Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії в Кропивницькому (Кіровограді)

Залежність від наркотиків, паралізує думки і волю людини, що змушує руйнувати його своє життя і життя рідних - глобальна проблема сучасності. Страшно спостерігати за тим, як наркотично залежні люди стрімко деградують, руйнуючи основи своєї особистості, втрачають навички соціальної комунікації, знищують своє здоров'я. Якщо член вашої родини вживає хімічні речовини, не впадайте у відчай - йому допоможе спеціалізоване лікування наркоманії в Кропивницькому (Кіровограді), яке надає центр реабілітації наркозалежних в Кропивницькому (Кіровограді) «Трансформація».

Ми повністю впевнені в тому, що людина, яка хоче позбутися від наркозалежності може повністю одужати і відмовитися від наркотичних речовин назавжди. Головне - не залишатися з хворобою сам на сам і звернутися за допомогою до висококваліфікованих фахівців. Це допоможе:

 • Повністю утримуватися від вживання наркотиків.
 • Розвинути в собі життєві принципи, які не допускають повернення до залежності.
 • Значно поліпшити психологічний і фізичний стан хворого.
 • Повернутися до повноцінної роботи або навчання, налагодити комунікаційні зв'язки.
 • Усвідомити відповідальність перед суспільством, запобігти протиправним і протизаконні дії.

Лікування наркоманії (м. Кропивницький): основні способи реабілітації

Наркологічний центр реабілітації та ресоціалізації Міжнародної антинаркотичної Асоціації «Трансформація» використовує ефективні інноваційні методи лікування хворих. Лікування наркоманії в Кропивницькому (Кіровограді) грунтується на принципах добровільності, усвідомленості, комплексних та індивідуальних підходах до хворого, постійної психотерапевтичної підтримки. Це допомагає людині, яка страждає від залежності пройти шлях до душевного і фізичного одужання.

У своїй практиці ми постійно використовуємо індивідуальні та колективні сеанси психотерапії. Щоб простимулювати процес одужання у постійних резидентів, ми залучаємо їх до творчого і ігрового процесу. Науково доведено, що арт-терапія допомагає в лікуванні наркоманії. Також великий позитивний ефект на здоров'я пацієнтів надає спілкування з тими, хто вже подолав тягу до наркотиків і живе повноцінним життям. Це підвищує мотивацію резидентів «Трансформації» пройти лікування наркоманії в Кропивницькому (Кіровограді) та шлях відновлення до кінця.

Також лікування наркозалежності в Кропивницького має на увазі підготовку пацієнта до повернення в соціум, нормалізацію відносин з близькими і друзями. Ми проводимо роботу з рідними наркозалежних, допомагаючи їм вирішити сімейні проблеми і вибудувати правильну комунікацію з родичем.

В процесі лікування в наркологічному центрі реабілітації «Трансформація» пацієнт навчиться:

 • Аналізувати і розуміти справжні причини, що призвели до наркотичної залежності.
 • Конструктивно спілкуватися зі своїм найближчим оточенням.
 • Розвинути комунікаційні навички, необхідні для повноцінного повернення в соціум.

Система «12 кроків» для лікування від наркотичної залежності

Система «12 кроків» або штаті Міннесота модель реабілітації та лікування тих, хто страждає від наркотичної залежності, була розроблена в 1938 році, але широко застосовуватися стала тільки в кінці ХХ століття. Завдяки «12 кроків» мільйони людей змінили своє життя і позбулися потреби в наркотиках. Головне, щоб рішення боротися із залежністю було щирим бажанням пацієнта, і він визнавав, що прийом наркотичних речовин шлях в нікуди.

Лікування наркоманії в Кіровограді може включасть в себе:

 •   Групову психотерапію, в ході якої фахівець вчить, як вирішувати внутрішні конфлікти, знаходити вихід зі складних ситуацій, розширювати навички соціальної комунікації, надихатися успіхами в подоланні залежності.
 •   Індивідуальне консультування з докладним розбором причин, що призвели до залежності, опрацювання психологічних проблем і корекції подальшої поведінки.
 •   Сімейної психотерапії, що дозволяє примиритися з іншими членами сім'ї, збудувати не співзалежних, а нормальні відносини.
 •   Визначення справжніх особистісних цінностей і постановка цілей на майбутнє.
 •   Сексуальна освіта, що включає інформування про статевий гігієни, профілактики СНІДу, побудови емоційно близьких відносин з постійним статевим партнером.

Більшість людей, лікування яких здійснюється таким способом, як правило, одужують і перестають приймати психотропні препарати. Відзначимо, чим більше термін роботи фахівців з наркозалежним, тим вище шанси, що він покінчить з наркотиками і повернеться до нормального життя.

Суть програми 12 кроків для позбавлення від наркотичної залежності

Анонімне лікування наркоманії в Кіровограді не передбачає використання медикаментозної терапії. Хворому пропонується пройти шлях 12 кроків, що має на увазі:

 • Визнання власного безсилля і того, що самостійно впоратися з тягою до наркотиків не вийде.
 • Усвідомлення необхідності отримати допомогу в боротьбі із залежністю від інших людей - родичів, партнера, професіоналів.
 • Ухвалення рішення змінити своє життя і повернутися в соціум.
 • Пізнання своїх сильних і слабких сторін, якостей, які допоможуть відмовитися від наркотиків і побудувати нормальні відносини з близькими.
 • Визнання своїх недоліків і усвідомлення минулих помилок.
 • Підготовка до розвитку, зростання і звільнення від наркотичної залежності.
 • Навчання смиренно приймати свій життєвий досвід, в тому числі - негативний.
 • Опрацювання конфліктів з іншими людьми і формування навичок нормальної комунікації з соціумом.
 • Закріплення навичок постійного самоаналізу і вивчення мотивів своїх вчинків.
 • Шлях до духовного і особистісного розвитку, повне позбавлення від наркозалежності.

Щоб отримати консультацію фахівця, зв'яжіться з нами через спеціальну форму на сайті або зателефонуйте за вказаними номерами контактних телефонів.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Анонімне лікування наркоманії в Кіровограді

Ефективний курс лікування від наркотичної залежності повинен поєднувати в собі цілий комплекс заходів:

 • психотерапевтичні методи;
 • медикаментозну терапію;
 • заходи, що сприяють духовному зціленню.

Тому дієву допомогу в боротьбі із залежністю можуть надати тільки спеціалізовані центри, практикуючі комплексний підхід до лікування. Реабілітаційний центр «Трансформація» спеціалізується на лікуванні будь-яких видів залежності, в тому числі пристрасть до наркотиків. Фахівцями клініки розроблений унікальний курс, основою якої стала вже згадана нами програма «12 кроків» - за роки свого існування вона змогла допомогти десяткам тисяч людей, що потрапили в біду.

Першочерговим завданням фахівців є очищення організму від наркотиків і продуктів їх розпаду, що дозволяє знизити кількість і вираженість симптомів абстиненції, яку в побуті прийнято називати «ломка». Також на початковому етапі приділяється увага загальному стану здоров'я клієнта, а за результатами обстеження проводиться корекція тих чи інших порушень.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Курс лікування в клініці «Трансформація» складається з наступних стадій:

 • детоксикація;
 • реабілітація;
 • ресоціалізація.

Щоб допомогти організму очиститися від наркотиків і токсинів, проводиться цілий ряд процедур, які дозволяють нормалізувати обмін речовин. Уже на цьому етапі залежний відчує значне полегшення, але це тільки початок шляху до здорового та повноцінного життя.

Хворому призначається індивідуальний курс медикаментозної терапії (седативні засоби, антидепресанти і т.д.), який допомагає подолати хворому один з найважчих періодів лікування, знижуючи вираженість «ломки».

Основним етапом лікування є реабілітація, мета якої - відновлення психічного здоров'я клієнта. Програма складається з великої кількості заходів, в числі яких групова й індивідуальна психотерапія, заняття, що сприяють духовному відродженню. У залежного з'являються нові захоплення, цілі і пріоритети, а сам курс враховує всі індивідуальні особливості людини.

Лікування наркозалежності в Кропивницького - це, перш за все, системний підхід. Навіть залишивши стіни нашої клініки, наркозалежні залишаються в полі зору наших фахівців, завжди можуть звернутися за допомогою, мають можливість відвідувати захоплюючі зустрічі з відомими діячами культури, шоу-бізнесу, продовжувати спілкуватися з людьми, які також потрапили в біду.

Для того щоб повернення наших клієнтів до звичайного життя було якомога більше безболісним, в кінці курсу лікування проводиться ресоціалізація, під час якої досвідчені психологи допомагають адаптуватися колишнім залежним в нових для них умовах, уникнути рецидивів.

Лікування наркоманії (м Кропивницький) в медичному центрі «Трансформація» - це широкий спектр послуг, в який входить не тільки реабілітація наркозалежних, а й швидка наркологічна допомога, в тому числі на дому, психологічна допомога залежним і їх близьким. Детальну інформацію можна отримати за телефонами гарячої лінії або на сайті клініки.

Наші фахівці

Комісаренко Роман Вікторович. Після довгих років вживання наркотичних речовин і повного розчарування в житті приїхав в 2013 році на реабілітацію в м Дніпро, де пройшовши успішно програму, вирішив допомагати іншим людям спираючись на особистий досвід. Добре відчуває залежних людей, допомагає розпізнати проблему і підібрати інструмент для її вирішення. Переконаний, що залежному потрібно працювати не над терміном тверезості, а над її якістю.

На даний момент керівник філії МАА Кропивницький.

Загальний досвід: психологічний супровід залежних в реабілітації, групові та індивідуальні консультації, тренінгова та викладацька діяльність.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Умови проживання в реабілітаційному центрі в   Кропивницькому (Кіровограді)

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація