Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії в Черкасах

Наркозалежність – це комплексна хвороба, яка робить украй негативний вплив на фізичне і психічне здоров’я людини. Існує чимало причин, що спонукають його перший раз спробувати наркотики, але процес формування залежності і її наслідки практично однакові у всіх наркоманів. Поступова деградація особистості, втрата соціальних зв’язків – все це ще більше ускладнює перебіг хвороби і віддаляє момент зцілення.

Саме тому так важливо своєчасно виявити проблему і звернутися за професійною допомогою. Реабілітаційний центр наркозалежних в Черкасах «Трансформація» допоможе залежним відновити фізичне і психічне здоров’я, стати повноцінними членами суспільства, виявити справжні причини, які привели до розвитку хвороби.

Лікування наркоманії Черкасах

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Незважаючи на багатогранність руйнівного впливу наркотиків на організм людини, найбільше їх впливу схильна нервова система людини, яка і приймає на себе перший удар. Відновлення психічного здоров’я – це основний етап лікування, який побудований на принципах унікальної методики «12 кроків», розробленої ще в минулому столітті. Індивідуальний підхід до кожного випадку залежно – це основна причина її успіху і десятки тисяч врятованих людських життів.

Ефективне лікування від наркозалежності повинно будуватися на наступних принципах:

  • клієнт повинен приступити до лікування добровільно (примусове лікування здійснюється тільки за згодою близьких і в складних ситуаціях);
  • індивідуальний підхід до лікування (в залежності від клінічних і особистісних особливостей):
  • комплексний підхід (лікування наркозалежності повинно включати медикаментозну терапію, психотерапевтичний курс, соціальну реабілітацію).

На підставі цього програма лікування центру реабілітації наркоманів «Трансформація» включає наступні етапи:

  • Мотивація. Досвідчені психологи володіють методами, які допомагають переконати залежного в необхідності і ефективності лікування, тому вони проходять курс усвідомлено.
  • Детоксикація. Найбільшим випробуванням для залежних на початкових етапах лікування є абстиненція або ломка. Саме з цієї причини багато хто відмовляється від лікування. Щоб зменшити її прояви, проводиться очищення організму від хімічних речовин, що накопичилися отрут, а за результатами обстежень проводиться відповідна медикаментозна терапія.
  • Реабілітація (психотерапевтичний курс). Основне завдання цього етапу – допомогти клієнтам знайти душевну гармонію і навчитися отримувати задоволення від кожної миті. Сюди включені групові та індивідуальні заняття з психологами, арт-терапія, заходи, спрямовані на духовне відродження і розвиток творчого начала. Разом з досвідченими психологами залежні шукають нові шляхи і орієнтири, поступово усвідомлюючи всю безглуздість пристрасть до наркотиків.
  • Соціальна адаптація (ресоціалізація). Повернення до нормального життя пов’язане з ризиком рецидивів, тому цей етап повинен проходити під контролем досвідчених психологів, які вчасно внесуть корективи в поведінку колишнього наркомана, навчать поводитися правильно в складних життєвих ситуаціях.

Анонімне лікування наркоманії в Черкасах проводиться в видаленні від рідних, знайомих, товаришів. Таким чином вдається значно підвищити ефективність лікування, дозволивши залежним сконцентруватися на відновленні свого здоров’я. Для наших клієнтів ми підготували максимально комфортні умови проживання, з якими можна ознайомитися на нашому офіційному сайті (www.netnarkotik.com.ua). Детальніше про вартість наших послуг, про те, скільки коштує курс лікування наркозалежності можна дізнатися, зателефонувавши за телефонами гарячої лінії. Сюди ж можна звернутися за швидкою наркологічну допомогу на дому і з будь-яких інших питань, пов’язаних з лікуванням наркозалежних.

Більше інформціі ви дізнаєтеся в статті про нашу програму лікування наркозалежності 12 кроків.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація