подарувала надію і майбутнє багатьом наркоманам і їх родичам. Створений нами курс і умови реабілітації – унікальні і допомагають максимально ефективно боротися з хворобою.

Лікування наркоманії в Кривому Розі: основні відомості

Реабілітаційний курс для наркоманів в центрі «Трансформація» побудований на основі методики «12 кроків». Він створений фахівцями багатьох напрямів і враховує індивідуальні особливості кожного пацієнта. Про його ефективності каже статистика: починаючи з 2000 року, з його допомогою вдалося домогтися стійкої ремісії у сотень залежних, які не просто повернулися до нормального життя, а й зуміли добитися кар’єрного росту, налагодити особисте життя, придбати нові захоплення.

За весь період роботи наркологічного центру, не було жодного пацієнта, який би не відчув позитивного впливу цього курсу – і це найголовніший доказ його дієвості.

Запорукою успішного лікування є мотивація залежних. При необхідності, фахівці (психологи, наркологи) надають психологічну допомогу, метою якої є мотивація пацієнта на лікування. Крім цього можливе примусове лікування (з боку родичів), першочерговим завданням якого також є психологічна корекція, після якої проводиться основний реабілітаційний курс.

Лікування наркозалежності (Кривий Ріг)

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

 

Курс лікування від наркотиків в центрі «Трансформація» складається з декількох основних етапів:

  • Детоксикація. Очищення організму залежного від наркотичних речовин та їх метаболітів. Після відмови від наркотиків у пацієнта починається «ломка», яка супроводжується різними за походженням і тяжкості симптомами, що виникають через припинення надходження в організм психоактивних речовин. Завдання фахівців – полегшити стан хворого, При необхідності проводиться лікування супутніх захворювань пацієнта, корекція життєво важливих функцій.
  • Реабілітаційний курс. Це основа програми лікування, яка займає від 1 до 6 місяців. Реабілітація проводиться в ізоляції від того середовища, в якій хворий перебував під час залежності. Всі етапи лікування проводяться під контролем досвідчених фахівців різних напрямків, здатних надати професійну допомогу.
  • Ресоціалізація. Не менш важливий етап реабілітації наркоманів, який має на увазі повернення пацієнта до звичайного життя. Колишнім залежним доведеться знову навчитися жити, спілкуватися, працювати, але вже без впливу психоактивних речовин.

На всьому протязі курсу наркозалежні перебувають в атмосфері розуміння, дружелюбності, підтримки. Участь фахівців не закінчується і після проходження реабілітації – ви завжди можете розраховувати на допомогу наших лікарів. Для закріплення отриманого ефекту ми організовуємо спеціальні табори, в яких залежні зможуть спілкуватися з тими, хто зумів перемогти хворобу, з відомими спортсменами, представниками шоу-бізнесу і іншими цікавими людьми. Це ще одна можливість зміцнити віру в свої сили, знайти нові шляхи самореалізації.

Куди звернутися за допомогою наркозалежному?

Реабілітаційний центр «Трансформація» надає анонімну допомогу наркозалежним в Кривому Розі. Контактні телефони вказані на сайті – www.netnarkotik.com.ua. При необхідності ми готові надати наркологічну допомогу на дому або організувати виїзд мотиваційної бригади до залежного. Дізнатися скільки коштує курс реабілітації в наркологічному центрі, ціни на окремі послуги можна за телефонами гарячої лінії. Необхідно пам’ятати, що вартість лікування залежить від багатьох факторів, до яких відноситься стаж залежності, вид наркотиків, наявність супутніх захворювань і т.д. Дайте шанс вашим близьким і собі на нове життя!

Почитайте більше про нашу   програмі лікування наркозалежності 12 кроків, подивіться інфографіку.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Групи працюють в Кривому Розі і інших містах України, отримати детальну інформацію ви можете зв’язавшись з нами по телефону:

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Звертайтеся, ми допоможемо!

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація