Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії в Черкасах

Наркозалежність – це комплексна хвороба, яка робить украй негативний вплив на фізичне і психічне здоров’я людини. Існує чимало причин, що спонукають його перший раз спробувати наркотики, але процес формування залежності і її наслідки практично однакові у всіх наркоманів. Поступова деградація особистості, втрата соціальних зв’язків – все це ще більше ускладнює перебіг хвороби і віддаляє момент зцілення.

Саме тому так важливо своєчасно виявити проблему і звернутися за професійною допомогою. Реабілітаційний центр наркозалежних в Черкасах «Трансформація» допоможе залежним відновити фізичне і психічне здоров’я, стати повноцінними членами суспільства, виявити справжні причини, які привели до розвитку хвороби.

Лікування наркоманії Черкасах

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Незважаючи на багатогранність руйнівного впливу наркотиків на організм людини, найбільше їх впливу схильна нервова система людини, яка і приймає на себе перший удар. Відновлення психічного здоров’я – це основний етап лікування, який побудований на принципах унікальної методики «12 кроків», розробленої ще в минулому столітті. Індивідуальний підхід до кожного випадку залежно – це основна причина її успіху і десятки тисяч врятованих людських життів.

Ефективне лікування від наркозалежності повинно будуватися на наступних принципах:

  • клієнт повинен приступити до лікування добровільно (примусове лікування здійснюється тільки за згодою близьких і в складних ситуаціях);
  • індивідуальний підхід до лікування (в залежності від клінічних і особистісних особливостей):
  • комплексний підхід (лікування наркозалежності повинно включати медикаментозну терапію, психотерапевтичний курс, соціальну реабілітацію).

На підставі цього програма лікування центру реабілітації наркоманів «Трансформація» включає наступні етапи:

  • Мотивація. Досвідчені психологи володіють методами, які допомагають переконати залежного в необхідності і ефективності лікування, тому вони проходять курс усвідомлено.
  • Детоксикація. Найбільшим випробуванням для залежних на початкових етапах лікування є абстиненція або ломка. Саме з цієї причини багато хто відмовляється від лікування. Щоб зменшити її прояви, проводиться очищення організму від хімічних речовин, що накопичилися отрут, а за результатами обстежень проводиться відповідна медикаментозна терапія.
  • Реабілітація (психотерапевтичний курс). Основне завдання цього етапу – допомогти клієнтам знайти душевну гармонію і навчитися отримувати задоволення від кожної миті. Сюди включені групові та індивідуальні заняття з психологами, арт-терапія, заходи, спрямовані на духовне відродження і розвиток творчого начала. Разом з досвідченими психологами залежні шукають нові шляхи і орієнтири, поступово усвідомлюючи всю безглуздість пристрасть до наркотиків.
  • Соціальна адаптація (ресоціалізація). Повернення до нормального життя пов’язане з ризиком рецидивів, тому цей етап повинен проходити під контролем досвідчених психологів, які вчасно внесуть корективи в поведінку колишнього наркомана, навчать поводитися правильно в складних життєвих ситуаціях.

Анонімне лікування наркоманії в Черкасах проводиться в видаленні від рідних, знайомих, товаришів. Таким чином вдається значно підвищити ефективність лікування, дозволивши залежним сконцентруватися на відновленні свого здоров’я. Для наших клієнтів ми підготували максимально комфортні умови проживання, з якими можна ознайомитися на нашому офіційному сайті (www.netnarkotik.com.ua). Детальніше про вартість наших послуг, про те, скільки коштує курс лікування наркозалежності можна дізнатися, зателефонувавши за телефонами гарячої лінії. Сюди ж можна звернутися за швидкою наркологічну допомогу на дому і з будь-яких інших питань, пов’язаних з лікуванням наркозалежних.

Більше інформціі ви дізнаєтеся в статті про нашу програму лікування наркозалежності 12 кроків.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація