Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування ігроманії в Житомирі

Ігроманія — дуже серйозне та небезпечне захворювання, що викликає розлад психіки й сильну залежність на психологічному рівні. На відміну від тих, хто вживає наркотики, алкоголь, фізичної залежності у гравців немає. Небезпека полягає в повному руйнуванні психоемоційного стану, що вкрай негативно впливає на життя людини і вимагає негайного лікування ігроманії в Житомирі. За статистикою 2018 р., 2% населення України є лудоманами.   

Анонімне ефективне лікування ігроманії в Житомирі

Реабілітаційний центр для алкозалежних, наркоманів, залежних від азартних ігор «Трансформація» при Міжнародній Антинаркотичній Асоціації протягом десяти років здійснює анонімне гарантоване лікування ігрової залежності в Житомирі.

З пацієнтами працюють лікарі-психотерапевти, реабілітологи, психологи, поступово допомагаючи їм забути про ставки, карти, слоти, казино, можливі виграші та програші.

Як проходить лікування ігрової залежності в Житомирі

Лікування лудоманії в Житомирі здійснюється поетапно за сприяння близьких і родичів під чуйним керівництвом фахівців з використанням медикаментозних препаратів.

Основних етапів два:

  • реабілітація — ефективне позбавлення від психологічної залежності від гри (програма «12 кроків»);
  • ресоціалізація — повернення у звичне середовище проживання, в сім’ю, соціум, де немає одержимості та нездорового азарту.

Програма «12 кроків»

Лікування від азартних ігор у Житомирі ґрунтується на програмі під назвою «12 кроків», яка успішно застосовується в усьому світі для позбавлення людей від різних видів залежності: ігрової, наркотичної, алкогольної. В процесі її проходження пацієнт поступово усвідомлює проблему і вчиться від неї позбавлятися.

Найпоширеніші питання про лікування ігроманів у Житомирі

Як зрозуміти, що близька людина грає?

Лудоманія розвивається завжди поступово, іноді протягом декількох років. Перші ознаки азартного гравця — він багато часу проводить за комп’ютером, стає імпульсивним і неврівноваженим, агресивним.

Як почати розмову і переконати кинути грати?

Як і будь-яка залежна людина, ігроман практично не піддається на вмовляння. Якщо всі спроби марні, зверніться до спеціалізованого центру, який займається лікуванням залежності від азартних ігор у Житомирі.

Чи можна вилікувати лудоманію самому вдома?

Якщо це початковий етап хвороби, то іноді можна впоратися своїми зусиллями. В основному ж фахівці МАА рекомендують комплексне лікування ігроманів у Житомирі в приватній клініці в умовах стаціонару.

Які умови проживання?

Детально ознайомитися з умовами проживання в наркологічному реабілітаційному центрі можна на офіційному ресурсі, де розміщені фотографії.

Скільки коштує лікування лудоманії?

Ціновий фактор завжди різний, залежить від конкретного випадку, стадії хвороби і стану пацієнта. Для нужденних діють пільги.

Як довго лікуватися від лудоманії?

Реабілітація ігроманів у Житомирі здійснюється протягом тривалого часу. Рекомендується пройти курс, тривалість якого не менше півроку. Мінімальний термін лікування — два місяці. Все залежить від складності ситуації.

Чи можна зав’язати назавжди?

Ігроманія — одна з найскладніших залежностей, з якою не так просто впоратися, але є реальні приклади тих, хто вже в зав’язці більше трьох років.

Реабілітаційний центр ігроманів «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

Якщо близька людина страждає на лудоманію і вам потрібна професійна допомога, звертайтеся до реабілітаційного центру «Трансформація». Ви можете отримати безкоштовну консультацію за вказаним на сайті номером телефону. Лікування в центрі — це реальна можливість врятувати гравця від серйозного захворювання.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація