Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії та алкоголізму в Кам’янському (Дніпродзержинськ)

 Наркологія в Кам’янському на сьогоднішній день використовує різні методи, націлені на викорінення згубної тяги до алкогольних напоїв і наркотичних засобів. Але далеко не всі методи є ефективними.

При зверненні в наркологічний диспансер в Дніпродзержинську залежної людини відразу ж ставлять на облік, що йде врозріз з правами пацієнта.

Анонімність – одна з найважливіших складових при лікуванні алкоголіків і наркозалежних. Багато комерційних медустанови підходять до лікуванню традиційними методами і включають в себе лише медичну реабілітацію.

Не можна просто зняти абстинентний синдром і вивести із запою, адже після такого лікування людина знову і знову повертається до предмета своєї залежності і його стан лише погіршується. Наркологічний центр в Дніпрі   «Трансформація» реалізує найбільш ефективну методику, яка застосовується в центрі для алкоголіків і наркоманів.

Лікування наркоманії в Дніпродзержинську

Лікування наркоманії в Кам’янському в центрі   «Трансформація» здійснюється за допомогою сучасної методики і комплексного підходу. Наркоманія в Дніпродзержинську на сьогоднішній день досягла критичної позначки. Реабілітаційний центр «Трансформація» засновує своє лікування на психологічному, фізичному, соціальному і духовному відновленні пацієнта.

Лікування наркомана – дуже складний і тривалий процес, який вимагає чималих зусиль і волі, як від самого залежного, так і від персоналу. На початкових етапах в центрі «Трансформація» проводиться діагностика і виведення згубних токсинів з організму. І вже далі, проводиться повноцінна психологічна реабілітація з застосуванням інноваційних підходів і методів.

Ми надаємо комфортні умови не тільки для терапевтичних та реабілітаційних процедур, а й для дозвілля. У «Трансформації» працює команда кваліфікованих фахівців, які знайдуть індивідуальний підхід і повернуть здоровий спосіб життя кожного хворого.

Лікування наркоманії в Дніпродзержинську не укладається лише в детоксикації, так як поза комплексом дана процедура є неефективною.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Лікування алкоголізму в   Кам’янському

Лікування алкоголізму в Дніпродзержинську полягає не тільки в виведенні людину із запою і позбавлення організму від отруйних речовин. Окремо процедура виведення з запою центр «Трансформація» не здійснює, так сама по собі вона є малоефективною і призводить до рецидиву.

Ми підходимо до лікування комплексно, реалізуючи ряд заходів, які включають в себе як терапевтичну, так і психологічну реабілітацію. Спочатку проводиться повна діагностика стану всіх органів, а також психічного стану людини, виявляється ступінь мотивації до лікування.

Далі здійснюється детокс – виведення з організму шлаків і шкідливих токсинів, які скупчилися за період вживання алкоголю. Наступний етап лікування будується на психокорекції, яка позбавляє від психологічних проблем, повертає волю пацієнтові, відновлює душевну рівновагу.

Не варто проводити лікування алкоголізму в домашніх умовах, так як воно не тільки не буде ефективним, але може призвести до тяжких непередбачуваних наслідків. Лікування алкоголізму в Дніпродзержинську в центрі «Трансформація» не тільки позбавить пацієнта від залежності, але і допоможе повернутися до повноцінного життя.

Реабілітаційний центр для наркозалежних та алкозалежних в   Кам’янському

Ефективна реабілітація наркозалежних в Дніпродзержинську проводиться досвідченим медичним персоналом, серед яких, кваліфіковані психологи, соціологи, наркологи та інші. До кожного пацієнта приділяється особлива увага, встановлюється індивідуальна програма лікування, в основі якої лежать інноваційні методи і підходи.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Центр реабілітації наркозалежних розділяє своє лікування на кілька етапів:

  • Дореабілітаціонний етап, який складається з комплексного обстеження.
  • Детоксикація, зняття абстинентного синдрому, позбавлення від ломки.
  • немедичного реабілітація
  • Ресоціалізація і адаптація
  • Подальша підтримка пацієнта

За час свого існування центр «Трансформація» допомогла повернути до життя величезну кількість залежних людей. В процесі реабілітації ми використовуємо методику, над якою працювали провідні фахівці в сфері наркології. Ми намагаємося не тільки, а й повернути пацієнтові чиста свідомість, повноцінне життя.

Висновок із запою або кодування від алкоголізму в м Кам’янське?

Дуже часто реабілітаційні заклади пропонують детокс як самостійний метод лікування. Обіцяють, що після проведення детоксикації людина виліковується від алкоголізму. Насправді це велика помилка, тому що сама по собі детоксикація це лише очищення організму. Алкоголізм – це, перш за все, психологічна проблема. Після впливу лише на фізичну причину хвороби, людина заново повертається до згубної звички.

Кодування гіпнозом від алкоголізму також не вирішить проблему залежності, результат буде недовгостроковим. А в окремих випадках кодування може бути не тільки шкідливою, а й небезпечною, так як наслідки зриву бувають непередбачуваними. Кодування від алкоголізму в Дніпродзержинську практикується в багатьох центрах як самостійне лікування і навіть приватними особами на дому. Але лише комплексний підхід в наркологічному центрі «Трансформація» може позбавити алкоголіка від залежності назавжди, повернути йому здорове тіло, зміцнити психологічний стани, адаптуватися в навколишньому світі.

Ознайомтеся детальніше з   програмою лікування наркоманії   і   програмою лікування алкоголізму   ; в псіхосоціологіческій наркологічному центрі реабілітації наркомана “Трансформації” і зробіть крок до нового щасливого життя.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація