Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії в Донецьку

Лікування наркозалежності в Донецьку

 Наркозалежність - патологічний стан, для якого характерні фізична і психічна залежність від психоактивних речовин, що викликають почуття ейфорії, безпричинної радості, благополуччя, незалежно від стану залежного і зовнішніх чинників. Систематичне вживання наркотичних речовин здатне приводити до труднообратімим змін в життєдіяльності організму, нервової системи, які представляють серйозну загрозу для життя людини. Регулярний прийом наркотичних речовин призводить до деградації особистості, розвитку депресивних станів, погіршення когнітивних функцій.

Лікування наркозалежних - тривалий процес, до якого повинен бути притягнутий широке коло фахівців у цій галузі. При цьому дуже важливим є комплексний підхід - допомога залежним повинна включати медикаментозну терапію і психотерапевтичні методи лікування.

Реабілітаційний центр для наркозалежних «Трансформація» в Донецьку має величезний досвід роботи в області лікування різного роду залежностей: наркотичної, алкогольної, ігрової. Унікальний курс лікування розроблений в реабілітаційному центрі «Трансформація», заснований на прекрасно зарекомендувала себе програмою «12 кроків», яка практикується з 30 років минулого століття і допомогла десяткам тисяч людей здобути повну незалежність від наркотиків.   Ця поетапна програма полягає в зміні особистісних установок та направлення їх у конструктивне русло. Але перший крок системи - визнання проблеми і прохання про допомогу.   Про те, де пройти анонімне лікування наркоманії в Донецьку, з яких основних етапів складається програма, ми розповімо в цій статті.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Після того, як наркозалежний прийняв рішення звернутися за допомогою, двері центру для нього відкриті. Тут можна пройти повністю анонімне лікування наркоманії, тому деякі наркомани приїжджають з інших міст регіону в Донецьк, реабілітаційний центр для наркоманів тут є одним з кращих в області.

Лікування наркозалежності в Донецьку: основні етапи

Однією з умов успішного лікування за програмою «12 кроків» є бажання залежного - людина повинна усвідомити, що потребує допомоги. Примусове лікування проводиться тільки за згодою родичів, а вдаються до нього лише в критичних ситуаціях. Фахівці реабілітаційного центру надають швидку (невідкладну) наркологічну допомогу на дому, яка полягає в мотивації залежного на лікування, його доставці до місця проходження реабілітації.

Етапи комплексного лікування в центрі реабілітації наркозалежних «Трансформація»

  • Детоксикація. Для подальшого ефективного лікування необхідно очистити організм від продуктів розпаду хімічних речовин, для чого застосовують цілий ряд методик, серед яких плазмаферез, гемодіаліз та ін. Крім цього, для того щоб зменшити ступінь вираженості симптомів абстинентного синдрому, на цьому етапі і під час подальшого лікування застосовуються антидепресанти, седативні засоби, препарати, що покращують обмін речовин.
  • Реабілітація. Ця частина курсу лікування є повноцінним психотерапевтичний курс, під час якого залежні докорінно змінюють свою думку, що досягається групової та індивідуальної роботою психологів, заходами, спрямованими на духовне відродження, арт-терапією , спортивними заняттями і т.д.
  • Ресоціалізація. Етап, на якому за допомогою досвідчених психологів наші клієнти вчаться жити в суспільстві, не вживаючи наркотиків. За участю фахівців, впоратися зі складними життєвими ситуаціями і спокусами буде набагато легше, що дозволить уникнути рецидивів.

Центр реабілітації наркозалежних в Донецьку проводить лікування на умовах повної анонімності. Терміни лікування залежать від тривалості стажу вживання наркотиків, їх типу, стану здоров'я клієнта. Для кожного залежного розробляється індивідуальна програма реабілітації. Мінімальний термін лікування становить 1 місяць, а для повного відновлення може знадобитися до 6 місяців.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

У центрі панує домашня обстановка, з наркозалежними працюють доброзичливі фахівці. Перший етап лікування наркоманії в Донецьку в нашому центрі - медикаментозний. Далі з хворими займаються груповий психотерапією, проводять екскурсії по місту, відвідують оперний і драматичний театри, музеї, організовують виїзди на природу. Чимале значення приділяється заняттям спортом.

В центрі є сучасний тренажерний зал. Лікування наркозалежності в Донецьку наповнене гуманним ставленням до особистості. Головне завдання центру «Трансформація»   - допомогти людині вирватися з павутини залежності і знайти в собі сили більше в неї не догодити.

Вартість лікування в наркологічному центрі «Трансформація» не перевищує середні показники по країні. Своїм основним завданням ми бачимо повернення залежних до повноцінного життя, повної яскравих моментів, подій, для чого до роботи з клієнтами залучаються кращі фахівці в області психотерапії, реабілітології, наркології. Наркологічна допомога в Донецьку, яку надає наш приватний реабілітаційний центр - це реальний шанс на нове життя. Якщо ви помітили ознаки вживання наркотиків у ваших близьких, зміни в поведінці - звернутися за безкоштовною консультацією можна до наших фахівців.

Почніть Трансформацію вашого життя вже сьогодні.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація