Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії та алкоголізму в Павлограді

  Наркологія в Павлограді

 Наркологічний центр« Трансформація »в Павлограді пропонує послуги лікування алкогольної, спайсовой, героїнової, кокаїнової і інших видів залежності. У центрі проводиться різноспрямований лікування, що включає детокс, психологічну реабілітацію і ресоціалізацію. При цьому весь курс є повністю анонімним, завдяки чому найбільш ефективна наркологічна допомога в Павлограді виявляється саме в нашому центрі.

Ми впевнені, що саме за допомогою нашого підходу за програмою «12 кроків» можна досягти позитивних результатів у лікуванні алкозалежних та наркозалежних майже з будь-яким стажем вживання.

Лікування наркоманії в Павлограді

Лікування наркоманії в Павлограді, яке проводить центр “Трансформація”, побудовано на індивідуально розроблених програмах, засновані на принципах методики 12 кроків. Згідно з ними лікування наркомана в Павлограді проходить поетапно в наступному порядку:

  • Зняття ломки (детоксикація), яка спрямована на біологічне звільнення організму від залежності.
  • Психологічна реабілітація, необхідна для духовного і морального звільнення особистості від прихильності до наркотику.
  • Ресоціалізація, що представляє собою послереабілітаціонное лікування наркозалежності в Павлограді. Даний етап забезпечує пацієнтам відновлення особистих і суспільних взаємин, пристрій на роботу або навчання.

Для повноти ефекту наше лікування наркоманії в Павлограді, як і при лікуванні наркоманії в Дніпрі і в будь-якому іншому нашому центрі, проходить при дотриманні повної конфіденційності. Більш того, найтриваліший реабілітаційний етап проводиться в ізольованому і віддаленому від міста котеджі.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Лікування алкоголізму в Павлограді

Сучасне лікування алкоголізму в Павлограді засноване на методиці 12 кроків, яка розглядає проблему залежності як багатофункціональне захворювання. Це означає, що процедури проводяться в комплексі і охоплюють не тільки фізичне здоров’я пацієнта, але і такі сторони його особистості, як:

  • психіка і психологія,
  • духовний світ, спустошений під впливом алкоголю,
  • моральні та етичні принципи,
  • соціальні відносини.

Для отримання максимального ефекту лікування алкоголізму в Павлограді проводиться анонімно і ізольовано. Тому для рідного або близького вам людини, що проживає в місті Павлоград, лікування алкоголізму пройде якісно, ​​надійно і, що важливо, конфіденційно. Причому, навіть після закінчення реабілітаційного курсу, наше лікування алкоголізму в Павлограді триває. Співробітники центру проводять спостереження за соціальною адаптацією пацієнтів, надаючи їм всіляку підтримку.

Реабілітаційний центр для наркозалежних та алкозалежних в Павлограді

Як лікування алкозалежних, так і реабілітація наркоманів в Павлограді проходить в спеціально обладнаному котеджі, який розташований за межами міста. Будівля повністю ізольоване від навколишнього світу, завдяки чому нашим фахівцям вдається забезпечити безпеку пацієнтів від втручання старих знайомих, які можуть одним вчинком зруйнувати все, що було зроблено для позбавлення від залежності.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Наш центр обладнаний за останнім словом техніки, і в корені відрізняється від того, що в звичному розумінні вважається звичайною лікарнею. Тут для пацієнтів створені найсприятливіші умови, максимально наближені до домашніх. Тому лікування наркоманів і реабілітація алкоголіків в Павлограді дають відмінні результати. На сьогоднішній день практично 100% пацієнтів, які пройшли повний реабілітаційний курс, повністю позбулися своєї проблеми.

Висновок із запою в Павлограді

На сьогоднішній день існує безліч способів і методів лікування алкоголізму. Однак більшість з них не приносять очікуваних результатів. Причини такої неефективності бувають різними. Перелічимо найбільш поширені з них із зазначенням їх основних недоліків:

  • Кодування і його новий різновид, лазерна кодування від алкоголізму, які спрямовані на блокування мозкових рецепторів, що відповідають за алкогольну залежність. Цей метод не має медичного обґрунтування і є небезпечним для психіки. Кодування алкоголізму в Павлограді проводиться різними народними цілителями, багато з яких навіть не мають спеціальної освіти.
  • Висновок із запою медикаментозним шляхом, який хоча і є офіційним, не дає ефективного результату. Він не позбавляє людину від психологічної та соціальної залежності.
  • Підшивання ампул з токсичними речовинами, що є фактично незаконним шляхом.

Практика показує, що ні детокс, ні підшивання, ні кодування алкоголізму в Павлограді, як і в інших населених пунктах, не може повністю звільнити людину від залежності. Єдиним правильним способом лікування є комплексна реабілітація, як при лікуванні алкоголізму в Дніпропетровську . Саме цей спосіб практикується нашим центром і дає дійсно позитивні результати.

Ознайомтеся детальніше з   програмою лікування наркоманії   і   програмою лікування алкоголізму   ; в псіхосоціологіческій наркологічному центрі реабілітації “Трансформації” і зробіть крок до нової здорової і щасливого життя вже зараз.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація