Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії та алкоголізму в Ізюмі

 Шлях від залежності до свободи – це цілий ряд труднощів і перешкод. Подолати цей шлях самостійно практично неможливо. Фахівці реабілітаційного центру «Трансформація» роблять все, щоб пацієнтам було легше перенести всі кризи в процесі одужання. Атмосфера підтримки і розуміння, сучасні методики боротьби з поведінковими та хімічними аддикциями – все це допоможе залежному швидше повернутися до повноцінного життя.

Лікування наркоманії в Ізюмі

Більшість з нас прекрасно інформовані в тому, наскільки згубно може бути вплив навіть «легких» наркотиків. Однак це не зупиняє молодь і навіть зрілих людей йти на поводу у спокуси, ховатися від проблем за серпанком наркотичного сп’яніння. Завдяки лікуванню наркоманії в Ізюмі нашим пацієнтам вдається змінити свій світогляд і шаблони поведінки. Поступово вони освоюють безпечні, здорові способи виходу зі стресу і вирішення життєвих проблем.

Чи не менше користі лікування алкоголізму Харкові або реабілітаційний курс для наркоманів принесе родичам залежних. Завдяки роботі з психологом, вони переглянуть свої взаємини з хворим, навчаться довірі і розуміння.

В основі курсу центру «Трансформація» лежить унікальна програма «12 кроків». Ця методика спрямована на самовдосконалення пацієнтів і їх близьких. Завдяки їй, пацієнти приймають себе, визнаючи свої помилки і використовуючи свій негативний досвід для власного розвитку.

Лікування алкоголізму в Ізюмі

Залежність від спиртного може не проявляти себе роками. Але невеликого стресу досить, щоб алкоголік, які міг контролювати себе раніше, зірвався і впав у серпанок постійного сп’яніння. Схильність до залежності може передаватися у спадок або формуватися при неправильному вихованні, вплив суспільства. Але якою б не була причина, лікування алкоголізму в Ізюмі допоможе хворому справитися з одержимістю і стати вільним від згубної пристрасті.

У своїй роботі ми не використовуємо медикаментозне втручання. Кодування і гіпноз можуть лише тимчасово усунути симптоми хвороби. Наша ж техніка, яку ми застосовуємо і для лікування наркоманії в Харкові , дозволяє залежному набути контроль над своїм тілом і розумом.

Реабілітаційний центр для наркозалежних та алкозалежних в Ізюмі

Реабілітаційний центр «Трансформація» – це кращі професійні психологи та реабілітологи та сучасні методики роботи з залежними. Але не менше уваги ми приділяємо умов життя наших пацієнтів. Проходячи лікування в Ізюмі, залежний постійно знаходиться в затишному котеджі, де може почувати себе як вдома. Кімнати для пацієнтів обладнані всім необхідним для повноцінного відпочинку. Відновленню сил і оздоровлення також сприяє повноцінне харчування і регулярні заняття з реабілітологом. Завдяки заняттям з психологом і загальній атмосфері довіри і підтримки, що панує в центрі, душевні рани залежного затягнуться, а хвороба буде переможена назавжди.

Ознайомтеся детальніше з програмою лікування наркоманії і програмою лікування алкоголізму в псіхосоціологіческій наркологічному центрі реабілітації “Трансформації” і зробіть крок до нової здорової і щасливого життя вже зараз.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація