Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії та алкоголізму в Змієві

 Думка про те, що алкоголізм або наркоманія – доля людей з нижчих шарів суспільства в корені невірно. Навіть самий вольовий і забезпечена людина може відчувати сильний стрес і підсвідомо прагнути сховатися від проблем. Фахівці нашого реабілітаційного центру вчать пацієнтів приймати себе і спокійно ставитися до помилок, шукати вихід з кризи без допомоги стимуляторів.

Лікування наркоманії в Змієві

Навіть залежний від «легких» наркотиків (марихуана, екстазі, спайс) не здатний самостійно відмовитися від стимулятора. Постійно перебуваючи в страху перед ламкою, відчуваючи постійне почуття провини і незадоволеності своїм життям, наркоман заганяє себе все глибше в пітьму аддикции. На щастя, лікування наркоманії в Змієві здатне врятувати залежного навіть з багаторічним стажем, змінивши його світосприйняття і навчивши самоконтролю.

Як і для лікування наркоманії в Харкові найважливішим в успішній роботі наших фахівців є бажання пацієнта позбутися від хвороби. Розкриваючись в групі, ділячись своїми переживаннями, наркоман звільняється від страхів і знаходить здоровий спосіб знайти щастя і внутрішню гармонію.

Лікування алкоголізму в Змієві

Виявити розвиток залежності у людини вкрай важко. Вашій близькій необхідне лікування алкоголізму в Змієві, якщо він:

  • будь-яку розмову зводить до обговорення випивки ( «Чи буде достатньо алкоголю на вечірці?» «Чи вистачить нам випивки сьогодні ввечері?»);
  • втрачає контроль над собою і кожен раз істотно перевищує безпечну норму випивки;
  • не може відмовити собі в спиртному практично кожен день (пляшка пива після роботи, яка поступово перетворюється у велику кількість міцніших напоїв).

Якщо поведінка вашого близького відповідає цим симптомів – негайно зверніться за допомогою до фахівців центру «Реванш».

Як і при лікуванні алкоголізму в Харкові , для позбавлення від алкогольної залежності, ми використовуємо методи психології і реабілітології. Всесвітньо відома програма «12 кроків» лежить в основі курсу лікування і допомагає пацієнтам розвиватися, міняти свої погляди на світ, коригувати поведінкові шаблони.

Реабілітаційний центр для наркозалежних та алкозалежних в Змієві

Ми пропонуємо своїм пацієнтам кращі умови проживання. Протягом усього реабілітаційного курсу центру «Реванш» залежні проживають в комфортабельному котеджі. Кімнати пацієнтів обладнані всім необхідним для сну і відпочинку. Уважні і ввічливі працівники центру завжди готові надати професійну допомогу і моральну підтримку. З пацієнтами працюють кращі психологи та реабілітологи. Також відновлення душевних і фізичних сил сприяє свіже повітря, здорове харчування і сприятлива атмосфера підтримки і заспокоєння.

Ознайомтеся детальніше з програмою лікування наркоманії і програмою лікування алкоголізму   в псіхосоціологіческій наркологічному центрі реабілітації “Трнасформаціі” і зробіть крок до нової здорової і щасливого життя вже зараз.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація