Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування чоловічого наркоманії

Згідно зі статистичними даними, хімічна залежність у чоловіків зустрічається в два рази частіше, ніж у жінок.

На відміну від представниць слабкої статі, у яких депресії і тривоги є основними факторами, що змушують їх проявляти інтерес до наркотиків, чоловіки частіше за все беруть хімічні речовини через антисоціальних розладів особистості.

 

  Чоловіча наркоманія: основні причини

  • проблеми у відносинах;
  • психологічні травми в ранньому віці;
  • хронічні стреси;
  • зловживання наркотиками в близькому оточенні;
  • насильство в сім’ї;
  • психічні порушення.

Причини формування наркозалежності різняться в залежності від віку чоловіки. Так, для більш старших молодіжних груп одним із чинників є пошук ейфорії, а підлітки найчастіше вибирають наркотики з галлюциногенним ефектом. Причому для останніх перший досвід дуже часто пов’язаний зі звичайним цікавістю.

Нерідко пристрасті до наркотиків передує зловживання алкоголем, почуття самотності, наявність хронічних хвороб. Ще одна причина – втрата престижної або високооплачуваної роботи.

Основна маса чоловіків зловживають наркотичними речовинами – це молоді люди і лише 10 відсотків із загальної маси становлять особи старшої вікової групи.

Лікування чоловічого наркоманії

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Реабілітаційний центр «Трансформація» пропонує універсальну методику лікування наркозалежності. Її основою є унікальна програма «12 кроків», створена в 30-х роках минулого століття, яка дозволяє позбутися від будь-якого типу залежності. Універсальність системи пояснюється індивідуальним підходом до кожного пацієнта і розглядом хвороби, як сукупності біологічних, психічних, соціальних і духовних проблем.

Основна частина програми – це реабілітаційний курс, який включає заняття з психологами і психотерапевтами, арт-терапію, заходи спрямовані на духовно-моральний розвиток, спортивні заняття та ін.

Ефективність лікування залежить від бажання пацієнта, тому примусове лікування здійснюється лише в критичних ситуаціях. При необхідності ми надаємо мотиваційну психологічну допомогу. Якщо вам необхідна швидка наркологічна допомога – звертайтеся, ми завжди готові прийти на допомогу. Дізнатися подробиці, про те, скільки коштує лікування, вартість окремих послуг можна за телефонами безкоштовної гарячої лінії, зазначеним на сайті.

Почитати про програму лікування можна за посиланням . Також програму “12 кроків” добре описує наша інфографіка.

 

процес лікування за програмою 12 кроків

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Олександр Шуляк (Координатор МАА в Україні)
Сергій Макаров (Координатор МАА в Грузії)
Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація