Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії в Хмельницькому

Наркотики — біда сучасного світу. Розмірений ритм життя давно змінився необхідністю виконувати десятки завдань одночасно — і багато хто не справляється з таким навантаженням. Вживання стимуляторів здається простим і швидким рішенням, що полегшує біль, дарує сили і енергію. Результат — виникає стійка хімічна залежність, і єдиним способом розірвати це порочне коло стане звернення до реабілітаційного центру, що пропонує комплексне лікування наркоманії. 

Хмельницький — це місто, в якому на тисячу жителів припадає 15 наркозалежних, а тому наявність приватного спеціалізованого лікувального закладу є єдиним способом впоратися з бідою.

Анонімне ефективне лікування наркоманії в Хмельницькому

У центрах Міжнародної Антинаркотичної Асоціації (МАА) працюють кращі наркологи, реабілітологи, психотерапевти та психологи. Злагоджена командна робота дозволила розробити ефективну схему взаємодії з пацієнтами та їхніми родичами. Лікування наркоманії в Хмельницькому в умовах стаціонару — це:

 • ізоляція — старі зв'язки будуть повністю розірвані;
 • затишні кімнати — проста, акуратна обстановка і все, що потрібно для комфортного життя;
 • анонімність — інформація про пройдене лікування ніколи не стане доступною для сторонніх.

Реабілітаційні центри «Трансформація» функціонують більше 10 років, за цей час допомога була надана сотням пацієнтів — і більшість із тих, хто пройшов лікування від наркозалежності в Хмельницькому, змогли повернутися до нормального життя.

Як проходить лікування наркоманії в Хмельницькому?

Наші фахівці працювали з різними категоріями пацієнтів: як з тими, хто прийшов добровільно, так і з залежними, які опинилися в центрі завдяки родичам. Але незалежно від терміну вживання психоактивних речовин лікувальний процес складається з декількох етапів:

 • детоксикація (медикаментозне усунення абстинентного синдрому, ломки);
 • реабілітація;
 • ресоціалізація.

Пацієнт проходить очищення, отримує психологічну підтримку, вчиться знаходити радість у простих речах і розслаблятися без вживання заборонених препаратів — такий підхід зробив лікування наркозалежних у Хмельницькому максимально ефективним.

Програма «12 кроків»

Програма «12 кроків» — це методика, яка визнана у всьому світі. Її ефективність базується на суворому дотриманні наступних правил:

 • прийняття своєї слабкості і безсилля;
 • довіра до фахівців, здатних надати необхідну підтримку;
 • виправлення допущених помилок, компенсація збитків;
 • допомога тим, хто тільки починає свій шлях відновлення і змін.

Перейти до наступного етапу можна тільки після повного завершення попереднього. Реабілітаційний центр у Хмельницькому — місце, де крок за кроком зломлена людина, що опустила руки, гарантовано стане сильнішою і може впевнено рухатися далі, протистоячи бажанню зірватися і знову зануритися в безодню залежності.

Найпоширеніші питання про лікування наркозалежних у Хмельницькому

Як зрозуміти, що близька людина наркоман?

Перепади настрою, відсутність апетиту, невмотивована агресія, погіршення здоров'я, фінансові проблеми — все це ознаки, які повинні насторожити. При їх виявленні варто проконсультуватися з фахівцями, здатними розпізнати залежність і запропонувати шляхи вирішення цієї проблеми.

Як переконати кинути вживати і почати лікуватися від наркоманії?

Єдине ефективне рішення — наркологічна клініка в Хмельницькому, в якій із залежною людиною працюватимуть кваліфіковані наркологи, психіатри та психологи.

Чи можна вилікувати наркоманію самому вдома?

Шанс є завжди, але процес буде тривалим і важким, а для досягнення успіху потрібна допомога сім'ї та близьких людей.

Які умови проживання?

З умовами проживання в реабілітаційному центрі «Трансформація» можна ознайомитися на офіційному сайті.

Скільки коштує лікування наркоманії?

Вартість розраховується індивідуально і залежить від ряду факторів: тривалості вживання наркотиків і типу прийнятих речовин (солі, спайси, метадон та інші). Для нужденних категорій населення доступні спеціальні пільги.

Як довго лікуватися від наркоманії?

Лікування наркоманії в Хмельницькому — довгий процес, тривалість якого становить не менше 3 місяців. Рекомендований фахівцями період повного відновлення — від 12 місяців.

Чи можна зав'язати назавжди?

Центр «Трансформація» допоміг сотням пацієнтів і може пишатися щасливими історіями, в яких колишні наркомани змогли почати нове життя і вже більше 5 років не вдаються до вживання стимуляторів. 

Реабілітаційний центр наркозалежних «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

Вчасно почавши лікування, можна за відносно невеликий період часу досягти бажаного результату — під контролем лікарів пацієнт зможе відмовитися від згубної пристрасті. Зателефонуйте в реабілітаційний центр для наркозалежних у Хмельницькому вже сьогодні — наші адміністратори нададуть безкоштовну консультацію, відповіді на всі питання і допоможуть прийняти правильне рішення.

Про нас

У «Трансформації» ми з гордістю надаємо кращу з існуючих в Україні програму з лікування наркоманії і алкоголізму. Наша мета – зробити процес реабілітації від залежності якомога комфортнішим для клієнта.

Наша програма реабілітації розроблена на підставі багаторічного досвіду лікарів-наркологів, психотерапевтів, реабілітологів і досліджень в області ефективності реабілітаційних методик. Ми супроводжуємо кожного з наших клієнтів і пильно спостерігаємо за прогресом в проходженні програми реабілітації, переконуючись що одужання від залежності протікає успішно і ефект від її проходження закріплений. Програма реабілітації розробляється індивідуально, з метою збільшити шанси на повне одужання.

   

Наша статистика за останні 10 років

12856 осіб звернулися за послугами реабілітації
339 осіб з ремісією понад 5 років
1200 осіб на даний момент проходять курс реабілітації і ресоціалізації
440 осіб створили сім'ї
7856 осіб успішно пройшли курс
137 дітей народилося у наших випускників
1067 осіб мають ремісію від 1 року до 3 років
більше 240 кваліфікованого персоналу
594 человека ремиссия от 3 лет до 5 лет
а також 4 центру реабілітації за кордоном

Наша команда

Ми тут для того, щоб ви мали можливість пройти індивідуальну програму реабілітації, яка допоможе вам змінити своє життя і одужати. Наше головне завдання це допомогти вам пройти лікування, а потім повернутися в реальний світ, повернутися до роботи, до своєї сім'ї і повернутися до справжнього життя! У нашій команді більше 250 чоловік кваліфікованого персоналу: 200 тренерів-консультантів та реабілітологів, близько 50 психологів і психотерапевтів.

       

Сергей Тыква

Врач-психиатр

Сергей Павлович имеет значительный опыт работы с клиентами как в индивидуальном порядке, так и в группе по таким направлениям как зависимость, предотвращение срыва, реакция утраты, семейная психотерапия.

       

Сергей Тыква

Врач-психиатр

Сергей Павлович имеет значительный опыт работы с клиентами как в индивидуальном порядке, так и в группе по таким направлениям как зависимость, предотвращение срыва, реакция утраты, семейная психотерапия.

       

Сергей Тыква

Врач-психиатр

Сергей Павлович имеет значительный опыт работы с клиентами как в индивидуальном порядке, так и в группе по таким направлениям как зависимость, предотвращение срыва, реакция утраты, семейная психотерапия.

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація