Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії в Чернігові

З розвитком цивілізації наркотичних речовин не ставало менше, а їх вплив на людський організм ставало все більш руйнівним. У зоні особливого ризику знаходяться підлітки, для багатьох з яких, вживання наркотиків стало частиною молодіжної культури. Як формується залежність, де можна пройти лікування наркоманії в Чернігові – про це в нашій статті.

Стадії формування залежності

Згідно зі статистикою до 90% наркозалежних – це молоді люди у віці від 15 до 25 років. Вживати наркотики сьогодні починають з 12 років, а за останні 8-10 років кількість зареєстрованих наркоманів в Україні зросла в 10 разів.

Наркоманія починається зі звичайного прийому наркотичної речовини, без необхідності регулярного прийому. Надалі ефект від вживання психотропних речовин знижується, а періодичність і доза збільшуються. Формування залежності відбувається в три етапи:

  • Психічна залежність. Регулярний прийом, зниження захисних функцій організму, поява психічної тяги до вживання наркотиків.
  • Фізична завісімость.Развітіе абстеніческого синдрому ( «ломки»). Погіршення фізичного стану.
  • Виснаження організму. З’являється цілий комплекс соматоневрологических проявів, у вигляді блідості шкірних покривів, слюно-, пото-, салоотделенія, порушення моторики кишечника, м’язового тонусу, почастішання дихання, неможливість придушити тривогу, страх і інші негативні почуття. Велика ймовірність тромбозу в області введення наркотику. Знижується функція печінки, нирок, серцево-судинної системи, розвиваються паралічі.

Наркологічний центр в Чернігові «Трансформація»

В 30-х роках 20 століття світ дізнався про нову методику лікування різних видів залежностей – «12 кроків», яка швидко завоювала популярність і була по-справжньому ефективною, вселяючи надію в наркозалежних. Реабілітаційний центр «Трансформація» пропонує лікування наркозалежності в Чернігові, а основою її лікувального курсу є та сама методика – «12 кроків». Її неймовірна ефективність полягає в індивідуальному підході до кожного пацієнта і розгляді хвороби, як комплексної проблеми, яка зачіпає фізичне і психічне здоров’я, духовну і соціальну сфери.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом


Наркологічний центр «Трансформація» – це екстрена наркологічна допомога в Чернігові, в основу якої також покладено анонімність і згода хворого. До примусового лікування ми вдаємося лише в критичних ситуаціях. Також ми надаємо швидку невідкладну допомогу на дому, з можливістю виїзду мотиваційної групи. Дізнатися про програму, скільки коштує курс, вартість окремих послуг – можна на офіційному сайті або за телефонами гарячої лінії в Чернігові.

Подивіться інфографіку і ознайомтеся до статті про нашу програму реабілітації наркозалежних.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація