Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування ігроманії

Надмірна захопленість азартними іграми це серйозне захворювання – патологія емоційно-вольової сфери. Ігроманія руйнує все: кар’єру, сім’ю, взаємини з рідними, близькими, друзями. Звичне життя одержимої грою людини котиться під уклін.

Лікування ігроманії – невідкладна справа

Лікування ігроманії Якщо 5 – 7 років тому про існування ігроманії фахівці знали лише з чуток, то з популярністю комп’ютерів ситуація кардинально змінилася. Хвороба суттєво «помолодшала» і нею страждають вже і діти. Ігрова залежність у дорослих і дітей на сьогоднішній день досить поширене явище. Останнім часом з’явилася ще одна форма психічного розладу – інтернет-залежність, на яку наражаються люди різного віку, професії, матеріального достатку, тощо Через це лікування ігроманії – це актуальна проблема в усьому світі. Ігрова залежність від комп’ютерних ігор – форма психологічної залежності вимагає індивідуального підходу і тривале лікування. Захоплений грою людина, як правило, проходить 4 стадії розвитку захворювання.

  1. Від легких і великих виграшів у гравця з’являється бажання робити ще більші ставки.
  2. Неминучі подальші програші змушують гравця займати великі суми грошей, влазити в борги, закладати в ломбард речі, звільнятися з роботи, постійно брехати своїм близьким.
  3. Відчай призводить до паніки, звинуваченням у всіх своїх бідах близьких, а іноді і відходу з родини, втрати репутації, вчинення незаконних дій.
  4. У швидкості гравець відчуває безнадійність: його наповнює почуття страху, безвиході, яке притупляється алкоголем, виникає бажання накласти на себе руки, з’являються симптоми емоційного виснаження, безумства.

Необхідно розуміння, що ігрова залежність – це важка хвороба, але хвороба не тіла, а розуму.

Психологи і реабілітологи центру допоможуть вам здобути остаточну перемогу над аддикцией і наповнити свій будинок щастям і любов’ю.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом
 

Як близькі можуть допомогти подолати ігроманію?

Лікування ігроманії найнебезпечніше в ігроманії те, що людина до самого останнього моменту не хоче визнавати існуючу проблему. У такій ситуації багато залежатиме від близьких людей. Вони повинні надати допомогу ігроманії почати лікування ігроманії. Від подібної проблеми самостійно позбавитися неможливо – ігроманія хвороба!

Гра, азарт, ризик, великий, швидкий виграш призводить до викиду великої кількості адреналіну в кров гравця, він як «наркотик» активізує мозок, виникає потужна стимуляція емоцій. Задоволення, отримане від гри, незрівнянно зі звичайним спілкуванням з друзями, любов’ю, іншими життєвими радощами, «наркоману» потрібна нова «доза», яку він може отримати тільки в грі. Згодом почуття, емоції притупляються, людина стає «роботом».

Як лікують ігроманію в центрі «Трансформація»?

Лікування ігроманії – це непростий, тривалий процес, що включає в себе індивідуальний підхід до вирішення проблеми, обов’язково участь в цьому процесі & nbsp; близьких людей. Щоб допомогти подолати згубну & nbsp; залежність, в нашому центрі для кожного пацієнта розробляється спеціальна програма з реабілітації, яка враховує термін давності проблеми, індивідуальні особливості пацієнта.

( Читати більше про нашу програмі психо-соціальної реабілітації )

Лікування ігроманії в центрі «Трансформація» має на меті допомогу досвідченого психіатра. Він скоректує психіку ігромана, усуне його постійний потяг до гри. У роботі ми звертаємося в перевіреної часом, добре зарекомендувала себе практиці «Дванадцять кроків». За допомогою психіатра пацієнт спочатку виявить причину своєї залежності, після буде розроблена індивідуальна програма реабілітації, яка допоможе ігроманії вийти з кризи, повернутися до нормального життя.

Реабілітаційний курс «Лікування ігроманії» дозволить пацієнту проаналізувати свій негативний життєвий досвід, стати на правильний шлях вдосконалення, повернути втрачені в період хвороби соціальні навички і досягти душевного комфорту, спокою. Боротьба з ігровою залежністю в центрі «Трансформація». Звертайтеся в наш реабілітаційний центр, наші досвідчені психологи допоможуть Вам перемогти ігрову залежність, повернути в свою сім’ї колишню любов і щастя!

процес лікування за програмою 12 кроків

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація