Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії в Харкові

Наркотична залежність - важке захворювання, яке вражає тіло і розум людини практично миттєво. Психотропні препарати завдають організму залежного величезної шкоди і викликають стійке звикання. Статистика невблаганна: більшість наркоманів, які хочуть повернутися до нормального життя, не справляються з цим завданням поодинці.

Тому так важливо своєчасно почати лікування наркозалежності в Харкові. Якщо ваш чоловік, родич або близький друг вживає наркотики і ви не знаєте, як йому допомогти, обов'язково зв'яжіться з нами. Фахівці реабілітаційного центру «Трансформація» надають ефективну допомогу наркозалежним та допомагають їм впоратися із захворюванням.

Які проблеми, пов'язані з прийомом наркотиків ми допоможемо вирішити?

 • ресоціалізувати залежного, допомогти йому відновити комунікативні навички і повернутися в соціум.
 • Переконати наркомана відмовитися від злочинних зв'язків.
 • Зупинити руйнування особистості наркозалежного, дати йому поштовх до переосмислення помилок.
 • Допомогти пацієнту налагодити відносини з родичами і друзями.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Етапи формування залежності: як вчасно розпізнати?

Пристрасть до наркотичних речовин формується досить швидко, змінюючи психологічну залежність фізичної:

 • 1 етап. У цей період розвивається психологічна тяга, яка також характеризується зменшенням ейфорізірующего дії наркотику. Щоб домогтися колишніх відчуттів, початківці наркомани збільшують дозу.
 • 2 етап. Організм «звикає» до хімічних речовин, внаслідок чого формується фізична залежність. Без вживання психотропних речовин розвиваються всілякі симптоми різної тяжкості.
 • 3 етап. Період пов'язаний з розвитком різних соматичних порушень, серйозних змін в психіці. Гіпотонія, порушення координації руху, погіршення стану шкірних покривів, серйозні порушення в діяльності серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту.

Основні підходи до лікування наркоманії в реабілітаційному центрі «Трансформація»

Лікування наркоманії в Харкові базується на добровільності та усвідомленості пацієнта. Людина із залежністю сам повинен захотіти одужати і позбутися від тяги до наркотичних речовин. У свою чергу, ми пропонуємо комплексний і індивідуальний підхід до процесу лікування, психотерапевтичну підтримку на всіх етапах реабілітації.

Дуже добре допомагає резидентам «Трансформації» колективна і групова психотерапія, арт-терапія, спілкування з людьми, які подолали пристрасть до наркотиків і повернулися в соціум. Наші співробітники - висококваліфіковані наркологи та психологи, які надають пацієнтам цінні теоретичні знання і практичні навички. Також ми працюємо з членами сімей наркоманів, допомагаємо будувати нормальні міжособистісні відносини всередині сім'ї. Наш практичний досвід свідчить, що найчастіше хімічна залежність пов'язана з внутрісімейними негараздами і конфліктами.

Працюємо з пацієнтами за такими напрямками:

 • Навчання аналізу психологічних і соціальних причин наркозалежності.
 • Підготовка до конструктивного спілкування зі своїм оточенням, освоєння і використання нових комунікативних навичок.
 • Навчання приймати допомогу в боротьбі із залежністю від фахівців і близьких.

Лікування наркоманії (м.Харків) - це ефективна допомога залежним чоловікам, жінкам, підліткам. Досягти великих позитивних результатів нам допомогла система, яка була вперше апробована в першій половині ХХ століття - «12 кроків».

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Суть програми «12 кроків»

Одним з перших кроків назустріч новому життю є визнання залежності від речовини. Саме на цій основі побудована найефективніша на даний момент система лікування наркоманів «12 кроків». «Трансформація» - це центр реабілітації і реальна допомога наркозалежним в Харкові. Лікування засноване на вищезгаданій програмі «12 кроків», а люди, які взяли на себе цю благородну місію - кращі в цій галузі психологи, реабілітологи, наркологи.

«12 кроків» або штаті Міннесота система позбавлення від наркотичної залежності та алкоголізму - унікальна програма, яка допомогла мільйонам людей в усьому світі позбутися згубних захворювань. Лікування обов'язково буде успішним, якщо людина твердо вирішив позбутися від наркозалежності і звернувся за допомогою до фахівців добровільно і усвідомлено.

«12 кроків» - це анонімне лікування наркоманії в Харкові. Ми навчаємо пацієнтів реабілітаційного центру нести відповідальність за свої вчинки, соціалізуватися, знаходити спільну мову з рідними і близькими. Для успішного позбавлення від хвороби кожен резидент «Трансформації» проходить через такі етапи:

 • Визнання власного безсилля і того факту, що самостійно з хворобою впоратися неможливо.
 • Пошук підтримки з боку у родичів, друзів, фахівців.
 • Ухвалення рішення змінити свою долю і покінчити з вживанням наркотичних речовин.
 • Знайомство зі своїм «Я» і пошук внутрішнього ресурсу для боротьби з хворобою.
 • Усвідомлення своїх недоліків, що призвели до залежності і визнання їх перед іншими людьми.
 • Підготовка до звільнення від тяги до наркотиків, навчання ставити цілі і досягати бажаного результату.
 • Навчання смиренно сприймати будь-який свій життєвий досвід, в тому числі - негативний.
 • Налагодження відносин з іншими людьми, в тому числі - з тими, хто постраждав від дій наркомана (родичі, колеги, дружини).
 • Привчання до самоаналізу, постійному вивченню природи своїх вчинків.
 • Духовний розвиток, лікування від наркозалежності.

Що ми пропонуємо клієнтам нашого реабілітаційного центру?

Центр реабілітації наркозалежних в Харкові стежить, щоб на кожному етапі лікування пацієнти отримували групову та індивідуальну психотерапію. Наш досвід свідчить, що продуктивне спілкування з фахівцем, аналіз витоків залежності сприяє входженню в ремісію. Також завдяки консультаціям у психолога формується додаткова мотивація і соціальні навички.

Також ми пропонуємо пацієнтам:

 • Сімейну психотерапію, що дозволяє створити здорову систему сімейних зв'язків, вийти з стану затяжного конфлікту з близькими, припинити співзалежних відносини і побудувати нормальні.
 • Духовна освіта для формування стійких моральних принципів і цінностей.
 • Заняття, що пояснюють феномен наркоманії і процес одужання. Вони допомагають отримати додаткову мотивацію і знайти в собі сили назавжди покінчити з наркотиками.

Не менш важливо для наших пацієнтів сексуальну освіту, що припускає надання інформації про емоційні стосунки, статевої гігієни, планування сім'ї, профілактики ВІЛ та СНІДу. Багатьох людей, що мають родича або партнера наркомана цікавить, як довго треба лікуватися від залежності?

Радимо пройти курс лікування повністю, адже чим більше термін роботи над собою наркомана, тим більша ймовірність, що він не повернеться до пошуків можливості роздобути дозу. У процесі терапії він не тільки навчиться говорити наркотиків: «Ні!», А й повністю перегляне свої життєві принципи, навчиться жити по-новому.

«Трансформація» - реабілітаційний наркологічний центр в Харкові, основоположними принципами роботи якого є анонімність і конфіденційність, від яких в значній мірі залежить успіх лікування. Примусове лікування можливе в критичних ситуаціях. Також ми надаємо анонімну екстрену допомогу (наркологічну, психологічну) на дому, з можливістю виїзду мотиваційної групи. Дізнатися про програму, скільки коштує курс, вартість окремих послуг - можна на офіційному сайті або за телефонами гарячої лінії в Харкові.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Умови проживання при реабілітації в Харківській   області

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація