Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії та алкоголізму в Голій Пристані

Наркоманія, алкоголізм, залежність від азартних ігор – всі ці хвороби вже давно перестали бути рідкістю для суспільства. Мільйони людей руйнують свої життя, добровільно стаючи бранцями стимуляторів. Неважливо, що вибирає людина: наркотик або комп’ютерну гру, будь-який варіант прирікає його на страшні муки. Біль, почуття сорому і самотності, розпач переслідують залежного щомиті. Позбутися від одержимості, знайти свободу і щастя допомагають фахівці реабілітаційного центру «Трансформація». Кращі психологи і реабілітологи допомагають сотням залежних і їх близьким почати нове життя без страху, образ і одержимості.

Лікування наркоманії в Голій Пристані

Проблема наркотичної адикції особливо гостро проявляється в молодіжному середовищі. Все більше підлітків і юнаків ставлять над собою експерименти, стаючи заручниками наркотику. Низький рівень поінформованості призводить до поширення різних помилок. Саме тому підлітки починають вживати легкі наркотики, думаючи, що зможуть уникнути залежності. подібні помилки коштували життям мільйонів людей. Але завдяки лікуванню наркоманії в Голій Пристані сьогодні навіть наркоман з багаторічним стажем вживання зможе вирватися з наркотичного полону.

Фахівці нашого центру роблять все, щоб пацієнти протягом лікування відчували себе максимально комфортно. Оточені розумінням, підтримкою і турботою, залежні знаходять тут другий будинок, розкриваються і проходять шлях зцілення без нервового напруження і зривів.

Як і при лікуванні алкоголізму в Таврійську , фахівці центру приділяють увагу і сім’ям пацієнтів. Група підтримки, діюча тут, допомагає рідним наркоманів позбутися співзалежності, образ, стресу, покращити взаємини в родині і почати нове життя без конфліктів, страхів і образ.

Зверніться до нас, якщо ваш близький став заручником аддикции. Не дайте хвороби зруйнувати життя вашої родини.

Лікування алкоголізму в Голій Пристані

Алкогольна залежність є однією з найбільш поширених форм адикції в світі. Цьому сприяє толерантне ставлення суспільства до випивки і сформувалася «культура пиття». Будь-які свята і торжества супроводжуються спиртним, без випивки неможливо уявити зустріч з друзями і близькими. Під впливом суспільства, людина, схильна до залежності, поступово стає рабом випивки. Завдяки лікуванню алкоголізму в Голій Пристані, залежний знову знайде волю, навчиться контролювати свої пориви і назавжди позбавиться від хворобливої ​​пристрасті.

Що дає людині алкоголь? Це почуття захищеності, благополуччя, впевненості в собі. Спиртне (а також наркотики) створює ілюзію абсолютного щастя. Невпевнений в собі, чутлива людина, схильний до нервових зривів і депресій, змушений повертатися до спиртного, щоб позбутися від поганого настрою, почуття самотності та інших негативних переживань. Як і лікування наркоманії в Скадовську , реабілітація алкоголіків в центрі «Трансформація» заснована на зміні світогляду, вироблення адекватних поведінкових реакцій і відновлення соціальних навичок. Завдяки такій роботі залежний перестає мати потребу в спиртному, щоб налагодити контакт з оточуючими, відчути впевненість у своїх силах, знайти сміливість для саморозвитку. Метою лікування є усунення причин для випивки, що зводить ризик зриву до нуля.

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ДЛЯ НАРКОЗАЛЕЖНИХ І алкозалежних В   Голій Пристані

Лікувальний курс центру заснований на легендарній програмі «12 кроків». Дана методика давно довела свою ефективність і використовується Америці і Європі. Головною відмінністю програми від традиційних методів лікування є зосередженість на психологічної складової хвороби. У той час, як кодування, крапельниці і інші техніки лікування усувають лише фізичні прояви аддикции: ломку, похмільний синдром, фізичну тягу до стимуляторів, курс центру «Трансформація» допомагає пацієнтам позбутися негативних переживань, пригнічених емоцій, що призвели до хвороби. Змінивши свій світогляд, звільнившись від страхів і образ, залежний більше не потребує стимуляторах, щоб відчути себе щасливим.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація