Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування ігроманії

Надмірна захопленість азартними іграми це серйозне захворювання - патологія емоційно-вольової сфери. Ігроманія руйнує все: кар'єру, сім'ю, взаємини з рідними, близькими, друзями. Звичне життя одержимої грою людини котиться під уклін.

Лікування ігроманії - невідкладна справа

 Якщо 5 - 7 років тому про існування ігроманії фахівці знали лише з чуток, то з популярністю комп'ютерів ситуація кардинально змінилася. Хвороба суттєво «помолодшала» і нею страждають вже і діти. Ігрова залежність у дорослих і дітей на сьогоднішній день досить поширене явище. Останнім часом з'явилася ще одна форма психічного розладу - інтернет-залежність, на яку наражаються люди різного віку, професії, матеріального достатку, тощо. Через це лікування ігроманії - це актуальна проблема в усьому світі. Ігрова залежність від комп'ютерних ігор - форма психологічної залежності вимагає індивідуального підходу і тривале лікування. Захоплена грою людина, як правило, проходить 4 стадії розвитку захворювання.

  1. Від легких і великих виграшів у гравця з'являється бажання робити ще більші ставки.
  2. Неминучі подальші програші змушують гравця займати великі суми грошей, влазити в борги, закладати в ломбард речі, звільнятися з роботи, постійно брехати своїм близьким.
  3. Відчай призводить до паніки, звинуваченням у всіх своїх бідах близьких, а іноді і відходу з родини, втрати репутації, вчинення незаконних дій.
  4. У швидкості гравець відчуває безнадійність: його наповнює почуття страху, безвиході, яке притупляється алкоголем, виникає бажання накласти на себе руки, з'являються симптоми емоційного виснаження, безумства.

Необхідно розуміння, що ігрова залежність - це важка хвороба, але хвороба не тіла, а розуму.

Психологи і реабілітологи центру допоможуть вам здобути остаточну перемогу над аддикцией і наповнити свій будинок щастям і любов'ю.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом
 

Як близькі можуть допомогти подолати ігроманію?

Найнебезпечніше в ігроманії те, що людина до самого останнього моменту не хоче визнавати існуючу проблему. У такій ситуації багато залежатиме від близьких людей. Вони повинні надати допомогу ігроманії почати лікування ігроманії. Від подібної проблеми самостійно позбавитися неможливо - ігроманія хвороба!

Гра, азарт, ризик, великий, швидкий виграш призводить до викиду великої кількості адреналіну в кров гравця, він як «наркотик» активізує мозок, виникає потужна стимуляція емоцій. Задоволення, отримане від гри, незрівнянно зі звичайним спілкуванням з друзями, любов'ю, іншими життєвими радощами, «наркоману» потрібна нова «доза», яку він може отримати тільки в грі. Згодом почуття, емоції притупляються, людина стає «роботом».

Як лікують ігроманію в центрі «Трансформація»?

Лікування ігроманії - це непростий, тривалий процес, що включає в себе індивідуальний підхід до вирішення проблеми, обов'язково участь в цьому процесі & nbsp; близьких людей. Щоб допомогти подолати згубну & nbsp; залежність, в нашому центрі для кожного пацієнта розробляється спеціальна програма з реабілітації, яка враховує термін давності проблеми, індивідуальні особливості пацієнта.

( Читати більше про нашу програмі психо-соціальної реабілітації )

Лікування ігроманії в центрі «Трансформація» має на меті допомогу досвідченого психіатра. Він скоректує психіку ігромана, усуне його постійний потяг до гри. У роботі ми звертаємося в перевіреної часом, добре зарекомендувала себе практиці «Дванадцять кроків». За допомогою психіатра пацієнт спочатку виявить причину своєї залежності, після буде розроблена індивідуальна програма реабілітації, яка допоможе ігроманії вийти з кризи, повернутися до нормального життя.

Реабілітаційний курс «Лікування ігроманії» дозволить пацієнту проаналізувати свій негативний життєвий досвід, стати на правильний шлях вдосконалення, повернути втрачені в період хвороби соціальні навички і досягти душевного комфорту, спокою. Боротьба з ігровою залежністю в центрі «Трансформація». Звертайтеся в наш реабілітаційний центр, наші досвідчені психологи допоможуть Вам перемогти ігрову залежність, повернути в свою сім'ї колишню любов і щастя!

процес лікування за програмою 12 кроків

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація