Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування клептоманії

Клептоманією називають хворобливу тягу до крадіжки, що виникає всупереч бажанню людини. Клептоман краде речі компульсивно, не плануючи пограбувань, а вкрадені ним предмети, як правило, не мають великої комерційної цінності. Більшість людей-клептоманів страждає від бажання вкрасти, відчуває почуття сорому і провини. Чи можна вилікувати клептомана та відучити його красти? Так, якщо він захоче позбутися згубної пристрасті та звернеться за допомогою до професіоналів.

Місія реабілітаційного центру «Трансформація» у боротьбі з клептоманією

Багато людей, які дізнаються, що їхній близький клептоман, починають його соромити. Якщо краде дитина, батьки приховують її поведінку, намагаються карати. Але подібна поведінка рідних не сприяє вирішенню проблеми: хворий ще більше невротизується. Тому допомогу клептоману найкраще довірити фахівцям.

Реабілітаційний центр «Трансформація» працює в Україні понад 14 років під егідою Міжнародної Антинаркотичної Асоціації (МАА) і допоміг повернутися до здорового життя тисячам людей, які страждають від клептоманії та залежностей (алкоголізму, наркоманії, ігроманії).

Наші співробітники — досвідчені лікарі та психологи, місія яких — допомагати людям із залежністю, використовуючи комплекс ефективних методів лікування. Ми намагаємося знайти підхід до кожного пацієнта і зробити все можливе, щоб він назавжди відмовився від бажання красти.

Як проходить лікування клептоманії в нашому наркологічному центрі: методика «12 кроків»

Допомога клептоману базується на комплексному лікуванні та програмі «12 кроків», яка зарекомендувала себе як один з найефективніших способів позбавлення від різних залежностей. У ході групових та індивідуальних сесій з фахівцем кожен пацієнт:

  • Усвідомлює свою залежність і визнає, що не може керувати своїм життям, задовольняючи бажання красти.
  • Зрозуміє, що самостійно впоратися з клептоманією не виходить і знадобиться допомога інших людей (близьких, друзів, фахівців).
  • Довіриться тим, хто пропонує допомогу, і дасть згоду слідувати всім правилам реабілітаційної програми.
  • Оцінить своє життя, здійснені вчинки, за які було соромно, усвідомить потребу в ресоціалізації.
  • Навчиться керувати своїми почуттями та емоціями, стримувати пориви піддатися спокусі й знову щось вкрасти.
  • Зрозуміє, що треба загладити провину перед тими, кому він заподіяв біль, і зробить конкретні дії в цьому напрямку.
  • Буде постійно аналізувати свою поведінку на предмет можливих помилок.
  • Дійшовши до останнього, 12-го кроку, клептоман відмовиться від згубної звички й припинить відчувати тягу до крадіжки. До речі, багато наших пацієнтів, яким вдалося впоратися з хворобою, допомагають іншим людям, що страждають від клептоманії, мотивують їх.

Наскільки небезпечна клептоманія?

Клептоманія не завдає шкоди внутрішнім органам людини, як алкоголізм або наркоманія. Проте вона негативно впливає на її душевну рівновагу, змушуючи постійно мучитися, соромитися, звинувачувати себе в непристойній поведінці. Але найбільша небезпека полягає в тому, що за злодійство в нашій країні передбачається кримінальна відповідальність. І якщо обставини складуться несприятливо, хвора людина, що краде ненавмисно, може опинитися за гратами.

Чи можна вилікуватися від клептоманії самотужки?

Стримуватися і не красти якийсь час, звичайно, можливо. Але наш практичний досвід підтверджує: лікувати клептомана повинні професіонали, які знають, як працювати з його проблемою. Якщо у вас немає можливості відправитися на реабілітацію в «Трансформацію» з тих чи інших причин, хоча б проконсультуйтеся з фахівцем. Це абсолютно безкоштовно й ні до чого вас не зобов'язує. Наш центр, куди можна звернутися за допомогою, знаходиться в Одесі та інших великих містах України.

Не відкладайте вільне від залежності життя на завтра

Якщо ви хочете позбутися клептоманії, зв'яжіться з нами, зателефонувавши за вказаними на сайті номерами контактних телефонів. Пам'ятайте, рішення стати на шлях позбавлення від залежності та прийняття допомоги від фахівців — вже вагомий внесок в одужання.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація