Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії та алкоголізму в Новій Каховці

Будь-яка залежність є хронічним захворюванням, вилікувати яке остаточно неможливо. Єдиний спосіб перемогти хворобу – змінити світогляд залежного, навчити його контролювати своє тіло і розум, направляти негативні емоції в мирне русло. Саме цю мету переслідують фахівці реабілітаційного центру «Трансформації», завдяки яким сотні залежних сімей отримали свободу і щастя.

Лікування наркоманії в Новій Каховці

Проблема наркотичної залежності стає все більш актуальною в сучасному суспільстві. Доступність так званих легальних і інших «легких» наркотиків, сприяє наркотизації молоді. Мільйони людей щорічно розлучаються з життям, ставши рабами героїну, спайса та інших ПАР. Завдяки лікуванню наркоманії в Новій Каховці наркоман позбудеться від хворобливої ​​пристрасті і зможе уникнути трагічних наслідків залежності.

Під впливом наркотичних речовин людина поступово деградує. Заради хвилинної ейфорії він забуває про свої мрії, цілі і принципи, стаючи черствим егоїстичним і брехливим. Протягом лікування в центрі «Трансформації» пацієнти повертають собі свою сутність, знову освоюють соціальні навички і здорові поведінкові шаблони, для повноцінного життя в суспільстві. Самосовершенствуясь, змінюючи свій світогляд, наркоман поступово позбавляється від потреби в наркотичних речовинах. Тепер ризик зриву зведений до нуля, адже пацієнт вміє направляти негативні переживання в мирне русло, розуміє себе і оточуючих, не відчуває страху і невпевненості.

Як і при лікуванні алкоголізму в Херсоні , під час реабілітації наркоманів ми приділяємо увагу і їх сім’ям. Працюючи з залежною сім’єю, психологам центру вдається зупинити розвиток співзалежності, налагодити взаєморозуміння між родичами. Мирна атмосфера в будинку в подальшому буде захищати наркомана від зриву, допоможе йому швидше адаптуватися до нового життя.

Лікування алкоголізму в Новій Каховці

Поширенню алкогольної адикції сприяє давно сформований толерантне ставлення до випивки. більшість людей по всьому світу звикли використовувати алкоголь для поліпшення настрою, боротьби зі стресом і втомою.

Спиртним прийнято «заливати» горе і відзначати будь-які радісні події. Зрозуміло, таке безвідповідальне ставлення до небезпечного психоактивному речовини викликає розвиток адикції. Перемогти цю жахливу хворобу допоможе лікування алкоголізму в Новій Каховці. Тільки своєчасна реабілітація допоможе боляче уникнути плачевних наслідків залежності і почати нове життя.

Проходячи лікування в центрі «Трансформація», алкоголік знаходить другий будинок, де його оточує турбота, розуміння і підтримка. Увага наших висококваліфікованих психологів допомагає пацієнтам пройти курс до кінця, уникнувши зривів і нервових потрясінь.

В центрі панує спокійна атмосфера, тут немає місця закидам і примусу. Кожен залежний вчиться приймати себе, з усіма помилками, позбавляючись від почуття провини і підвищуючи самооцінку. Як і при лікуванні наркоманії в Бериславі , впевненість в своїх силах і усвідомлене бажання зцілитися допомагає алкоголікам успішно завершити лікування і домогтися успіхів у подальшому житті.

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ДЛЯ НАРКОЗАЛЕЖНИХ І алкозалежних В   НОВОЇ КАХОВЦІ

Реабілітаційний курс центру разюче відрізняється від загальноприйнятих методів. Ми переконані, що кодування, гіпноз, заміна одного наркотика іншим і примус ніколи не дадуть бажаного результату. Впливаючи лише на фізичну складову хвороби, лікарі усувають симптоми залежності, але не її причини.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Наш курс, заснований на всесвітньо відомій програмі «12 кроків», допомагає пацієнтам виявити і усунути психологічні причини проблеми, тим самим назавжди позбавившись від тяги до стимуляторів. Таким чином, однаково ефективно вдається долати, як хімічні, так і поведінкові види адикції.

Важливо розуміти, що будь-яка аддикция призводить до психічних і фізичних захворювань. Щоб запобігти розвитку незворотних наслідків адикції, слід при перших же ознаках проблеми звертатися за допомогою до фахівців нашого центру.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація