Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії та алкоголізму в Краснограді

 Боротьба з залежністю в нашому суспільстві триває вже кілька десятиліть. Однак більшість методик, які вважалися традиційними, продемонстрували свою неспроможність. У реабілітаційному центрі «Трансформація» фахівці не замінюють один наркотик іншим, чи не вдаються до примусу, кодування і гіпнозу.

Тут пацієнтів вчать самостійності, відповідальності і прийняття себе з усіма помилками. Наша методика, заснована на програмі «12 кроків» допомогла тисячам людей знайти внутрішню гармонію і назавжди позбутися від адикції. Якщо у вашому будинку оселилася залежність – обов’язково зверніться за професійною допомогою в «Трансформація».

Лікування наркоманії в Краснограді

Наркотична залежність вже давно завоювала звання Чуми XXI століття. Поширення психоактивних речовин серед молоді та дорослих людей призводить до загибелі тисяч залежних щодня по всьому світу. Якщо ви дізналися, що ваш близький став жертвою аддикции – не можна втрачати ні хвилини. Тільки професійне своєчасне лікування наркоманії в Краснограді допоможе повернути залежного до нормального життя.

Життя з наркоманом – це постійна боротьба. Багато близькі наших пацієнтів не витримували стресу і потребували серйозної психологічної допомоги. Група підтримки родичів залежних в центрі «Трансформація» допоможе вам позбавитися від почуття провини, поділитися своїми переживаннями і подолати стрес. Як і при лікуванні алкоголізму Харкові , фактор роботи з родичами вкрай важливий для одужання пацієнтів.

Лікування алкоголізму в Краснограді

Ми звикли вважати, що алкогольна залежність – доля неблагополучних, що опустилися, слабовільних людей. Саме цей стереотип робить нас беззахисними перед аддикцией. Повторюючи собі: «Цього зі мною не станеться», ми поступово збільшуємо дозу алкоголю і врешті-решт, стаємо рабами випивки. Залежність може тривати роками, але навіть на останній стадії хвороби лікування алкоголізму в Краснограді дає результат. Поступово пацієнт позбавляється від потреби в стимуляторе і заново вчиться жити в реальному світі.

Ефективність реабілітації алкоголіка багато в чому залежить від участі в процесі його родичів. Атмосфера в родині може по-різному впливати на залежного після курсу лікування: сприяти якнайшвидшій адаптації або навпаки, викликати стрес і рецидив. Саме тому, як і під час лікування наркоманії в Харкові ,   ми працюємо з родичами алкоголіків, змінюючи їх поведінкові шаблони.

Реабілітаційний центр для наркозалежних та алкозалежних в Краснограді

Наш підхід до лікування аддикций включає в себе не тільки сучасну реабілітаційну програму. Ми також враховуємо важливість атмосфери, в якій під час лікування перебуватиме пацієнт. Саме тому ми створили всі умови для комфортного перебування вашого близького в центрі «Трансформація».

Організм, протягом довгого часу отруює алкоголем або наркотиками, потребує відновлення. Цьому сприяє перебування на свіжому повітрі (центр в Краснограді розташований за межами міста), збалансоване здорове меню і повноцінний відпочинок.

На останню роль в успішному лікуванні залежності грає і атмосфера, в якій знаходиться хворий. Оточуючи пацієнта турботою, увагою і підтримкою, ми допомагаємо йому розслабитися, розкритися перед фахівцями і позбутися від внутрішньої напруги. Завдяки такому підходу лікування пройде швидше, а ризик повернення недуги зведеться до нуля.

Ознайомтеся детальніше з   програмою лікування наркоманії   і   програмою лікування алкоголізму &nbsp ; в псіхосоціологіческій наркологічному центрі реабілітації “Трансформації” і зробіть крок до нової здорової і щасливого життя вже зараз.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація