Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії та алкоголізму в Нікополі

Наркологія в Нікополі

 Незважаючи на те, що останнім часом ситуація, в якій знаходиться наркологія в Нікополі, трохи стабілізувалася, говорити про серйозні успіхи ще дуже рано . Центр лікування алкоголізму і наркоманії “Трансформація” робить все можливе для боротьби з цими видами залежності, і, на відміну від багатьох інших клінік і приватних фахівців, демонструє практично стовідсоткові результати.

Чи досягає таких успіхів наш центр лікування наркоманії і алкоголізму завдяки комплексному підходу до лікування. Він включає одночасне зняття залежності на біологічному, психологічному і духовному рівнях. Більш того, у нас є власне обладнання для детоксикації наркоманів і зняття абстинентного синдрому у алкозалежних.

Реабілітаційний центр “Трансформація” в Нікополі робить все можливе, щоб наркологія в Нікополі була виведена зі списку глобальних проблем, і життя сотень людей стали здоровими і повноцінними.

Лікування наркоманії в Нікополі

Наш центр проводить лікування наркоманії в Нікополі, спираючись на новітні розробки кращих фахівців планети в області наркології. В основі лікування лежить багатофункціональна природа залежності.

Це означає, що лікування наркоманії не повинно обмежуватися тільки біологічної детоксикації. Зняття ломки є лише вступним етапом лікування. При цьому на відміну від більшості наркологічних центрів, ми проводимо цю процедуру у себе, що значно підвищує ефективність всього процесу лікування. Після Детокс лікування наркоманії в Нікополі, так само як і при лікуванні алкоголізму в Дніпрі , проводиться в наступному порядку:

 • Реабілітація. Цей етап займає від 2 до 6 місяців і проводиться в повній ізоляції і конфіденційності.
 • Ресоціалізація. На даному етапі відбувається адаптація залежних до життя в звичайній навколишньому середовищу без наркотиків.

  Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

  Безкоштовна консультація та запис на прийом

  Лікування алкоголізму в Нікополі

  Лікування алкоголізму в Нікополі стає все більш затребуваною процедурою. Особливо цьому сприяє політична нестабільність останніх місяців. Втрачаючи впевненість в завтрашньому дні, люди різних поколінь намагаються знайти відхід від дійсності в спиртних напоях. При цьому більшість з них робить це, не замислюючись про те, що вилікувати алкоголізм набагато складніше, ніж придбати таку залежність.

  Наркологічний центр “Трансформація” готовий допомогти кожному бажаючому позбутися прихильності до алкоголю. Ми пропонуємо своїм пацієнтам лікувати пияцтво комплексним методом, який включає такі етапи, як:

  • Медикаментозний висновок із запою.
  • Психо-духовна реабілітація.
  • Відновлення соціальних позицій (ресоціалізація).

  Кожен етап, як і при лікуванні наркоманії в Дніпропетровську , проводиться за індивідуально розробленими програмами, і після його закінчення пацієнт ще довгий час знаходиться під наглядом наших фахівців.

  Реабілітаційний центр для наркозалежних та алкозалежних в Нікополі

  Наш реабілітаційний центр для наркозалежних та алкозалежних в Нікополі є сучасний лікувально-відновлювальний комплекс. Він включає медичне відділення, в якому проводиться детоксикація наркоманів і виведення з запою для алкозалежних.

  Після зняття абстинентного синдрому пацієнтів обов’язково переводять в реабілітаційне відділення. Воно розташоване в спеціально обладнаному котеджі, розташованому за межами міста. Тут відбувається відновлення пацієнтів на психологічному рівні, а також проводиться відродження їх втрачених духовних і моральних цінностей.

  Крок перший

  Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

  Крок другий

  У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

  Крок третій

  Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

  Крок четвертий

  Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

  Крок п'ятий

  Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

  Крок шостий

  Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

  Крок сьомий

  Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

  Крок восьмий

  Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

  Крок дев'ятий

  Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

  Крок десятий

  Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

  Крок одинадцятий

  Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

  Крок дванадцятий

  Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

  Не менш високу важливість реабілітаційний центр для наркозалежних та алкозалежних в Нікополі приділяє відновленню соціального стану пацієнтів. Для цього, співпрацюючи з різними міськими компаніями та організаціями, ми допомагаємо своїм підопічним з навчанням і працевлаштуванням.

  Методи лікування алкоголізму

  У сучасній медицині, як офіційної, так і нетрадиційної, існує цілий ряд методів лікування алкогольної залежності. Серед найбільш поширених з них можна відзначити наступні:

  • Медикаментозне зняття абстинентного синдрому. Цей спосіб знімає біологічну залежність. Він є визнаним традиційною медициною і виводить токсини, звільняючи органи від потреби в алкоголі.
  • Підшивка від алкоголізму, що є в більшості випадків залякуванням. Однак якщо в захистом ампулі дійсно міститься токсична речовина, при “зриві” пацієнта цілком можливий рецидив.
  • Гіпноз алкоголізму, що є впливом на підсвідомість людини. Цей метод вивчений дуже мало. Проте, зафіксовано багато ситуацій, коли він або не приносить ніякого ефекту, або викликає серйозні психічні розлади.
  • Кодування від алкоголізму, яке, подібно гіпнозу, впливає на мозкову діяльність. Найчастіше після так званої “розкодування”, яка рано чи пізно настає у більшості, алкоголь викликає неадекватну поведінку, агресію і ті ж розлади психіки.

  Не будемо говорити про такі псевдонародних методах як, наприклад, сильні змови від пияцтва. Тут в більшості випадків ми маємо справу зі звичайними шарлатанами.

  Єдиним правильним методом є комплексне лікування, яке включає в себе біологічний детокс, психо-духовну реабілітацію та соціальне відновлення. Саме таким способом проводить лікування наш центр, демонструючи максимальну ефективність.

  Ознайомтеся детальніше з & nbsp; програмою лікування наркоманії   і   програмою лікування алкоголізму & nbsp ; в псіхосоціологіческій наркологічному центрі реабілітації “Трансформації” і зробіть крок до нової здорової і щасливого життя вже зараз.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація