Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7

Лікування наркоманії в Дніпрі (Дніпропетровську)

 Наркозалежність та лікування наркоманії в Дніпрі - одна з найсерйозніших проблем в сучасному суспільстві, через глобальності охоплення і свого руйнівного впливу на фізичне і психічне здоров'я людини, його взаємини з соціумом.

Що таке залежність від наркотиків, де пройти лікування наркоманії в Дніпрі   - про це піде мова в даній статті.

Що таке наркозалежність?

Складність лікування наркоманії в Дніпрі, наркозалежності полягає в її багатогранній руйнівну дію - як на фізичному, так і на психічному рівні. Прийом наркотику може бути пов'язаний з бажанням випробувати почуття ейфорії або позбутися від напруги, поганих думок. Ситуація, що формується згодом фізична залежність організму на хімічному рівні призводить до хворобливого стану ( «ломки»), яке виникає при відсутності наступної дози наркотику. Фізичне (компульсивний) потяг - широко відомий ознака наркоманії, виражається в нестримному прагненні до систематичної наркотизації. Потяг до вживання наркотику настільки сильно, що витісняє навіть такі вітальні потреби, як голод і спрагу. У деяких випадках наркозалежність може бути наслідком генетичної схильності.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
Безкоштовна консультація та запис на прийом
 

Фактори придбання наркотичної залежності можна умовно розділити на дві групи:

 • біологічні
 • соціальні.

До біологічних факторів можна віднести різні патології вагітності, ускладнені пологи, важко протікали і хронічні захворювання дитинства (струсу головного мозку, особливо повторювані, запалення легенів, часті ангіни тощо.)

До соціальних факторів   -   такі як виховання тільки одним з батьків або постійна зайнятість батьків (тривалі відрядження, постійна завантаженість на роботі), алкоголізм когось із членів сім'ї: матері, батька, рідше - дядька, тітки. Поганий характер або психічні захворювання у кого-небудь з близьких родичів, грубе поводження з дитиною з боку таких родичів.

Лікування наркозалежності в Дніпрі

У 1930 році в США була розроблена програма «12 кроків», яка успішно практикується в усьому світі і визнана одним з найефективніших курсів лікування наркозалежності. З її допомогою вдається не тільки вилікувати людину від згубної пристрасті, а й повернути йому морально-етичні цінності, втрачені за час вживання, і навчити його жити тверезої повноцінним життям без наркотиків.

У своїй роботі в наркологічному центрі реабілітації наркозалежних в Дніпрі «Трансформація» використовується саме програма «12 кроків», завдяки якій залежні змінюють свій світогляд, заново освоюють соціальні навички, вчаться самостійності і відповідальності. Такі позитивні зміни в особистості пацієнта допомагають йому позбутися і від потреби в стимуляторах. Пройшовши курс реабілітації наркоманів «12 кроків», великий шанс, що залежний більше ніколи не повернеться до наркотиків.

Дізнатися детальніше про програму можна за цим посиланням .

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Реабілітаційний центр наркоманів «Трансформація» (м Дніпро) здійснює лікування наркотичної залежності на основі вищевказаної програми. Основними принципами нашої роботи є анонімність і конфіденційність. У готельних випадках вдаються до примусового лікування (можливе надання допомоги на дому). Програма складається з чотирьох етапів:

 • Медикаментозна терапія.
 • Реабілітаційний курс.
 • Ресоціалізація.
 • Супровід випускників (групи АА і АН).

Метою першого етапу є детоксикація - очищення організму, а також купірування абстинентних розладів. Крім цього можуть знадобитися додаткові заходи, в залежності від стану здоров'я пацієнта.

Реабілітаційний курс - це, перш за все психологічна допомога. Наші пацієнти беруть участь в заходах з психотерапевтами, проходять заняття з арт-терапії, духовно-моральному розвитку, займаються спортом.

Ресоціалізація - важливий етап програми, який допомагає нашим пацієнтам навчитися жити в суспільстві без наркотиків. Колишні наркомани відвідують спеціальні спортивно-терапевтичні мотиваційні табори, де у них є можливість спілкуватися з тими, хто пройшов шлях від наркомана до повноцінного члена суспільства, з діячами мистецтва, спортсменами.

Як переконати наркомана лікуватися?

Наркотик миттєво руйнує розум залежного, змінює його поведінку і світогляд. Саме тому родичам так складно достукатися до нього, запропонувати йому допомогу і умовити відправитися на лікування.

Багато в чому неможливість знайти контакт з наркоманом є наслідком помилок в поведінці самих родичів. Працюючи з психологами нашого центру для наркоманів в Дніпрі, ви зможете переглянути свої взаємини з залежним, освоїти ефективні поведінкові шаблони.

Завдяки групових занять в центрі родичі наркоманів вчаться уникати конфліктів, створювати і підтримувати в будинку атмосферу розуміння і довіри. Таким чином, змінюючи себе, ви позитивно вплинете і на свого родича, який страждає залежністю, що в подальшому переконає його прийняти допомогу фахівців.

Найголовніше, родичі повинні усвідомити, що ніяк не можуть вплинути на рішення і вчинки свого близького. Розуміння їх безсилля в боротьбі з залежність - важливий фактор роботи родичів зі фахівцям центру.

Центр допомоги наркозалежним Трансформація

Наркологічний центр «Трансформація» (м Дніпро, колишній Дніпропетровськ) - це ваш шанс на нову і щасливе життя. Наш реабілітаційний центр допоможе Вам набути впевненості в своїх силах і назавжди забути про наркотики. Якщо Ви або Ваші родичі (близькі, знайомі) вживають наркотики і Ви хочете йому / їй допомогти розірвати порочне замкнуте коло, зателефонуйте нам по телефону, ми вкажемо Вас, що робити далі, як правильно чинити і умовити на лікування. Дізнатися більше про програму, скільки коштує курс, вартість окремих послуг - можна на офіційному сайті або за телефонами гарячої лінії в Дніпропетровську. Дзвінок безкоштовний.

Отримайте реальні шанс врятувати свого близького і змінити життя всієї родини на краще. Зверніться по допомогу в центр в Дніпропетровську для отримання консультації та професійної допомоги.

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
Безкоштовна консультація та запис на прийом

 

Цілі Наркологічного реабілітаційного центру   «Трансформація»

Центр реабілітації наркозалежних «Трансформація» ставить перед собою наступні цілі:

 • допомогти залежним домогтися стійкої ремісії (повного утримання від вживання наркотичних речовин, алкоголю і участі в азартних іграх);
 • допомогти залежним сформувати новий стиль життя, в якому не буде місця наркотикам, алкоголю, азартних ігор;
 • поліпшити стан психічного і фізичного здоров'я;
 • налагодити відносини в родині і суспільстві;
 • допомогти усвідомити свою відповідальність перед соціумом;
 • запобігти незаконним діям.

Вищеперелічених цілей допомагає домогтися програма «12 кроків», в рамках якої здійснюються такі дії:

 • залежний отримує вичерпну інформацію про згубні наслідки пристрасті до вживання психоактивних речовин;
 • групові та індивідуальні сеанси з психологами;
 • творча і освітня робота в групах;
 • допомогу психотерапевта чи психіатра;
 • реалізація програми передбачає обов'язкову участь у загальних зборах «Анонімних наркоманів» і «Анонімних алкоголіків»;
 • освоєння програми проходить за участю друзів, родичів та інших близьких залежних людей.

Причини наркотичної залежності

Найбільш часто наркотичної залежності схильні фізично слабкі, психічно неврівноважені люди. Незважаючи на можливу генетичну схильність до прийому наркотиків, основними причинами першого знайомства з психоактивними речовинами є: вплив оточення, спроба протесту навколишнього світу, копіювання стилю життя «авторитетних» для залежного людей. Найбільш схильні до наркоманії молодь, а стати на цей саморуйнується шлях їх змушує:

 • бажання випробувати нові відчуття, стати «своїм» у компанії;
 • стреси;
 • прагнення отримати задоволення;
 • спроба кинути виклик суспільству;
 • соціальні проблеми.

Пристрасть до наркоманії у старшого покоління дуже часто є наслідком самолікування, до якого вдаються з наступних причин:

 • психічні розлади через стреси, сильних емоційних переживань;
 • для зменшення больового синдрому;
 • для полегшення фізичних страждань при серйозних хворобах.

Виходячи з вишенапісанного, можна зробити висновок, що молодь найчастіше починає вживати наркотики для задоволення цікавості, а дорослі намагаються з їх допомогою добитися спокою, забутися.

Симптоми вживання наркотиків

Симптоми наркотичної залежності різняться в залежності від виду та тривалості стажу вживання наркотиків. Якщо термін вживання психоактивних речовин не перевищує півроку, фізичні ознаки виражені не явно - в цьому випадку переважає психічна залежність. Для того щоб виявити схильність до вживання наркотиків необхідно спостерігати за поведінкою людини. У перервах між прийомами такі люди схильні до неврозів, дуже часто бувають надмірно дратівливими. Сам залежний може списувати їх на стреси, втома, тому на ранніх термінах визначити наркозалежність буває складно.

Якщо термін вживання наркотичних речовин перевищує півроку, у наркомана виникають перші фізичні ознаки, які проявляються у вигляді ломки. Це сильні больові відчуття між прийомами наркотиків, які хвора людина намагається приховати. Ця стадія розвитку хвороби є більш небезпечною, оскільки відтепер прийом чергової дози є не просто несвідомої звичкою, а й потребою.

Наступна стадія - хронічна. На цьому етапі приховувати і терпіти болю стає неможливим, тому саме в такі моменти найчастіше звертаються за допомогою до нас. Зволікати з лікуванням більше не можна, оскільки рано чи пізно фізична залежність призводить до передозування і смерті наркомана.

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
Безкоштовна консультація та запис на прийом

 

Початок лікування від наркозалежності

Лікування наркотичної залежності - тривалий і складний процес, який потребує великих зусиль не тільки від самого хворого, але і від близьких йому людей. Для того щоб жити повноцінним життям завтра, починати лікування слід сьогодні.

Далеко не кожен залежний здатний самостійно зважитися на курс лікування. У більшості випадків йому буде потрібно психологічна допомога (мотивація на лікування), яку може надати тільки досвідчений психолог. Наслідки вживання наркотиків є вкрай негативними, тому наркологічна допомога повинна бути надана якомога раніше, а початок лікування є найважчим кроком для хворої людини.

Як схилити людини до необхідності лікування?

В розмовах з наркоманом вам доведеться зіткнутися з постійним запереченням. Спочатку воно стосується самого факту вживання наркотиків, потім хворий заперечує наявність у нього залежності і нарешті, він заперечує ефективність лікування наркоманії в реабілітаційному центрі допомоги наркоманам. В цьому випадку слід зробити наступні кроки:

 • З залежним слід говорити і робити це повинна людина, якій він довіряє.
 • Центр допомоги наркозалежним, вартість лікування в якому і інші фактори будуть вас повністю влаштовувати, слід підібрати заздалегідь, щоб отримавши згоду хворого, одразу ж подати заявку на проходження реабілітаційного курсу.
 • Необхідно докласти всіх зусиль, для того щоб отримати усвідомлену згоду наркомана. Не забудьте згадати, що можливе лікування наркоманії анонімно і про місце його перебування знатимуть лише найближчі люди.
 • Якщо ваш діалог з хворим не приносить бажаного результату, слід звернутися за допомогою до психологів центру «Трансформація», які завжди готові надати швидку наркологічну допомогу (добровільно-примусову мотивацію).

Психологічне лікування від наркозалежності

Наркоманія - це, перш за все психічна залежність, тому без участі психологів ефективної реабілітації бути не може. Наркологічний реаблітаціонний центр «Трансформація» пропонує комплексне лікування і першим його етапом є очищення організму від продуктів розпаду наркотичних речовин. Після детоксикації залежному стає набагато легше, але цього недостатньо.

Реабілітаційний центр «Трансформація» використовує для лікування чітко спланований психотерапевтичний курс, що складається з групових та індивідуальних занять з психологами, освітніх програм, заходів, спрямованих на духовне відродження і творчий розвиток особистості.

Після позбавлення від абстинентного синдрому, у людини залишається психологічна залежність від наркотиків, що сформувалася з певних причин, які слід встановити і провести необхідну психокоррекцию. Тому навіть після проходження повного курсу лікування, залежні повинні залишатися в полі зору фахівців, щоб уникнути рецидивів. Не менш важливою умовою є участь близьких, які повинні докласти всіх зусиль для того щоб захистити залежного від несприятливої ​​соціального середовища, створити всі умови для його зцілення.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
Безкоштовна консультація та запис на прийом

Наша статистика за останні 10 років
12856 осіб звернулися за послугами реабілітації
339 осіб з ремісією понад 5 років
1200 осіб на даний момент проходять курс реабілітації і ресоціалізації
440 осіб створили сім'ї
7856 осіб успішно пройшли курс
137 дітей народилося у наших випускників
1067 осіб мають ремісію від 1 року до 3 років
більше 240 кваліфікованого персоналу
594 человека ремиссия от 3 лет до 5 лет
а також 4 центру реабілітації за кордоном
Наша команда

Ми тут для того, щоб ви мали можливість пройти індивідуальну програму реабілітації, яка допоможе вам змінити своє життя і одужати. Наше головне завдання це допомогти вам пройти лікування, а потім повернутися в реальний світ, повернутися до роботи, до своєї сім'ї і повернутися до справжнього життя! У нашій команді більше 250 чоловік кваліфікованого персоналу: 200 тренерів-консультантів та реабілітологів, близько 50 психологів і психотерапевтів.

       
Сергій Макаров
Координатор Міжнародної Антинаркотичної Асоціації в Україні

Сергій вдячний, що має можливість допомагати залежним знайти відповідну реабілітаційну програму. Для багатьох сімей він є першою людиною, з якою вони зв'язуються.

       
Сергій Тиква
Лікар-психіатр

Працюючи психіатром, Сергій Павлович зіткнувся з тим, що одних ліків буває недостатньо для покращення стану пацієнта, він побачив, що часом розмова з пацієнтом приносить більший ефект, ніж медикаментозна терапія.

       
Олександр Шуляк
Координатор групи співзалежних, психотерапевт

Педагог з освіти, пройшов ряд тренінгів з головним спеціалістом з питань залежності, психотерапевтом

       
Плохих Віталій
Лікар-психіатр, психотерапевт, психотравматолог

       
Шмагайло Олексій Васильович
Лікар-анестезіолог вищої категорії.

Практикуючий лікар із 2002 року.

       
Ольга Гриценко
Психолог, арт-терапевт

Спеціаліст проективних методик у реабілітації залежних, робота з МАК (метафоричні асоціативні карти)

       
Гуртовий Іван
Психолог, психотерапевт. Бізнес тренер.

Засновник та керівник Центру розвитку та здоров'я «Feel-in»

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація
Історії одужання
Ганна, 25
star icon star icon star icon star icon star icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити та дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
star icon star icon star icon star icon star icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики у 15, алкоголь та трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям та втрата всіх взаємин із близькими мені людьми стала нормою. В останні 2-3 роки сенс життя було втрачено, я перебував у глибокій депресії із суїцидними думками. 4,5 роки тому я звернувся до реабілітаційного центру «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і зараз перебуваю у стійкій ремісії. Вдячний усім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу!!
Сергій, 33
star icon star icon star icon star icon star icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки перебуваю у тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, чудові стосунки з рідними тощо. Протягом 11 років я вживав алкоголь та наркотики, втратив сенс життя та перепробував усі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що у реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу та допомогли повірити у себе.
Олексій, 30
star icon star icon star icon star icon star icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я – залежний. Зараз я перебуваю у стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики та алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що у мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологій, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене розсудливим, але, все тільки посилювалося, навколо мене страждало все більше людей, і я сам був у жахливому стані - зневірений, озлоблений, що втратила всякий смак до життя "людина" (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив, що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг набути тверезості. А ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок)))!
Денис
star icon star icon star icon star icon star icon
Привіт всім. Я у проблемі з 93 року вживав усе. Останні сім років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації, ні бабусі, ні чаклуни. На черговій детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм та вирішив пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому та всій організації міста Дніпропетровська, завдяки Богу і вам залишаюся у тверезості вже 3 роки.
Оксана
star icon star icon star icon star icon star icon
Привіт друзі! Хочу поділитися своєю історією та розповісти про те, як реабілітаційний центр «Трансформація» разом із моїми батьками допомогли мені змінити життя!! 27 квітня 2011 року я приїхала до Києва на центр після практично безперервного 13-річного вживання наркотиків, алкоголю тощо. Я знесилила, життя втратила всякий сенс, не було бажання жити так… Але ось якимось дивом від мами подруги дізналася про реабілітаційний центр «Трансформація»…. Не умови або маніпуляції просто останні 7 місяців дезоморфін, або електричка-просто нестерпно. Маленька дитина і чоловік це зупиняло, але я вирішила заради дочки, нехай у неї буде хоча б одна хороша мама. Чоловік теж вживав і намагалася відправити його теж на центр, але він був переконаний, що може покинути сам і ніхто йому не потрібен. Кинути разом нам не виходило. Перший крок зроблено. Але й не обійшлося без падінь .... на 4-х місяцях реабілітації тато забрав мене додому, сказав що вистачить, потрібно виховувати доньку. Я приїхала, але не минуло і тижня тому, як я опинилася знову в цьому болоті. Чоловік, колишні друзі, ніби в тумані і все закрутилося ще більшою силою. Було дуже важко, я не могла зрозуміти чому???? Адже є хлопці, яким хочуть допомогти, а вони не розуміючи всіляко намагаються піти, втекти, всіма правдами і неправдами. А я хотіла і мені подобалося на центрі-відношення, спілкування, єдність, і те, що ніхто не вживає, думала, що так жити неможливо і що «Горбатого тільки могила виправить». Вдруге поїхала до Вороніжа до свого регіону, пройшла до кінця реабілітацію, поїхала на школу в Україну, а від туди до Санкт-Петербурга. За цей час стала вдовою, мало не позбавили батьківських прав, але сильне бажання бути тверезим воно мотивувало йти вперед. Я залишилася у Санкт-Петербурзі. Відкривалася профільна ресоціалізація для дівчаток. Навчання у фітнес клубі, це просто мрія. Успішно пройшла ресоціалізацію, здобула нову цікаву професію, яка дуже гармонійно поєднується з моїм здоровим способом життя-інструктором кругових тренувань, і, одночасно, напрацювала досвід та вміння спілкуватися, як професіонал, який чудово знає свою справу. Пізніше стала керівником, разом із командою фітнес клубу випустили 38 випускниць. Щасливі впевнені дівчата. В одному із терапевтичних таборів познайомилася зі своїм чоловіком. Ми будували наші стосунки на відстані 2000 км. 19 липня 2014 року відбулося одруження. Тепер я щаслива дружина та мама. Прекрасний чоловік і красуня донька - ось це і є справжнє жіноче щастя!!!!! Дякую рідним за підтримку.Дякую реабілітаційний центр «Трансформація» за тверезий погляд у нове життя!!!!!!!!
Сергій, 32
star icon star icon star icon star icon star icon
15 років я вживав наркотики. Не розповідатиму історію, бо вже дуже далекий від того життя і не хочу в ньому копатися. Потрапивши до реабілітаційного центру «Трансформація», я настільки змінився що не знаходжу слів це описати. Тут життя зупинилося, я побачив її, побачив себе в ній свої помилки, тут виявився той бруд який у мені був, але я його не бачив. На реабілітації мені надали інформацію про хворобу наркоманії. Дали ключики, які допомогли мені змінити себе, змінити своє мислення. Я навчився мріяти, ставити цілі, досягати їх, розвивати себе. Я побачив своє життя зовсім під іншим кутом. Я повірив у себе, у своє тверезе життя, у щастя. Я знаю, що у мене все вийде... у мене попереду довге і щасливе життя. Зараз я проходжу IT-рессоціалізацію… отримав необхідні знання щодо ремонту та обслуговування ПК, локальних мереж, сайтобудування. За два тижні, закінчую навчання та виходжу на роботу. ВСЕ – НОВЕ Твереза ​​життя. Всім удачі …. P.S. …. І ще в цьому житті можливо ВСЕ. Дякуємо реабілітаційному центру «Трансформація».
Терехова Ганна
star icon star icon star icon star icon star icon
Я не люблю згадувати про це, але що було, то було!) я вживала наркотики 12 років, були перерви, але довго твереза ​​я ніколи не залишалася, з наркотиків на алкоголь, з алкоголю на наркотики! У період вживання я втратила все! Почала вживати наркотики приблизно 22 роки, все починалося красиво, легко і весело. На той момент я навчалася в інституті, працювала, мала друга, з яким жила «цивільним шлюбом», на той момент це вважала єдиною формою проживання з чоловіком, про заміжжя і не могло бути мови, навіщо потрібні зобов'язання, відповідальність? Пріоритет був переважно фінансовий, заробляти, гуляти, жити на втіху! Наркотик був на той момент простою розвагою! Схаменулась я років через три, коли зрозуміла, що не можу навіть підвестися з ліжка без вживання героїну! Спробувала покинути, не вийшло! Я росла без батька, з вітчимом і мамою, батько жив у іншому місті, був успішним бізнесменом і завжди пропонував їхати до нього, працювати та продовжувати навчання, цього разу я скористалася запрошенням, це була ілюзія того, що я зможу втекти від наркотику. Працюватиму у тата в офісі, нормально вчитися і забуду про вживання) звичайно ж цього не сталося! Звичайно я знайшла кайф, довго обманювала батька, то працювала, то ні… Зустріла подібного до себе наркомана і без сором'язливості пішла до нього жити, з батьком навіть бачитися перестала! Після року одужання в реабілітаційному центрі «Трансформація» я набралася сміливості, хотіла поїхати попросити у тата вибачення і дізналася, що він помер ще тоді, коли я проміняла Його на наркотик! З «громадянським» чоловіком ми довго кидали вживати, починали знову ... Поки під час чергової ремісії він вколовся і потонув, ну а я вбита горем знову почала вживати, вважаючи що на те є підстава! Повернулась у своє місто і знову з наркотику на алкоголь, з алкоголю на наркотик, мама дізналася про те, що я наркоманка, але нічим не могла допомогти, просто не знала як! Останні три роки мого вживання були справжнім кошмаром! Я покинула інститут. Мене знали вже скрізь: звичайні оперуповноважені, які ловлять на точках наркоманів, я стала одним із постійних клієнтів, співробітники відділень міліції, тому що почала красти і траплятися з краденим, ФСКН мріяли вже швидше мене посадити… З ранку до вечора я крала, продавала, купувала наркотики! У наркологію лягала багато разів… Мій черговий хлопець вийшов раніше за мене з наркології і помер від передозування! Лікар мене в наркологію більше не взяла, сказала, що це марно! Мама поклала мене в іншу клініку, вона до останнього намагалася мені допомогти, завдяки їй теж, я зараз жива! Лікар запропонувала реабілітаційний центр «Трансформація», сказала, що там є результати, вона бачила своїх пацієнтів тверезими та щасливими. Я виїхала на реабілітацію, пройшла її нелегко! Перші місяці постійно збиралася додому, було важко кидати курити і міняти цінності та пріоритети: фінанси, кайф, егоїзм. людям, які втратили надію, що їхнє життя може змінитися на краще! Я вперше офіційно вийшла заміж, люблю чоловіка, взяла на себе відповідальність бути вірною і коханою одного чоловіка дружиною до кінця життя! Завдяки духовно-моральним принципам, які закладаються на реабілітації, довгою роботою зі спеціалістами над зміною особистості, я гідно вийшла в громадянське суспільство і з великим задоволенням живу і працюю, дотримуюся Закону! Люблю свою Батьківщину та людей! Дякую Богу і людям, які допомогли мені зрозуміти, що означає жити гідно!

  Надіслати свою історію

  Ваше им'я  Ваш вік

  Розкажіть свою історію

  Твоя оцінка
  Сертифікати
  certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20
  Безкоштовна консультація

  Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

  Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

  Безкоштовна консультація