Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії та алкоголізму в Новій Каховці

Будь-яка залежність є хронічним захворюванням, вилікувати яке остаточно неможливо. Єдиний спосіб перемогти хворобу – змінити світогляд залежного, навчити його контролювати своє тіло і розум, направляти негативні емоції в мирне русло. Саме цю мету переслідують фахівці реабілітаційного центру «Трансформації», завдяки яким сотні залежних сімей отримали свободу і щастя.

Лікування наркоманії в Новій Каховці

Проблема наркотичної залежності стає все більш актуальною в сучасному суспільстві. Доступність так званих легальних і інших «легких» наркотиків, сприяє наркотизації молоді. Мільйони людей щорічно розлучаються з життям, ставши рабами героїну, спайса та інших ПАР. Завдяки лікуванню наркоманії в Новій Каховці наркоман позбудеться від хворобливої ​​пристрасті і зможе уникнути трагічних наслідків залежності.

Під впливом наркотичних речовин людина поступово деградує. Заради хвилинної ейфорії він забуває про свої мрії, цілі і принципи, стаючи черствим егоїстичним і брехливим. Протягом лікування в центрі «Трансформації» пацієнти повертають собі свою сутність, знову освоюють соціальні навички і здорові поведінкові шаблони, для повноцінного життя в суспільстві. Самосовершенствуясь, змінюючи свій світогляд, наркоман поступово позбавляється від потреби в наркотичних речовинах. Тепер ризик зриву зведений до нуля, адже пацієнт вміє направляти негативні переживання в мирне русло, розуміє себе і оточуючих, не відчуває страху і невпевненості.

Як і при лікуванні алкоголізму в Херсоні , під час реабілітації наркоманів ми приділяємо увагу і їх сім’ям. Працюючи з залежною сім’єю, психологам центру вдається зупинити розвиток співзалежності, налагодити взаєморозуміння між родичами. Мирна атмосфера в будинку в подальшому буде захищати наркомана від зриву, допоможе йому швидше адаптуватися до нового життя.

Лікування алкоголізму в Новій Каховці

Поширенню алкогольної адикції сприяє давно сформований толерантне ставлення до випивки. більшість людей по всьому світу звикли використовувати алкоголь для поліпшення настрою, боротьби зі стресом і втомою.

Спиртним прийнято «заливати» горе і відзначати будь-які радісні події. Зрозуміло, таке безвідповідальне ставлення до небезпечного психоактивному речовини викликає розвиток адикції. Перемогти цю жахливу хворобу допоможе лікування алкоголізму в Новій Каховці. Тільки своєчасна реабілітація допоможе боляче уникнути плачевних наслідків залежності і почати нове життя.

Проходячи лікування в центрі «Трансформація», алкоголік знаходить другий будинок, де його оточує турбота, розуміння і підтримка. Увага наших висококваліфікованих психологів допомагає пацієнтам пройти курс до кінця, уникнувши зривів і нервових потрясінь.

В центрі панує спокійна атмосфера, тут немає місця закидам і примусу. Кожен залежний вчиться приймати себе, з усіма помилками, позбавляючись від почуття провини і підвищуючи самооцінку. Як і при лікуванні наркоманії в Бериславі , впевненість в своїх силах і усвідомлене бажання зцілитися допомагає алкоголікам успішно завершити лікування і домогтися успіхів у подальшому житті.

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ДЛЯ НАРКОЗАЛЕЖНИХ І алкозалежних В   НОВОЇ КАХОВЦІ

Реабілітаційний курс центру разюче відрізняється від загальноприйнятих методів. Ми переконані, що кодування, гіпноз, заміна одного наркотика іншим і примус ніколи не дадуть бажаного результату. Впливаючи лише на фізичну складову хвороби, лікарі усувають симптоми залежності, але не її причини.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Наш курс, заснований на всесвітньо відомій програмі «12 кроків», допомагає пацієнтам виявити і усунути психологічні причини проблеми, тим самим назавжди позбавившись від тяги до стимуляторів. Таким чином, однаково ефективно вдається долати, як хімічні, так і поведінкові види адикції.

Важливо розуміти, що будь-яка аддикция призводить до психічних і фізичних захворювань. Щоб запобігти розвитку незворотних наслідків адикції, слід при перших же ознаках проблеми звертатися за допомогою до фахівців нашого центру.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація