Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії в Херсоні

Наркоманія – важке захворювання, яке позбавляє людину здоров’я, влади над своїми бажаннями, руйнує сім’ї та соціальні зв’язки. У міру розвитку хвороби залежний втрачає можливість відчувати, втрачає внутрішню опору. Всі цілі, які були важливі до цього перестають бути значимими, а в пріоритеті залишається лише одна – прийом нової дози наркотику. У будь-якому випадку не варто опускати руки і залишатися свідком того, як на ваших очах гине близька вам людина. Реабілітаційний центр наркозалежних в Херсоні «Трансформація» – це місце, де кожен зіткнувся з наркозалежністю зможе отримати професійну допомогу і підтримку.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Лікування наркоманії в Херсоні – складний і тривалий процес, який принесе позитивний результат лише тоді, коли хворий сам прагне покінчити із залежністю. На жаль, сьогодні хімічні речовини і психотропні препарати вживає все більше і більше людей, в тому числі – підлітків. Також від наркотичної залежності сина, дочки, чоловіка, батька або іншого члена сім’ї страждають інші родичі. У сім’ї або формується нездорова атмосфера співзалежних відносин або з наркоманом припиняється всіляке спілкування.

Фахівці реабілітаційного центру «Трансформація» вважають, що відвертатися від наркозалежного родича чи друга категорично не можна. Якщо близькі підтримують наркомана, переконують його лікуватися, то швидше за все, він зможе вийти з порочного кола і подолати тягу до наркотиків.

Цілі, які допоможе реалізувати центр реабілітації наркозалежних в Херсоні:

 • Допомогти залежній людині утриматися від вживання психотропних препаратів.
 • Сформувати у пацієнта життєві цілі і систему цінностей, що виключають повернення до наркоманії в подальшому.
 • Зміцнити здоров’я наркотично залежної людини, як психічний так фізичне.
 • Переконати хворого повернутися до роботи або навчання, стати повноцінним і поважним членом суспільства.
 • Розвинути розуміння відповідальності за свої вчинки перед соціумом і запобігти тягу до вчинення протизаконних дій в майбутньому.

Основні принципи реабілітації наркозалежних в центрі «Трансформація»

Наші базові принципи роботи – усвідомленість хворого і добровільно прийняте ним рішення лікуватися. У свою чергу, гарантуємо індивідуальний підхід і психотерапевтичну підтримку на всіх етапах лікування. Шлях подолання наркотичної залежності довгий і складний і завдання наших психологів і наркологів допомогти резиденту на кожному з його етапів.

Методи лікування, які допомагають більшості наркоманів пройти програму реабілітації повністю і покінчити з минулим:

 • Арт-терапія – відновлює душевну рівновагу, сприяє залученню пацієнтів в творчий і ігровий процес.
 • Індивідуальна або групова психотерапія – відмінний спосіб проаналізувати причини, що призвели людини до залежності, а також визнати вчинені ним помилки.
 • Зустрічі з людьми, які пройшли реабілітацію і успішно перемогли тягу до наркотиків. Це – відмінна мотивація не зупинятися на досягнутому і пройти лікування до кінця.

Лікування наркоманії (м.Херсон) – це не тільки з самим наркоманом, але і його близькими. Наркотична залежність завжди впливає на обстановку в сім’ї, відносини між її членами, сприяє конфліктів. Бесіди з психологом допоможуть рідним людям розібратися в своїх проблемах, прийняти і пробачити один одного, знайти в собі сили йти далі. До речі, часто глибинні причини хімічної залежності безпосередньо пов’язані з обстановкою в сім’ї.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Що забезпечує хворому програма реабілітації?

В ході реабілітації пацієнт навчиться розуміти мотиви залежної поведінки, нести відповідальність за свої вчинки, ставити перед собою цілі і досягати їх досягнення. Групові та індивідуальні психологічні консультації допоможуть хворому розібратися з усіма внутрішніми конфліктами, відкоригувати поведінку, позбутися від тривожних думок і нав’язливих ідей.

Кожному нашому пацієнт, що лікується від залежності, надаються:

 • Інформаційні заняття, в ході яких хворий розуміє характер і причини залежності, механізми позбавлення від неї, отримує важливі практичні навички.
 • Духовні практики, що формують моральні цінності і систему пріоритетів, що сприяють швидкої соціалізації.
 • Основи сексуальної освіти, спрямовані на навчання статевої гігієни та побудови емоційно близьких відносин з партнером, профілактиці СНІДу та ВІЛ.

  Програма «12 кроків»: ефективне лікування наркозалежності в Херсоні

  «12 кроків» або штаті Міннесота програма спрямовані на позбавлення людини від ігрової, наркотичної, алкогольної залежності. Ця система немедикаментозної реабілітації допомогла багатьом людям позбутися від наркозалежності та алкоголізму, повернутися до нормального життя. Ключова теза Міннесотського моделі реабілітації – залежність не вина хворого. Її причини набагато глибше і пов’язані з його духовної незадоволеністю і життєвими проблемами.

  В «12 кроків» наркоманія визнається невиліковним захворюванням, яке можна взяти під контроль. Відповідальність за одужання лежить виключно на самій людині, важливо, щоб він прагнув позбутися тяги до наркотичних препаратів.

  Анонімне лікування наркоманії в Херсоні передбачає проходження таких етапів:

  • Визнання свого безсилля перед хворобою і необхідністю прийняти допомогу від інших.
  • Усвідомлення, що допомога можуть надати близькі і фахівці.
  • Прийняття рішення змінити своє життя.
  • Аналіз своїх цілей і вчинків, пошук внутрішніх ресурсів і мотивації для боротьби із залежністю.
  • Визнання власних недоліків і усвідомлення шкоди, завданої іншим людям.
  • Постановка мети позбутися від наркозалежності і пошук шляхів вирішення цієї проблеми.
  • Навчання смиренно приймати будь-який життєвий досвід, в тому числі – невдачі і помилки.
  • Формування комунікативних навичок і здатності знаходити спільну мову з іншими людьми.
  • Визнання своєї провини перед іншими людьми, компенсація їм шкоди.
  • Постійний самоаналіз і вивчення природи своїх вчинків.
  • Одужання.

  Багато людей цікавляться, як довго людина з наркотичною залежністю повинен знаходитися на лікуванні? Бажано, щоб хворий пройшов програму реабілітації повністю. Чим довше він буде працювати над собою, тим краще кінцевий результат.

  Виникли питання? Телефонуйте нам за вказаними на сайті номерами телефонів або відправте повідомлення через спеціальну форму.

  Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

  Безкоштовна консультація та запис на прийом

  Крок перший

  Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

  Крок другий

  У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

  Крок третій

  Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

  Крок четвертий

  Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

  Крок п'ятий

  Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

  Крок шостий

  Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

  Крок сьомий

  Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

  Крок восьмий

  Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

  Крок дев'ятий

  Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

  Крок десятий

  Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

  Крок одинадцятий

  Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

  Крок дванадцятий

  Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

  Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

  Безкоштовна консультація та запис на прийом

  Умови проживання при реабілітації в Херсонській області

   

Сертифікати

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація