Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії та алкоголізму в Генічеську

Алкоголізм, наркоманія, ігроманія і інші види адикції роблять нещасним не тільки хворого, але і всіх його близьких. Протистояти цій руйнівній силі допомагають фахівці реабілітаційного центру «Трансформація». Кращі психологи і реабілітологи працюють для того, щоб повернути до нормального життя жертв аддикции і їх близьких.

Лікування наркоманії в Генічеську

Всупереч поширеній думці, наркоманія – не вирок. Навіть від багаторічної залежності може врятувати лікування наркоманії в Генічеську. Досвід і високий рівень кваліфікації психологів та реабілітологів центру «Трансформація» в поєднанні з унікальною методикою лікування дозволяє допомагати жертвам наркотичної адикції, назавжди усуваючи психологічну потребу в будь-яких стимуляторах.

Процес лікування неможливо почати без усвідомленого і щирого бажання наркомана зцілитися. Саме тому більшість традиційних методик, заснованих на примусовому лікуванні, не приносять бажаного результату. Завдяки тривалій роботі психолога з родичами хворого і психотерапії самого залежного, нам вдається змінити світогляд наркомана і надихнути його на боротьбу з хворобою.

Чи можливо вилікувати наркоманію? На жаль, як і будь-яка залежність, цю хворобу неможливо вилікувати остаточно. Однак реабілітація в нашому центрі дозволяє наркоману отримати контроль над своїм тілом і розумом, більше не відчуваючи тяги до наркотику. Як і лікування алкоголізму в Скадовську , реабілітація дає наркоману сенс життя, впевненість у своїх силах. Пройшовши реабілітацію в центрі «Трансформація» наркоман буде назавжди захищена від зривів і зможе почати нове, щасливе життя.

Лікування алкоголізму в Генічеську

Існує безліч причин розвитку алкогольної залежності. Незважаючи на те, як саме людина стає рабом випивки, доля залежних схожа: поступова деградація, втрата мети в житті, роботи, сім’ї і друзів.

Алкоголік залишається один на один зі своїми страхами та переживаннями, ще глибше занурюючись в темряву аддикции. Вийти до світла залежним допомагає лікування алкоголізму в Генічеську. Слідуючи програмі «12 кроків», алкоголіки кардинально змінюють своє життя, назавжди звільняючись від потреби в спиртному.

Перший крок до зцілення полягає у визнанні проблеми і прийняття себе. Так залежний позбавляється від почуття сорому і провини, може розслабитися і зосередитися на головній меті – перемозі над аддикцией. Крок за кроком алкоголік наближається до свободи від хвороби. На цьому непростому шляху йому доведеться зіткнутися з чималими труднощами: залежний повинен бути чесним з собою, не забувати, а приймати помилки, вчинені під час хвороби. На цьому непростому шляху пацієнтів супроводжують уважні і чуйні психологи. Завдяки їхній підтримці, розумінню і довірі, пацієнти центру проходять весь курс без зривів і нервових потрясінь.

Як і при лікуванні наркоманії в Новій Каховці , важливим фактором в процесі реабілітації алкоголіків є підтримка інших пацієнтів. Всі жертви аддикции, що проходять лікування в центрі, готові надати підтримку один одному, вислухати, зрозуміти і допомогти порадою в непростій ситуації. Це дозволяє залежним уникнути почуття самотності та ізоляції, знайти нових друзів і надійних помічників на шляху до одужання.

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ДЛЯ НАРКОЗАЛЕЖНИХ І алкозалежних В   Генічеськ

Більшість відомих сьогодні методів лікування аддикций спрямовані на боротьбу з фізичними проявами хвороби. За допомогою крапельниць, так званого кодування та інших видів медикаментозного втручання лікарям вдається заглушити фізичну тягу людини до стимуляторів: наркотиків або алкоголю. Однак психологічна проблема залишається і знаходить вихід у розвитку іншої адикції, депресії та інших психічних захворюваннях.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Єдиний спосіб назавжди позбутися від залежності – виявити і усунути її причину. Найчастіше основою розвитку алкоголізму, наркоманії та інших форм адикції стають пригнічені негативні емоції: страхи, образи, психологічні травми. Не вміючи розуміти і приймати власні переживання, людина намагається заглушити їх, що і призводить до внутрішнього напруження, стресу і формування адиктивної поведінки. Слідуючи програмі «12 кроків», на якій побудований лікувальний курс центру «Трансформація», залежні вчаться розуміти себе і висловлювати свої емоції без стимуляторів, тим самим звільняючись навіть від багаторічної одержимості.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація