Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7

Лікування наркоманії в Херсоні

Наркоманія - важке захворювання, яке позбавляє людину здоров'я, влади над своїми бажаннями, руйнує сім'ї та соціальні зв'язки. У міру розвитку хвороби залежний втрачає можливість відчувати, втрачає внутрішню опору. Всі цілі, які були важливі до цього перестають бути значимими, а в пріоритеті залишається лише одна - прийом нової дози наркотику. У будь-якому випадку не варто опускати руки і залишатися свідком того, як на ваших очах гине близька вам людина. Реабілітаційний центр наркозалежних в Херсоні «Трансформація» - це місце, де кожен зіткнувся з наркозалежністю зможе отримати професійну допомогу і підтримку.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
Безкоштовна консультація та запис на прийом

Лікування наркоманії в Херсоні - складний і тривалий процес, який принесе позитивний результат лише тоді, коли хворий сам прагне покінчити із залежністю. На жаль, сьогодні хімічні речовини і психотропні препарати вживає все більше і більше людей, в тому числі - підлітків. Також від наркотичної залежності сина, дочки, чоловіка, батька або іншого члена сім'ї страждають інші родичі. У сім'ї або формується нездорова атмосфера співзалежних відносин або з наркоманом припиняється всіляке спілкування.

Фахівці реабілітаційного центру «Трансформація» вважають, що відвертатися від наркозалежного родича чи друга категорично не можна. Якщо близькі підтримують наркомана, переконують його лікуватися, то швидше за все, він зможе вийти з порочного кола і подолати тягу до наркотиків.

Цілі, які допоможе реалізувати центр реабілітації наркозалежних в Херсоні:

 • Допомогти залежній людині утриматися від вживання психотропних препаратів.
 • Сформувати у пацієнта життєві цілі і систему цінностей, що виключають повернення до наркоманії в подальшому.
 • Зміцнити здоров'я наркотично залежної людини, як психічний так фізичне.
 • Переконати хворого повернутися до роботи або навчання, стати повноцінним і поважним членом суспільства.
 • Розвинути розуміння відповідальності за свої вчинки перед соціумом і запобігти тягу до вчинення протизаконних дій в майбутньому.

Основні принципи реабілітації наркозалежних в центрі «Трансформація»

Наші базові принципи роботи - усвідомленість хворого і добровільно прийняте ним рішення лікуватися. У свою чергу, гарантуємо індивідуальний підхід і психотерапевтичну підтримку на всіх етапах лікування. Шлях подолання наркотичної залежності довгий і складний і завдання наших психологів і наркологів допомогти резиденту на кожному з його етапів.

Методи лікування, які допомагають більшості наркоманів пройти програму реабілітації повністю і покінчити з минулим:

 • Арт-терапія - відновлює душевну рівновагу, сприяє залученню пацієнтів в творчий і ігровий процес.
 • Індивідуальна або групова психотерапія - відмінний спосіб проаналізувати причини, що призвели людини до залежності, а також визнати вчинені ним помилки.
 • Зустрічі з людьми, які пройшли реабілітацію і успішно перемогли тягу до наркотиків. Це - відмінна мотивація не зупинятися на досягнутому і пройти лікування до кінця.

Лікування наркоманії (м.Херсон) - це не тільки з самим наркоманом, але і його близькими. Наркотична залежність завжди впливає на обстановку в сім'ї, відносини між її членами, сприяє конфліктів. Бесіди з психологом допоможуть рідним людям розібратися в своїх проблемах, прийняти і пробачити один одного, знайти в собі сили йти далі. До речі, часто глибинні причини хімічної залежності безпосередньо пов'язані з обстановкою в сім'ї.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
Безкоштовна консультація та запис на прийом

Що забезпечує хворому програма реабілітації?

В ході реабілітації пацієнт навчиться розуміти мотиви залежної поведінки, нести відповідальність за свої вчинки, ставити перед собою цілі і досягати їх досягнення. Групові та індивідуальні психологічні консультації допоможуть хворому розібратися з усіма внутрішніми конфліктами, відкоригувати поведінку, позбутися від тривожних думок і нав'язливих ідей.

Кожному нашому пацієнт, що лікується від залежності, надаються:

 • Інформаційні заняття, в ході яких хворий розуміє характер і причини залежності, механізми позбавлення від неї, отримує важливі практичні навички.
 • Духовні практики, що формують моральні цінності і систему пріоритетів, що сприяють швидкої соціалізації.
 • Основи сексуальної освіти, спрямовані на навчання статевої гігієни та побудови емоційно близьких відносин з партнером, профілактиці СНІДу та ВІЛ.

  Програма «12 кроків»: ефективне лікування наркозалежності в Херсоні

  «12 кроків» або штаті Міннесота програма спрямовані на позбавлення людини від ігрової, наркотичної, алкогольної залежності. Ця система немедикаментозної реабілітації допомогла багатьом людям позбутися від наркозалежності та алкоголізму, повернутися до нормального життя. Ключова теза Міннесотського моделі реабілітації - залежність не вина хворого. Її причини набагато глибше і пов'язані з його духовної незадоволеністю і життєвими проблемами.

  В «12 кроків» наркоманія визнається невиліковним захворюванням, яке можна взяти під контроль. Відповідальність за одужання лежить виключно на самій людині, важливо, щоб він прагнув позбутися тяги до наркотичних препаратів.

  Анонімне лікування наркоманії в Херсоні передбачає проходження таких етапів:

  • Визнання свого безсилля перед хворобою і необхідністю прийняти допомогу від інших.
  • Усвідомлення, що допомога можуть надати близькі і фахівці.
  • Прийняття рішення змінити своє життя.
  • Аналіз своїх цілей і вчинків, пошук внутрішніх ресурсів і мотивації для боротьби із залежністю.
  • Визнання власних недоліків і усвідомлення шкоди, завданої іншим людям.
  • Постановка мети позбутися від наркозалежності і пошук шляхів вирішення цієї проблеми.
  • Навчання смиренно приймати будь-який життєвий досвід, в тому числі - невдачі і помилки.
  • Формування комунікативних навичок і здатності знаходити спільну мову з іншими людьми.
  • Визнання своєї провини перед іншими людьми, компенсація їм шкоди.
  • Постійний самоаналіз і вивчення природи своїх вчинків.
  • Одужання.

  Багато людей цікавляться, як довго людина з наркотичною залежністю повинен знаходитися на лікуванні? Бажано, щоб хворий пройшов програму реабілітації повністю. Чим довше він буде працювати над собою, тим краще кінцевий результат.

  Виникли питання? Телефонуйте нам за вказаними на сайті номерами телефонів або відправте повідомлення через спеціальну форму.

  Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
  Безкоштовна консультація та запис на прийом

  Крок перший

  Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

  Крок другий

  У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

  Крок третій

  Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

  Крок четвертий

  Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

  Крок п'ятий

  Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

  Крок шостий

  Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

  Крок сьомий

  Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

  Крок восьмий

  Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

  Крок дев'ятий

  Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

  Крок десятий

  Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

  Крок одинадцятий

  Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

  Крок дванадцятий

  Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

  Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
  Безкоштовна консультація та запис на прийом

  Умови проживання при реабілітації в Херсонській області

   
Наша статистика за останні 10 років
12856 осіб звернулися за послугами реабілітації
339 осіб з ремісією понад 5 років
1200 осіб на даний момент проходять курс реабілітації і ресоціалізації
440 осіб створили сім'ї
7856 осіб успішно пройшли курс
137 дітей народилося у наших випускників
1067 осіб мають ремісію від 1 року до 3 років
більше 240 кваліфікованого персоналу
594 человека ремиссия от 3 лет до 5 лет
а також 4 центру реабілітації за кордоном
Наша команда

Ми тут для того, щоб ви мали можливість пройти індивідуальну програму реабілітації, яка допоможе вам змінити своє життя і одужати. Наше головне завдання це допомогти вам пройти лікування, а потім повернутися в реальний світ, повернутися до роботи, до своєї сім'ї і повернутися до справжнього життя! У нашій команді більше 250 чоловік кваліфікованого персоналу: 200 тренерів-консультантів та реабілітологів, близько 50 психологів і психотерапевтів.

       
Сергій Макаров
Координатор Міжнародної Антинаркотичної Асоціації в Україні

Сергій вдячний, що має можливість допомагати залежним знайти відповідну реабілітаційну програму. Для багатьох сімей він є першою людиною, з якою вони зв'язуються.

       
Сергій Тиква
Лікар-психіатр

Працюючи психіатром, Сергій Павлович зіткнувся з тим, що одних ліків буває недостатньо для покращення стану пацієнта, він побачив, що часом розмова з пацієнтом приносить більший ефект, ніж медикаментозна терапія.

       
Олександр Шуляк
Координатор групи співзалежних, психотерапевт

Педагог з освіти, пройшов ряд тренінгів з головним спеціалістом з питань залежності, психотерапевтом

       
Плохих Віталій
Лікар-психіатр, психотерапевт, психотравматолог

       
Шмагайло Олексій Васильович
Лікар-анестезіолог вищої категорії.

Практикуючий лікар із 2002 року.

       
Ольга Гриценко
Психолог, арт-терапевт

Спеціаліст проективних методик у реабілітації залежних, робота з МАК (метафоричні асоціативні карти)

       
Гуртовий Іван
Психолог, психотерапевт. Бізнес тренер.

Засновник та керівник Центру розвитку та здоров'я «Feel-in»

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація
Історії одужання
Ганна, 25
star icon star icon star icon star icon star icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити та дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
star icon star icon star icon star icon star icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики у 15, алкоголь та трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям та втрата всіх взаємин із близькими мені людьми стала нормою. В останні 2-3 роки сенс життя було втрачено, я перебував у глибокій депресії із суїцидними думками. 4,5 роки тому я звернувся до реабілітаційного центру «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і зараз перебуваю у стійкій ремісії. Вдячний усім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу!!
Сергій, 33
star icon star icon star icon star icon star icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки перебуваю у тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, чудові стосунки з рідними тощо. Протягом 11 років я вживав алкоголь та наркотики, втратив сенс життя та перепробував усі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що у реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу та допомогли повірити у себе.
Олексій, 30
star icon star icon star icon star icon star icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я – залежний. Зараз я перебуваю у стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики та алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що у мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологій, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене розсудливим, але, все тільки посилювалося, навколо мене страждало все більше людей, і я сам був у жахливому стані - зневірений, озлоблений, що втратила всякий смак до життя "людина" (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив, що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг набути тверезості. А ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок)))!
Денис
star icon star icon star icon star icon star icon
Привіт всім. Я у проблемі з 93 року вживав усе. Останні сім років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації, ні бабусі, ні чаклуни. На черговій детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм та вирішив пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому та всій організації міста Дніпропетровська, завдяки Богу і вам залишаюся у тверезості вже 3 роки.
Оксана
star icon star icon star icon star icon star icon
Привіт друзі! Хочу поділитися своєю історією та розповісти про те, як реабілітаційний центр «Трансформація» разом із моїми батьками допомогли мені змінити життя!! 27 квітня 2011 року я приїхала до Києва на центр після практично безперервного 13-річного вживання наркотиків, алкоголю тощо. Я знесилила, життя втратила всякий сенс, не було бажання жити так… Але ось якимось дивом від мами подруги дізналася про реабілітаційний центр «Трансформація»…. Не умови або маніпуляції просто останні 7 місяців дезоморфін, або електричка-просто нестерпно. Маленька дитина і чоловік це зупиняло, але я вирішила заради дочки, нехай у неї буде хоча б одна хороша мама. Чоловік теж вживав і намагалася відправити його теж на центр, але він був переконаний, що може покинути сам і ніхто йому не потрібен. Кинути разом нам не виходило. Перший крок зроблено. Але й не обійшлося без падінь .... на 4-х місяцях реабілітації тато забрав мене додому, сказав що вистачить, потрібно виховувати доньку. Я приїхала, але не минуло і тижня тому, як я опинилася знову в цьому болоті. Чоловік, колишні друзі, ніби в тумані і все закрутилося ще більшою силою. Було дуже важко, я не могла зрозуміти чому???? Адже є хлопці, яким хочуть допомогти, а вони не розуміючи всіляко намагаються піти, втекти, всіма правдами і неправдами. А я хотіла і мені подобалося на центрі-відношення, спілкування, єдність, і те, що ніхто не вживає, думала, що так жити неможливо і що «Горбатого тільки могила виправить». Вдруге поїхала до Вороніжа до свого регіону, пройшла до кінця реабілітацію, поїхала на школу в Україну, а від туди до Санкт-Петербурга. За цей час стала вдовою, мало не позбавили батьківських прав, але сильне бажання бути тверезим воно мотивувало йти вперед. Я залишилася у Санкт-Петербурзі. Відкривалася профільна ресоціалізація для дівчаток. Навчання у фітнес клубі, це просто мрія. Успішно пройшла ресоціалізацію, здобула нову цікаву професію, яка дуже гармонійно поєднується з моїм здоровим способом життя-інструктором кругових тренувань, і, одночасно, напрацювала досвід та вміння спілкуватися, як професіонал, який чудово знає свою справу. Пізніше стала керівником, разом із командою фітнес клубу випустили 38 випускниць. Щасливі впевнені дівчата. В одному із терапевтичних таборів познайомилася зі своїм чоловіком. Ми будували наші стосунки на відстані 2000 км. 19 липня 2014 року відбулося одруження. Тепер я щаслива дружина та мама. Прекрасний чоловік і красуня донька - ось це і є справжнє жіноче щастя!!!!! Дякую рідним за підтримку.Дякую реабілітаційний центр «Трансформація» за тверезий погляд у нове життя!!!!!!!!
Сергій, 32
star icon star icon star icon star icon star icon
15 років я вживав наркотики. Не розповідатиму історію, бо вже дуже далекий від того життя і не хочу в ньому копатися. Потрапивши до реабілітаційного центру «Трансформація», я настільки змінився що не знаходжу слів це описати. Тут життя зупинилося, я побачив її, побачив себе в ній свої помилки, тут виявився той бруд який у мені був, але я його не бачив. На реабілітації мені надали інформацію про хворобу наркоманії. Дали ключики, які допомогли мені змінити себе, змінити своє мислення. Я навчився мріяти, ставити цілі, досягати їх, розвивати себе. Я побачив своє життя зовсім під іншим кутом. Я повірив у себе, у своє тверезе життя, у щастя. Я знаю, що у мене все вийде... у мене попереду довге і щасливе життя. Зараз я проходжу IT-рессоціалізацію… отримав необхідні знання щодо ремонту та обслуговування ПК, локальних мереж, сайтобудування. За два тижні, закінчую навчання та виходжу на роботу. ВСЕ – НОВЕ Твереза ​​життя. Всім удачі …. P.S. …. І ще в цьому житті можливо ВСЕ. Дякуємо реабілітаційному центру «Трансформація».
Терехова Ганна
star icon star icon star icon star icon star icon
Я не люблю згадувати про це, але що було, то було!) я вживала наркотики 12 років, були перерви, але довго твереза ​​я ніколи не залишалася, з наркотиків на алкоголь, з алкоголю на наркотики! У період вживання я втратила все! Почала вживати наркотики приблизно 22 роки, все починалося красиво, легко і весело. На той момент я навчалася в інституті, працювала, мала друга, з яким жила «цивільним шлюбом», на той момент це вважала єдиною формою проживання з чоловіком, про заміжжя і не могло бути мови, навіщо потрібні зобов'язання, відповідальність? Пріоритет був переважно фінансовий, заробляти, гуляти, жити на втіху! Наркотик був на той момент простою розвагою! Схаменулась я років через три, коли зрозуміла, що не можу навіть підвестися з ліжка без вживання героїну! Спробувала покинути, не вийшло! Я росла без батька, з вітчимом і мамою, батько жив у іншому місті, був успішним бізнесменом і завжди пропонував їхати до нього, працювати та продовжувати навчання, цього разу я скористалася запрошенням, це була ілюзія того, що я зможу втекти від наркотику. Працюватиму у тата в офісі, нормально вчитися і забуду про вживання) звичайно ж цього не сталося! Звичайно я знайшла кайф, довго обманювала батька, то працювала, то ні… Зустріла подібного до себе наркомана і без сором'язливості пішла до нього жити, з батьком навіть бачитися перестала! Після року одужання в реабілітаційному центрі «Трансформація» я набралася сміливості, хотіла поїхати попросити у тата вибачення і дізналася, що він помер ще тоді, коли я проміняла Його на наркотик! З «громадянським» чоловіком ми довго кидали вживати, починали знову ... Поки під час чергової ремісії він вколовся і потонув, ну а я вбита горем знову почала вживати, вважаючи що на те є підстава! Повернулась у своє місто і знову з наркотику на алкоголь, з алкоголю на наркотик, мама дізналася про те, що я наркоманка, але нічим не могла допомогти, просто не знала як! Останні три роки мого вживання були справжнім кошмаром! Я покинула інститут. Мене знали вже скрізь: звичайні оперуповноважені, які ловлять на точках наркоманів, я стала одним із постійних клієнтів, співробітники відділень міліції, тому що почала красти і траплятися з краденим, ФСКН мріяли вже швидше мене посадити… З ранку до вечора я крала, продавала, купувала наркотики! У наркологію лягала багато разів… Мій черговий хлопець вийшов раніше за мене з наркології і помер від передозування! Лікар мене в наркологію більше не взяла, сказала, що це марно! Мама поклала мене в іншу клініку, вона до останнього намагалася мені допомогти, завдяки їй теж, я зараз жива! Лікар запропонувала реабілітаційний центр «Трансформація», сказала, що там є результати, вона бачила своїх пацієнтів тверезими та щасливими. Я виїхала на реабілітацію, пройшла її нелегко! Перші місяці постійно збиралася додому, було важко кидати курити і міняти цінності та пріоритети: фінанси, кайф, егоїзм. людям, які втратили надію, що їхнє життя може змінитися на краще! Я вперше офіційно вийшла заміж, люблю чоловіка, взяла на себе відповідальність бути вірною і коханою одного чоловіка дружиною до кінця життя! Завдяки духовно-моральним принципам, які закладаються на реабілітації, довгою роботою зі спеціалістами над зміною особистості, я гідно вийшла в громадянське суспільство і з великим задоволенням живу і працюю, дотримуюся Закону! Люблю свою Батьківщину та людей! Дякую Богу і людям, які допомогли мені зрозуміти, що означає жити гідно!

  Надіслати свою історію

  Ваше им'я  Ваш вік

  Розкажіть свою історію

  Твоя оцінка
  Сертифікати
  certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20
  Безкоштовна консультація

  Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

  Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

  Безкоштовна консультація