Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7

Лікування наркоманії в Кропивницькому (Кіровограді)

Залежність від наркотиків, паралізує думки і волю людини, що змушує руйнувати його своє життя і життя рідних - глобальна проблема сучасності. Страшно спостерігати за тим, як наркотично залежні люди стрімко деградують, руйнуючи основи своєї особистості, втрачають навички соціальної комунікації, знищують своє здоров'я. Якщо член вашої родини вживає хімічні речовини, не впадайте у відчай - йому допоможе спеціалізоване лікування наркоманії в Кропивницькому (Кіровограді), яке надає центр реабілітації наркозалежних в Кропивницькому (Кіровограді) «Трансформація».

Ми повністю впевнені в тому, що людина, яка хоче позбутися від наркозалежності може повністю одужати і відмовитися від наркотичних речовин назавжди. Головне - не залишатися з хворобою сам на сам і звернутися за допомогою до висококваліфікованих фахівців. Це допоможе:

 • Повністю утримуватися від вживання наркотиків.
 • Розвинути в собі життєві принципи, які не допускають повернення до залежності.
 • Значно поліпшити психологічний і фізичний стан хворого.
 • Повернутися до повноцінної роботи або навчання, налагодити комунікаційні зв'язки.
 • Усвідомити відповідальність перед суспільством, запобігти протиправним і протизаконні дії.

Лікування наркоманії (м. Кропивницький): основні способи реабілітації

Наркологічний центр реабілітації та ресоціалізації Міжнародної антинаркотичної Асоціації «Трансформація» використовує ефективні інноваційні методи лікування хворих. Лікування наркоманії в Кропивницькому (Кіровограді) грунтується на принципах добровільності, усвідомленості, комплексних та індивідуальних підходах до хворого, постійної психотерапевтичної підтримки. Це допомагає людині, яка страждає від залежності пройти шлях до душевного і фізичного одужання.

У своїй практиці ми постійно використовуємо індивідуальні та колективні сеанси психотерапії. Щоб простимулювати процес одужання у постійних резидентів, ми залучаємо їх до творчого і ігрового процесу. Науково доведено, що арт-терапія допомагає в лікуванні наркоманії. Також великий позитивний ефект на здоров'я пацієнтів надає спілкування з тими, хто вже подолав тягу до наркотиків і живе повноцінним життям. Це підвищує мотивацію резидентів «Трансформації» пройти лікування наркоманії в Кропивницькому (Кіровограді) та шлях відновлення до кінця.

Також лікування наркозалежності в Кропивницького має на увазі підготовку пацієнта до повернення в соціум, нормалізацію відносин з близькими і друзями. Ми проводимо роботу з рідними наркозалежних, допомагаючи їм вирішити сімейні проблеми і вибудувати правильну комунікацію з родичем.

В процесі лікування в наркологічному центрі реабілітації «Трансформація» пацієнт навчиться:

 • Аналізувати і розуміти справжні причини, що призвели до наркотичної залежності.
 • Конструктивно спілкуватися зі своїм найближчим оточенням.
 • Розвинути комунікаційні навички, необхідні для повноцінного повернення в соціум.

Система «12 кроків» для лікування від наркотичної залежності

Система «12 кроків» або штаті Міннесота модель реабілітації та лікування тих, хто страждає від наркотичної залежності, була розроблена в 1938 році, але широко застосовуватися стала тільки в кінці ХХ століття. Завдяки «12 кроків» мільйони людей змінили своє життя і позбулися потреби в наркотиках. Головне, щоб рішення боротися із залежністю було щирим бажанням пацієнта, і він визнавав, що прийом наркотичних речовин шлях в нікуди.

Лікування наркоманії в Кіровограді може включасть в себе:

 •   Групову психотерапію, в ході якої фахівець вчить, як вирішувати внутрішні конфлікти, знаходити вихід зі складних ситуацій, розширювати навички соціальної комунікації, надихатися успіхами в подоланні залежності.
 •   Індивідуальне консультування з докладним розбором причин, що призвели до залежності, опрацювання психологічних проблем і корекції подальшої поведінки.
 •   Сімейної психотерапії, що дозволяє примиритися з іншими членами сім'ї, збудувати не співзалежних, а нормальні відносини.
 •   Визначення справжніх особистісних цінностей і постановка цілей на майбутнє.
 •   Сексуальна освіта, що включає інформування про статевий гігієни, профілактики СНІДу, побудови емоційно близьких відносин з постійним статевим партнером.

Більшість людей, лікування яких здійснюється таким способом, як правило, одужують і перестають приймати психотропні препарати. Відзначимо, чим більше термін роботи фахівців з наркозалежним, тим вище шанси, що він покінчить з наркотиками і повернеться до нормального життя.

Суть програми 12 кроків для позбавлення від наркотичної залежності

Анонімне лікування наркоманії в Кіровограді не передбачає використання медикаментозної терапії. Хворому пропонується пройти шлях 12 кроків, що має на увазі:

 • Визнання власного безсилля і того, що самостійно впоратися з тягою до наркотиків не вийде.
 • Усвідомлення необхідності отримати допомогу в боротьбі із залежністю від інших людей - родичів, партнера, професіоналів.
 • Ухвалення рішення змінити своє життя і повернутися в соціум.
 • Пізнання своїх сильних і слабких сторін, якостей, які допоможуть відмовитися від наркотиків і побудувати нормальні відносини з близькими.
 • Визнання своїх недоліків і усвідомлення минулих помилок.
 • Підготовка до розвитку, зростання і звільнення від наркотичної залежності.
 • Навчання смиренно приймати свій життєвий досвід, в тому числі - негативний.
 • Опрацювання конфліктів з іншими людьми і формування навичок нормальної комунікації з соціумом.
 • Закріплення навичок постійного самоаналізу і вивчення мотивів своїх вчинків.
 • Шлях до духовного і особистісного розвитку, повне позбавлення від наркозалежності.

Щоб отримати консультацію фахівця, зв'яжіться з нами через спеціальну форму на сайті або зателефонуйте за вказаними номерами контактних телефонів.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
Безкоштовна консультація та запис на прийом

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Анонімне лікування наркоманії в Кіровограді

Ефективний курс лікування від наркотичної залежності повинен поєднувати в собі цілий комплекс заходів:

 • психотерапевтичні методи;
 • медикаментозну терапію;
 • заходи, що сприяють духовному зціленню.

Тому дієву допомогу в боротьбі із залежністю можуть надати тільки спеціалізовані центри, практикуючі комплексний підхід до лікування. Реабілітаційний центр «Трансформація» спеціалізується на лікуванні будь-яких видів залежності, в тому числі пристрасть до наркотиків. Фахівцями клініки розроблений унікальний курс, основою якої стала вже згадана нами програма «12 кроків» - за роки свого існування вона змогла допомогти десяткам тисяч людей, що потрапили в біду.

Першочерговим завданням фахівців є очищення організму від наркотиків і продуктів їх розпаду, що дозволяє знизити кількість і вираженість симптомів абстиненції, яку в побуті прийнято називати «ломка». Також на початковому етапі приділяється увага загальному стану здоров'я клієнта, а за результатами обстеження проводиться корекція тих чи інших порушень.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
Безкоштовна консультація та запис на прийом

Курс лікування в клініці «Трансформація» складається з наступних стадій:

 • детоксикація;
 • реабілітація;
 • ресоціалізація.

Щоб допомогти організму очиститися від наркотиків і токсинів, проводиться цілий ряд процедур, які дозволяють нормалізувати обмін речовин. Уже на цьому етапі залежний відчує значне полегшення, але це тільки початок шляху до здорового та повноцінного життя.

Хворому призначається індивідуальний курс медикаментозної терапії (седативні засоби, антидепресанти і т.д.), який допомагає подолати хворому один з найважчих періодів лікування, знижуючи вираженість «ломки».

Основним етапом лікування є реабілітація, мета якої - відновлення психічного здоров'я клієнта. Програма складається з великої кількості заходів, в числі яких групова й індивідуальна психотерапія, заняття, що сприяють духовному відродженню. У залежного з'являються нові захоплення, цілі і пріоритети, а сам курс враховує всі індивідуальні особливості людини.

Лікування наркозалежності в Кропивницького - це, перш за все, системний підхід. Навіть залишивши стіни нашої клініки, наркозалежні залишаються в полі зору наших фахівців, завжди можуть звернутися за допомогою, мають можливість відвідувати захоплюючі зустрічі з відомими діячами культури, шоу-бізнесу, продовжувати спілкуватися з людьми, які також потрапили в біду.

Для того щоб повернення наших клієнтів до звичайного життя було якомога більше безболісним, в кінці курсу лікування проводиться ресоціалізація, під час якої досвідчені психологи допомагають адаптуватися колишнім залежним в нових для них умовах, уникнути рецидивів.

Лікування наркоманії (м Кропивницький) в медичному центрі «Трансформація» - це широкий спектр послуг, в який входить не тільки реабілітація наркозалежних, а й швидка наркологічна допомога, в тому числі на дому, психологічна допомога залежним і їх близьким. Детальну інформацію можна отримати за телефонами гарячої лінії або на сайті клініки.

Наші фахівці

Комісаренко Роман Вікторович. Після довгих років вживання наркотичних речовин і повного розчарування в житті приїхав в 2013 році на реабілітацію в м Дніпро, де пройшовши успішно програму, вирішив допомагати іншим людям спираючись на особистий досвід. Добре відчуває залежних людей, допомагає розпізнати проблему і підібрати інструмент для її вирішення. Переконаний, що залежному потрібно працювати не над терміном тверезості, а над її якістю.

На даний момент керівник філії МАА Кропивницький.

Загальний досвід: психологічний супровід залежних в реабілітації, групові та індивідуальні консультації, тренінгова та викладацька діяльність.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
Безкоштовна консультація та запис на прийом

Умови проживання в реабілітаційному центрі в   Кропивницькому (Кіровограді)

Наша статистика за останні 10 років
12856 осіб звернулися за послугами реабілітації
339 осіб з ремісією понад 5 років
1200 осіб на даний момент проходять курс реабілітації і ресоціалізації
440 осіб створили сім'ї
7856 осіб успішно пройшли курс
137 дітей народилося у наших випускників
1067 осіб мають ремісію від 1 року до 3 років
більше 240 кваліфікованого персоналу
594 человека ремиссия от 3 лет до 5 лет
а також 4 центру реабілітації за кордоном
Наша команда

Ми тут для того, щоб ви мали можливість пройти індивідуальну програму реабілітації, яка допоможе вам змінити своє життя і одужати. Наше головне завдання це допомогти вам пройти лікування, а потім повернутися в реальний світ, повернутися до роботи, до своєї сім'ї і повернутися до справжнього життя! У нашій команді більше 250 чоловік кваліфікованого персоналу: 200 тренерів-консультантів та реабілітологів, близько 50 психологів і психотерапевтів.

       
Сергій Макаров
Координатор Міжнародної Антинаркотичної Асоціації в Україні

Сергій вдячний, що має можливість допомагати залежним знайти відповідну реабілітаційну програму. Для багатьох сімей він є першою людиною, з якою вони зв'язуються.

       
Сергій Тиква
Лікар-психіатр

Працюючи психіатром, Сергій Павлович зіткнувся з тим, що одних ліків буває недостатньо для покращення стану пацієнта, він побачив, що часом розмова з пацієнтом приносить більший ефект, ніж медикаментозна терапія.

       
Олександр Шуляк
Координатор групи співзалежних, психотерапевт

Педагог з освіти, пройшов ряд тренінгів з головним спеціалістом з питань залежності, психотерапевтом

       
Плохих Віталій
Лікар-психіатр, психотерапевт, психотравматолог

       
Шмагайло Олексій Васильович
Лікар-анестезіолог вищої категорії.

Практикуючий лікар із 2002 року.

       
Ольга Гриценко
Психолог, арт-терапевт

Спеціаліст проективних методик у реабілітації залежних, робота з МАК (метафоричні асоціативні карти)

       
Гуртовий Іван
Психолог, психотерапевт. Бізнес тренер.

Засновник та керівник Центру розвитку та здоров'я «Feel-in»

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація
Історії одужання
Ганна, 25
star icon star icon star icon star icon star icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити та дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
star icon star icon star icon star icon star icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики у 15, алкоголь та трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям та втрата всіх взаємин із близькими мені людьми стала нормою. В останні 2-3 роки сенс життя було втрачено, я перебував у глибокій депресії із суїцидними думками. 4,5 роки тому я звернувся до реабілітаційного центру «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і зараз перебуваю у стійкій ремісії. Вдячний усім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу!!
Сергій, 33
star icon star icon star icon star icon star icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки перебуваю у тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, чудові стосунки з рідними тощо. Протягом 11 років я вживав алкоголь та наркотики, втратив сенс життя та перепробував усі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що у реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу та допомогли повірити у себе.
Олексій, 30
star icon star icon star icon star icon star icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я – залежний. Зараз я перебуваю у стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики та алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що у мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологій, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене розсудливим, але, все тільки посилювалося, навколо мене страждало все більше людей, і я сам був у жахливому стані - зневірений, озлоблений, що втратила всякий смак до життя "людина" (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив, що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг набути тверезості. А ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок)))!
Денис
star icon star icon star icon star icon star icon
Привіт всім. Я у проблемі з 93 року вживав усе. Останні сім років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації, ні бабусі, ні чаклуни. На черговій детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм та вирішив пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому та всій організації міста Дніпропетровська, завдяки Богу і вам залишаюся у тверезості вже 3 роки.
Оксана
star icon star icon star icon star icon star icon
Привіт друзі! Хочу поділитися своєю історією та розповісти про те, як реабілітаційний центр «Трансформація» разом із моїми батьками допомогли мені змінити життя!! 27 квітня 2011 року я приїхала до Києва на центр після практично безперервного 13-річного вживання наркотиків, алкоголю тощо. Я знесилила, життя втратила всякий сенс, не було бажання жити так… Але ось якимось дивом від мами подруги дізналася про реабілітаційний центр «Трансформація»…. Не умови або маніпуляції просто останні 7 місяців дезоморфін, або електричка-просто нестерпно. Маленька дитина і чоловік це зупиняло, але я вирішила заради дочки, нехай у неї буде хоча б одна хороша мама. Чоловік теж вживав і намагалася відправити його теж на центр, але він був переконаний, що може покинути сам і ніхто йому не потрібен. Кинути разом нам не виходило. Перший крок зроблено. Але й не обійшлося без падінь .... на 4-х місяцях реабілітації тато забрав мене додому, сказав що вистачить, потрібно виховувати доньку. Я приїхала, але не минуло і тижня тому, як я опинилася знову в цьому болоті. Чоловік, колишні друзі, ніби в тумані і все закрутилося ще більшою силою. Було дуже важко, я не могла зрозуміти чому???? Адже є хлопці, яким хочуть допомогти, а вони не розуміючи всіляко намагаються піти, втекти, всіма правдами і неправдами. А я хотіла і мені подобалося на центрі-відношення, спілкування, єдність, і те, що ніхто не вживає, думала, що так жити неможливо і що «Горбатого тільки могила виправить». Вдруге поїхала до Вороніжа до свого регіону, пройшла до кінця реабілітацію, поїхала на школу в Україну, а від туди до Санкт-Петербурга. За цей час стала вдовою, мало не позбавили батьківських прав, але сильне бажання бути тверезим воно мотивувало йти вперед. Я залишилася у Санкт-Петербурзі. Відкривалася профільна ресоціалізація для дівчаток. Навчання у фітнес клубі, це просто мрія. Успішно пройшла ресоціалізацію, здобула нову цікаву професію, яка дуже гармонійно поєднується з моїм здоровим способом життя-інструктором кругових тренувань, і, одночасно, напрацювала досвід та вміння спілкуватися, як професіонал, який чудово знає свою справу. Пізніше стала керівником, разом із командою фітнес клубу випустили 38 випускниць. Щасливі впевнені дівчата. В одному із терапевтичних таборів познайомилася зі своїм чоловіком. Ми будували наші стосунки на відстані 2000 км. 19 липня 2014 року відбулося одруження. Тепер я щаслива дружина та мама. Прекрасний чоловік і красуня донька - ось це і є справжнє жіноче щастя!!!!! Дякую рідним за підтримку.Дякую реабілітаційний центр «Трансформація» за тверезий погляд у нове життя!!!!!!!!
Сергій, 32
star icon star icon star icon star icon star icon
15 років я вживав наркотики. Не розповідатиму історію, бо вже дуже далекий від того життя і не хочу в ньому копатися. Потрапивши до реабілітаційного центру «Трансформація», я настільки змінився що не знаходжу слів це описати. Тут життя зупинилося, я побачив її, побачив себе в ній свої помилки, тут виявився той бруд який у мені був, але я його не бачив. На реабілітації мені надали інформацію про хворобу наркоманії. Дали ключики, які допомогли мені змінити себе, змінити своє мислення. Я навчився мріяти, ставити цілі, досягати їх, розвивати себе. Я побачив своє життя зовсім під іншим кутом. Я повірив у себе, у своє тверезе життя, у щастя. Я знаю, що у мене все вийде... у мене попереду довге і щасливе життя. Зараз я проходжу IT-рессоціалізацію… отримав необхідні знання щодо ремонту та обслуговування ПК, локальних мереж, сайтобудування. За два тижні, закінчую навчання та виходжу на роботу. ВСЕ – НОВЕ Твереза ​​життя. Всім удачі …. P.S. …. І ще в цьому житті можливо ВСЕ. Дякуємо реабілітаційному центру «Трансформація».
Терехова Ганна
star icon star icon star icon star icon star icon
Я не люблю згадувати про це, але що було, то було!) я вживала наркотики 12 років, були перерви, але довго твереза ​​я ніколи не залишалася, з наркотиків на алкоголь, з алкоголю на наркотики! У період вживання я втратила все! Почала вживати наркотики приблизно 22 роки, все починалося красиво, легко і весело. На той момент я навчалася в інституті, працювала, мала друга, з яким жила «цивільним шлюбом», на той момент це вважала єдиною формою проживання з чоловіком, про заміжжя і не могло бути мови, навіщо потрібні зобов'язання, відповідальність? Пріоритет був переважно фінансовий, заробляти, гуляти, жити на втіху! Наркотик був на той момент простою розвагою! Схаменулась я років через три, коли зрозуміла, що не можу навіть підвестися з ліжка без вживання героїну! Спробувала покинути, не вийшло! Я росла без батька, з вітчимом і мамою, батько жив у іншому місті, був успішним бізнесменом і завжди пропонував їхати до нього, працювати та продовжувати навчання, цього разу я скористалася запрошенням, це була ілюзія того, що я зможу втекти від наркотику. Працюватиму у тата в офісі, нормально вчитися і забуду про вживання) звичайно ж цього не сталося! Звичайно я знайшла кайф, довго обманювала батька, то працювала, то ні… Зустріла подібного до себе наркомана і без сором'язливості пішла до нього жити, з батьком навіть бачитися перестала! Після року одужання в реабілітаційному центрі «Трансформація» я набралася сміливості, хотіла поїхати попросити у тата вибачення і дізналася, що він помер ще тоді, коли я проміняла Його на наркотик! З «громадянським» чоловіком ми довго кидали вживати, починали знову ... Поки під час чергової ремісії він вколовся і потонув, ну а я вбита горем знову почала вживати, вважаючи що на те є підстава! Повернулась у своє місто і знову з наркотику на алкоголь, з алкоголю на наркотик, мама дізналася про те, що я наркоманка, але нічим не могла допомогти, просто не знала як! Останні три роки мого вживання були справжнім кошмаром! Я покинула інститут. Мене знали вже скрізь: звичайні оперуповноважені, які ловлять на точках наркоманів, я стала одним із постійних клієнтів, співробітники відділень міліції, тому що почала красти і траплятися з краденим, ФСКН мріяли вже швидше мене посадити… З ранку до вечора я крала, продавала, купувала наркотики! У наркологію лягала багато разів… Мій черговий хлопець вийшов раніше за мене з наркології і помер від передозування! Лікар мене в наркологію більше не взяла, сказала, що це марно! Мама поклала мене в іншу клініку, вона до останнього намагалася мені допомогти, завдяки їй теж, я зараз жива! Лікар запропонувала реабілітаційний центр «Трансформація», сказала, що там є результати, вона бачила своїх пацієнтів тверезими та щасливими. Я виїхала на реабілітацію, пройшла її нелегко! Перші місяці постійно збиралася додому, було важко кидати курити і міняти цінності та пріоритети: фінанси, кайф, егоїзм. людям, які втратили надію, що їхнє життя може змінитися на краще! Я вперше офіційно вийшла заміж, люблю чоловіка, взяла на себе відповідальність бути вірною і коханою одного чоловіка дружиною до кінця життя! Завдяки духовно-моральним принципам, які закладаються на реабілітації, довгою роботою зі спеціалістами над зміною особистості, я гідно вийшла в громадянське суспільство і з великим задоволенням живу і працюю, дотримуюся Закону! Люблю свою Батьківщину та людей! Дякую Богу і людям, які допомогли мені зрозуміти, що означає жити гідно!

  Надіслати свою історію

  Ваше им'я  Ваш вік

  Розкажіть свою історію

  Твоя оцінка
  Сертифікати
  certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20
  Безкоштовна консультація

  Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

  Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

  Безкоштовна консультація