Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії та алкоголізму в Лозовій

 « Цього не трапиться з моєю родиною »- продовжуємо ми себе переконувати, навіть коли наш близька людина змінюється в гіршу сторону. Необхідно пам’ятати, що алкоголізм, наркоманія та інші види адикції можуть прийти в будинок навіть до найуспішнішого і зовні щасливій людині. Не тіште себе примарними надіями – зверніться за допомогою в реабілітаційний центр «Трансформація», якщо запідозрили наявність залежності у вашого близького.

Лікування наркоманії в Лозовій

Постійні стрес, втому, негативна атмосфера в будинку – все це може змусити людину шукати шляхи виходу з пригніченого стану. І якщо в цей час людина отримує доступ до наркотику – ризик стати залежним надзвичайно великий. Найчастіше відмова від лікування продиктований страхом втратити почуття захищеності і благополуччя, одержуваний від наркотику. Мета лікування наркоманії в Лозовій – навчити людину відчувати ці почуття без допомоги стимулятора.

Протягом всього курсу, заснованого на програмі «12 кроків», пацієнти навчаються цінувати і любити себе, самовдосконалюватися, змінюючи тим самим і навколишній світ. Як і при лікуванні алкоголізму Харкові , такий підхід приносить реальний результат, дозволяючи залежному назавжди здобути свободу.

Лікування алкоголізму в Лозовій

Яку б біль вам не завдавала думка, що ваша рідна людина може стати алкоголіком, не закривайте очі на зміни, що відбуваються з ним. Вам необхідно звернутися за професійним лікуванням алкоголізму в Лозовій, якщо ваш близький:

  • став дратівливим, замкнутим;
  • часто бреше, особливо на тему кількості спиртного, вжитого ним напередодні;
  • уникає розмов на тему його тяги до випивки;
  • втрачає контроль і випиває занадто багато на будь-яких заходах, де є алкоголь;
  • поступово втрачає чутливість до алкоголю, не відчуває дискомфорту, перевищивши безпечну дозу;
  • переживає похмільний синдром, який прагнути «вилікувати» дозою спиртного.

залежність від наркотиків складно вмовити на лечени наркоманії в Харкові , переконати алкоголіка прийняти допомогу фахівця також досить непросто. Психологи нашого центру регулярно проводять групові заняття з родичами залежних, допомагаючи їм пережити особисту кризу і допомогти своїм близьким перемогти аддикцию.

Реабілітаційний центр для наркозалежних та алкозалежних в Лозовій

Ми впевнені, що лікування будь-адикції має бути комплексним і направлено на тіло і розум залежного.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Реабілітаційний центр в Лозовій розташований за містом і обладнаний всім необхідним для повноцінного відпочинку. Зовсім, що знаходяться тут, занурюються в атмосферу спокою і самоти, що дозволяє їм розібратися у своїх переживаннях, позбутися від внутрішньої напруги. Увага персоналу центр, їх готовність зрозуміти і підтримати кожного пацієнта, також грає важливу роль в процесі одужання.

Персонал також уважно стежить за станом здоров’я пацієнтів. У нашому центрі залежним пропонують збалансоване здорове меню, активний відпочинок на свіжому повітрі. Все це сприяє оздоровленню і дозволяє залежному з новими силами вступити в боротьбу з аддикцией.

Ознайомтеся   з нашої реабілітаційної   програмою лікування наркоманії   і   програмою лікування алкоголізму   в наркологічному центрі реабілітації “Трансформації” і зробіть крок до своєї нової щасливого життя вже зараз.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація