Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії та алкоголізму в Кривому Розі

 Наркологія в Кривому Розі, як і в будь-якому іншому місті, на жаль, практично не здатна виконувати спочатку поставлені перед нею завдання . Тобто, даний розділ медицини передбачає вивчення і лікування фізичної і психічної залежності від наркотиків, але насправді ж, максимум, у чому може допомогти, так це в детоксикації і купірування ломки. Це один із суттєвих недоліків таких лікарень, оскільки саме по собі медичне втручання малоефективне і як спосіб в подоланні залежності дає абсолютно нестабільний, низький результат. Внаслідок такого обмеженого втручання – великий відсоток рецидивів.

Існує ще один підводний камінь на шляху тих, хто вирішив позбутися від залежності за допомогою наркологічних клінік або диспансерів. Суть в тому, що того хто звернувся за допомогою в наркологічний диспансер в Кривому Розі просто зобов’язані поставити на облік, що практично ставить хрест на кар’єрі і ускладнює майбутнє працевлаштування.

Прийшовши за довідкою від нарколога, поставлений в минулому на облік пацієнт отримає на руки документ з відповідним записом. У такому контексті наркологія в Кривому Розі швидше відлякує залежних, ніж приносить реальну користь.

Лікування наркоманії в Кривому Розі

Ефективне, професійне, що дає стабільно високі результати лікування наркоманії в Кривому Розі можливо тільки в спеціалізованому реабілітаційному центрі “Трансформація”. Це прекрасно оснащений, з штатом висококваліфікованих фахівців реабілітаційний заклад, практикує комплексний підхід у боротьбі із залежністю.

В центрі реабілітації наркозалежних “Трансформація” в Дніпрі лікування наркозалежності проводиться за допомогою медикаментозних та психотерапевтичних процедур. Причому медичне втручання розглядається як необхідний, але всього лише перший етап реабілітаційної програми.

Лікування наркоманії в Кривому Розі проводиться по абсолютно ексклюзивним методам, де основний акцент ставиться на психологічному, духовному і соціальному становленню пацієнта, при цьому обов’язкова увага приділяється і зняттю фізичної залежності. Наркологічне лікування в центрі “Трансформація” здійснюється по індивідуально розробленим для кожного пацієнта програмам. Також слід зазначити, що лікування наркоманії в Кривому Розі в реабілітаційному центрі засноване на повній конфіденційності.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Лікування алкоголізму в Кривому Розі

Не менш страшний ворог, ніж наркотики – алкоголізм, представляє сьогодні реальну загрозу суспільству. Тому лікування алкоголізму в Кривому Розі стає пріоритетним завданням.

Але як це не парадоксально, саме лікування затрудненно навіть не настільки неохочим визнанням проблеми самим алкоголіком, скільки рекламою неякісних, а іноді і небезпечних способів позбавлення від алкозалежності. В той же розряд потрапляє і лікування алкоголізму народним методом, розглядається фахівцями як малоефективне і швидше марне. Справжню допомогу можуть надати тільки в реабілітаційному центрі. Розташований в Кривому Розі центр “Трансформація” використовує унікальну реабілітаційну програму для алкоголіків, засновану на комплексному підході до проблеми і включає в себе як медичне втручання, так і обов’язкову психокорекцію пацієнта. Приділяється увага і подальшій адаптації хворого в соціумі.

Лікування алкоголізму в Кривому Розі проводиться анонімно, з накладенням заборони на розголошенні даних пацієнта, методів його лікування і ступеня його залежності.

Реабілітаційний центр для наркозалежних та алкозалежних в Кривому Розі

Найкращим свідченням професіоналізму та ефективності реабілітаційного центру “Трансформація” “служить неймовірно високий відсоток людей що впоралися з нарко- або алкозалежністю.
Центр реабілітації наркозалежних” Трансформація “має всі необхідні для комфортного лікування / відновлення умови. В реабілітаційну програму центру входять індивідуальні та колективні тренінги, різні заходи запобігання зриву, заняття спортом, курси духовного і особистісного розвитку, культурні програми.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Реабілітаційний центр для наркозалежних тим і відрізняється від наркоклінік, що в ньому приділяється увага не тільки фізичному стану пацієнта, але і психологічному, а також духовному. Це забирає у пацієнтів більше часу, але і дає гарантії на зцілення. Таким же чином в центрі “Трансформація” проводиться і реабілітація алкоголіків, з обов’язковою психокорекцією, розвитком самооцінки і особистісних якостей.

Виведення із запою в Кривому Розі

Запропоноване наркологічними клініками або приватними наркологами виведення із запою і розглядається найчастіше як спосіб лікування алкозалежності, має на увазі під собою всього лише певні дії, що носять чисто медичний характер. Тобто, проводиться руйнування токсичних речовин в організмі, що утворилися внаслідок надмірного вживання алкоголю – усуваються наслідки запою. Але й годі. Таке медичне втручання, безумовно, необхідне і навіть виведення з запою на дому приносить свої дивіденди, але це всього лише перший етап у цьому лікуванні, причому не дає абсолютно ніяких гарантій на відсутність подальшого зриву.

Реальну користь може принести тільки комплексна реабілітація, де задіяні програми психокорекції хворого і надається допомога в психологічному, духовному, соціальному становленні.

Кодування від алкоголізму і наркоманії в Кривому Розі

Сьогодні наркологія готова запропонувати безліч способів позбутися від алкогольної залежності, серед яких домінують добре відомі: гіпноз, “Торпедо”, “Еспераль”, лазерне кодування.

Але суть в тому, що кодування від алкоголізму за допомогою всіх широко розрекламованих методів все більше починає нагадувати звичайний обман і розглядається людьми, які пройшли через це як спосіб викачування грошей. Це як раз той випадок, коли шуму багато, а ефективність нульова. Запропоновані способи кодування несуть тимчасовий ефект (причому дуже короткий) і в масі своїй призводять до рецидиву.

Дійсно ефективне кодування від алкоголізму Кривий Ріг передбачає проходження важкої, тривалої, але з гарантованим одужанням, реабілітаційної програми в спеціальних центрах, де захворювання лікується комплексними методами, відновлюючи фізичне здоров’я на рівні з психічним.

Ознайомтеся детальніше з   програмою лікування наркоманії   і   програмою лікування алкоголізму & в псіхосоціальному наркологічному центрі реабілітації “Трансформації” і зробіть крок до нового здорового і щасливого життя вже зараз.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація