Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії в Івано-Франківську

Хімічна залежність формується практично миттєво, пригнічуючи волю людини і викликаючи бажання вживати наркотики знову і знову. Наркоманія – глобальна проблема, яка чинить руйнівну дію не тільки на залежного, але і на суспільство в цілому. Про цю проблему не прийнято говорити до тих пір, поки з нею не стикаються особисто. Саме тому про наркозалежності відомо так мало, а про методи боротьби з нею – ще менше.

Якщо у вашій родині або близькому оточенні з’явився залежний – не впадайте у відчай. Сучасні методи лікування дозволяють домагатися стійкої ремісії незалежно від стажу та виду вживаних наркотичних речовин. Центр реабілітації наркозалежних в Івано-Франківську «Трансформація» надає якісну і професійну допомогу у всіх питаннях, пов’язаних з наркоманією.

Лікування наркозалежності в Івано-Франківську

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Основою курсу лікування нашого реабілітаційного центру є програма «12 кроків», яка дозволяє в корені змінити життя наших клієнтів. Наркозалежність – це хвороба, яка руйнівно діє на всі сфери людського життя:

 • фізичне здоров’я;
 • психічне здоров’я;
 • соціальні зв’язки;
 • духовний розвиток.

Тому лікування від наркоманії повинно бути комплексним і враховувати всі руйнують фактори. Але найголовніше завдання фахівців – відкрити для залежних нові орієнтири, намітити новий життєвий шлях, що допоможе виправити їх руйнівну поведінку.

Наркологічна допомога в Івано-Франківську: основні етапи

Умовно всю програму лікування можна розділити на наступні етапи:

 1. мотивація;
 2. відновлення фізичного здоров’я;
 3. психологічне зцілення;
 4. соціальна адаптація (ресоціалізація).

Ефективне лікування неможливе без бажання самого клієнта. Щоб переконати людину в необхідності пройти лікування, буває недостатньо зусиль, які докладають навколишні його люди. У цьому випадку може знадобитися професійна психологічна допомога (в тому числі допомога на дому), яку надають психологи центру «Трансформація». У складних ситуаціях можливе примусове лікування (за згодою близьких) – в цьому випадку наркоман доставляється в клініку нашими фахівцями.

На початку лікування залежному доведеться зіткнутися з абстиненцією (ламкою). Це серйозне випробування, яке багатьох спонукає відмовитися від подальшого лікування. Тому курс в реабілітаційному центрі «Трансформація» починається з очищення організму від наркотиків і продуктів їх розпаду. Отруєний організм не може нормально функціонувати, а детоксикація допомагає в тій чи іншій мірі нормалізувати внутрішні обмінні процеси.

Психологічне зцілення – це новий етап в житті наркомана. Завдання досвідчених психологів допомогти знайти хворому нові цілі в житті, навчитися радіти простим речам, відчувати себе щасливим. Для цього використовують велику кількість методів, серед яких можна виділити:

 • індивідуальні та групові заняття з психологом;
 • духовну освіту;
 • арт-терапія;
 • тренінги особистісного росту і ін.

У міру розвитку хвороби залежні перестають бути повноцінними членами суспільства. Їх єдиною метою довгий час залишався пошук чергової дози, а весь навколишній світ для них не існував. Фахівці центру допомагають клієнтам знову стати частиною соціуму, навчитися жити в суспільстві без «допомоги» наркотиків.

Більше дізнатися ви зможете зі статті про програму лікування наркотичної залежності та з інфографіки.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Куди звернутися за допомогою наркозалежному

Наркологічний центр «Трансформація» пропонує анонімне лікування наркоманії в Івано-Франківську. Ми допоможемо вам повернутися до нормального життя, навчимо отримувати радість від кожної миті. Наш центр надає всі види послуг, пов’язані з лікуванням будь-яких видів залежностей, в тому числі швидку наркологічну допомогу. Дізнатися деталі, скільки коштує лікування залежності від наркотиків, вартість окремих послуг можна за допомогою гарячої лінії, за телефонами, вказаними на нашому сайті (www.netnarkotik.com.ua).

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація