Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії та алкоголізму в Люботині

 Тікаючи від проблем, деякі люди лише ускладнюють своє життя, шукаючи порятунок в стимуляторах, комп’ютерних чи азартних іграх. На щастя, навіть найважчі поведінкові і хімічні адикції можна перемогти завдяки фахівцям реабілітаційного центру «Трансформація». Для допомоги вам і вашим близьким ми використовуємо сучасні методики лікування та реабілітації і завжди готові надати моральну підтримку всім, хто зіткнувся з проблемою залежності.

Лікування наркоманії в Люботині

Здійснювати помилки – це нормально. Але якщо вчасно не зізнатися оточуючим в наявності проблеми, наслідки можуть бути жахливими. Саме в такому положенні виявляються наркомани.

Випробовуючи почуття провини, вони не можу зізнатися своїм родичам, в той же час, вони не бажають отримувати допомогу, так як бачать в наркотику єдиний спосіб піти від проблем і бути щасливим. Навчитися отримувати задоволення від тверезості і нести відповідальності за своє життя таким людям допоможе лікування наркоманії в Люботині. Наші фахівці використовують сучасні методики роботи, щоб процес лікування дозволяв пацієнтові не тільки позбутися від адикції, але і стати краще.

Як і під час лікування алкоголізму в Харкові, при реабілітації наркоманів, їх близькі також задіяні в роботу. Групові заняття дозволяють краще зрозуміти себе і свої емоції, позбутися почуття провини і стають прекрасною профілактикою співзалежності.

Лікування алкоголізму в Люботині

Біль, яку відчуваєш, спостерігаючи за повільною смертю твого ближнього, який став жертвою алкоголізму, неможливо передати. Багато людей, зіткнувшись з аддикцией в сім’ї, ламаються, вважаючи за краще кинути алкоголіка або просто стійко переносити всі образи з боку хворого.

Завдяки програмі «12 кроків» цю ситуацію можна змінити . Ця методика, що лежить в основі курсу реабілітації центру «Трансформація», подарує реальний шанс на повноцінне, щасливе життя вашої сім’ї.

Лікування алкоголізму в Люботині, засноване на цій програмі, є поетапне саморозвиток пацієнта, пошук першопричини розвитку залежності, використання негативного досвіду в процесі самовдосконалення.

Для ефективності реабілітаційного курсу наші фахівці намагаються створити сприятливу атмосферу. Це також благотворно впливає при лікуванні наркоманії в Харкові, дозволяючи пацієнтові забути про страхи і розкритися перед групою.

Реабілітаційний центр для наркозалежних та алкозалежних в Люботині

Ефективність нашого курсу підкріплена тими умовами, в яких перебуває пацієнт центру «Трансформація» під час лікування.
Ми пропонуємо своїм пацієнтам послуги досвідчених психологів та реабілітологів. Всі заходи спрямовані на зцілення тіла і розуму.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Благотворно на стан пацієнтів впливає і загальна атмосфера, що панує в нашому центрі. Свіже повітря, затишні кімнати для відпочинку, ввічливий і уважний персонал – все це дозволяє залежним відчувати підтримку і захисту. Це знижує внутрішнє напруження, допомагає розкритися і прискорити процес зцілення.

Ознайомтеся з   програмою лікування наркоманії   і   програмою лікування алкоголізму   в наркологічному псіхосоціологіческій Центрі реабілітації “Трнасформаціі” і зробіть крок до нового щасливого життя.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація