Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії та алкоголізму в Нікополі

Наркологія в Нікополі

 Незважаючи на те, що останнім часом ситуація, в якій знаходиться наркологія в Нікополі, трохи стабілізувалася, говорити про серйозні успіхи ще дуже рано . Центр лікування алкоголізму і наркоманії “Трансформація” робить все можливе для боротьби з цими видами залежності, і, на відміну від багатьох інших клінік і приватних фахівців, демонструє практично стовідсоткові результати.

Чи досягає таких успіхів наш центр лікування наркоманії і алкоголізму завдяки комплексному підходу до лікування. Він включає одночасне зняття залежності на біологічному, психологічному і духовному рівнях. Більш того, у нас є власне обладнання для детоксикації наркоманів і зняття абстинентного синдрому у алкозалежних.

Реабілітаційний центр “Трансформація” в Нікополі робить все можливе, щоб наркологія в Нікополі була виведена зі списку глобальних проблем, і життя сотень людей стали здоровими і повноцінними.

Лікування наркоманії в Нікополі

Наш центр проводить лікування наркоманії в Нікополі, спираючись на новітні розробки кращих фахівців планети в області наркології. В основі лікування лежить багатофункціональна природа залежності.

Це означає, що лікування наркоманії не повинно обмежуватися тільки біологічної детоксикації. Зняття ломки є лише вступним етапом лікування. При цьому на відміну від більшості наркологічних центрів, ми проводимо цю процедуру у себе, що значно підвищує ефективність всього процесу лікування. Після Детокс лікування наркоманії в Нікополі, так само як і при лікуванні алкоголізму в Дніпрі , проводиться в наступному порядку:

 • Реабілітація. Цей етап займає від 2 до 6 місяців і проводиться в повній ізоляції і конфіденційності.
 • Ресоціалізація. На даному етапі відбувається адаптація залежних до життя в звичайній навколишньому середовищу без наркотиків.

  Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

  Безкоштовна консультація та запис на прийом

  Лікування алкоголізму в Нікополі

  Лікування алкоголізму в Нікополі стає все більш затребуваною процедурою. Особливо цьому сприяє політична нестабільність останніх місяців. Втрачаючи впевненість в завтрашньому дні, люди різних поколінь намагаються знайти відхід від дійсності в спиртних напоях. При цьому більшість з них робить це, не замислюючись про те, що вилікувати алкоголізм набагато складніше, ніж придбати таку залежність.

  Наркологічний центр “Трансформація” готовий допомогти кожному бажаючому позбутися прихильності до алкоголю. Ми пропонуємо своїм пацієнтам лікувати пияцтво комплексним методом, який включає такі етапи, як:

  • Медикаментозний висновок із запою.
  • Психо-духовна реабілітація.
  • Відновлення соціальних позицій (ресоціалізація).

  Кожен етап, як і при лікуванні наркоманії в Дніпропетровську , проводиться за індивідуально розробленими програмами, і після його закінчення пацієнт ще довгий час знаходиться під наглядом наших фахівців.

  Реабілітаційний центр для наркозалежних та алкозалежних в Нікополі

  Наш реабілітаційний центр для наркозалежних та алкозалежних в Нікополі є сучасний лікувально-відновлювальний комплекс. Він включає медичне відділення, в якому проводиться детоксикація наркоманів і виведення з запою для алкозалежних.

  Після зняття абстинентного синдрому пацієнтів обов’язково переводять в реабілітаційне відділення. Воно розташоване в спеціально обладнаному котеджі, розташованому за межами міста. Тут відбувається відновлення пацієнтів на психологічному рівні, а також проводиться відродження їх втрачених духовних і моральних цінностей.

  Крок перший

  Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

  Крок другий

  У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

  Крок третій

  Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

  Крок четвертий

  Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

  Крок п'ятий

  Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

  Крок шостий

  Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

  Крок сьомий

  Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

  Крок восьмий

  Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

  Крок дев'ятий

  Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

  Крок десятий

  Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

  Крок одинадцятий

  Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

  Крок дванадцятий

  Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

  Не менш високу важливість реабілітаційний центр для наркозалежних та алкозалежних в Нікополі приділяє відновленню соціального стану пацієнтів. Для цього, співпрацюючи з різними міськими компаніями та організаціями, ми допомагаємо своїм підопічним з навчанням і працевлаштуванням.

  Методи лікування алкоголізму

  У сучасній медицині, як офіційної, так і нетрадиційної, існує цілий ряд методів лікування алкогольної залежності. Серед найбільш поширених з них можна відзначити наступні:

  • Медикаментозне зняття абстинентного синдрому. Цей спосіб знімає біологічну залежність. Він є визнаним традиційною медициною і виводить токсини, звільняючи органи від потреби в алкоголі.
  • Підшивка від алкоголізму, що є в більшості випадків залякуванням. Однак якщо в захистом ампулі дійсно міститься токсична речовина, при “зриві” пацієнта цілком можливий рецидив.
  • Гіпноз алкоголізму, що є впливом на підсвідомість людини. Цей метод вивчений дуже мало. Проте, зафіксовано багато ситуацій, коли він або не приносить ніякого ефекту, або викликає серйозні психічні розлади.
  • Кодування від алкоголізму, яке, подібно гіпнозу, впливає на мозкову діяльність. Найчастіше після так званої “розкодування”, яка рано чи пізно настає у більшості, алкоголь викликає неадекватну поведінку, агресію і ті ж розлади психіки.

  Не будемо говорити про такі псевдонародних методах як, наприклад, сильні змови від пияцтва. Тут в більшості випадків ми маємо справу зі звичайними шарлатанами.

  Єдиним правильним методом є комплексне лікування, яке включає в себе біологічний детокс, психо-духовну реабілітацію та соціальне відновлення. Саме таким способом проводить лікування наш центр, демонструючи максимальну ефективність.

  Ознайомтеся детальніше з & nbsp; програмою лікування наркоманії   і   програмою лікування алкоголізму & nbsp ; в псіхосоціологіческій наркологічному центрі реабілітації “Трансформації” і зробіть крок до нової здорової і щасливого життя вже зараз.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація