Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування ігроманії в Запоріжжі

Лікування ігроманії в Запоріжжі Ігроманія – психологічний розлад, для якого характерна залежність від азартних ігор. Для залежної людини гра стає сенсом його існування. Чергування перемог і поразок дозволяє пережити ігроманії неймовірно гострі відчуття, які подібно до наркотиків пригнічують його волю. Досить поширеною різновидом ігроманії є

  • залежність від комп’ютерних ігор
  • від ігрових автоматів
  • гра на гроші в казино, в тому числі онлайн
  • ставки на спорт, в тому числі онлайн

Головними небезпеками залежності є шкоди психічному здоров’ю і фінансовому становищу.

Ігровий залежності всіх видів однаково схильні діти і дорослі, люди зі скромними фінансовими можливостями і забезпечені. Існує велика кількість причин, які надають непрямий або безпосередній вплив на формування ігрової залежності, і для її лікування може знадобитися комплексне лікування, яке включає психокоректувальну допомогу.

Про причини розвитку залежності, про те, де пройти лікування ігроманії у Запоріжжі ми розповімо в цій статті.

Як формується ігрова залежність


На формування ігроманії впливають психологічні та соціальні чинники. В даний час найбільшого поширення набула залежність від комп’ютерних ігор і ігрових автоматів. Найбільш руйнівний вплив цей вид залежності надає на школярів, підлітків. Перемоги і поразки в віртуальному світі змушують їх переживати яскраві відчуття, в корені відрізняються від тих, які присутні в реальному житті. Тільки тут вони впевнені в собі, готові до будь-яких труднощів. Серед найпоширеніших причин ігроманії можна назвати наступні:

  • відчуття самотності;
  • незадоволеність своїм життям;
  • бажання швидко розбагатіти;
  • психічні розлади.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Лікування ігрової залежності в Запоріжжі

Будь-яка форма залежності обмежує свободу вибору людини, його здатність до самовдосконалення. Всі дії залежного підпорядковані одній меті – отримати виграш або здобути перемогу. Заради цього він готовий принести в жертву сімейні відносини, кар’єру, що в кінцевому підсумку призводить до фінансового краху, депресій.

Позбавлення від ігрової залежності – досить тривалий процес, в якому повинні брати участь фахівці. У лікуванні ігроманії важливий комплексний підхід, який повинен враховувати першопричини формування залежності. Однією з найбільш ефективних, які доводять свою ефективність ось уже на протязі більш 80 років, є програма «12 кроків».

Це універсальна методика, яка взята на озброєння і адаптована до сучасних умов реабілітаційним центром «Трансформація». В цілому, вона являє собою єдиний психотерапевтичний курс, який ефективний при лікуванні будь-яких видів залежності. Групові заняття з психотерапевтами, заходи, що сприяють духовно-морального відродження людини, арт-терапія, спортивні заняття – така програма реабілітації в центрі «Трансформація».

Анонімне лікування ігрової залежності в Запоріжжі – це комплексна програма лікування, яка враховує індивідуальні особливості кожного залежного. Реабілітаційний центр «Трансформація» також надає психологічну допомогу близьким залежних. Примусове лікування (добровільно-примусова мотивація) здійснюється в критичних ситуаціях. Детальну інформацію про те, скільки коштує курс лікування, вартості окремих послуг, складі програми лікування, можна дізнатися на офіційному сайті або за телефонами гарячої лінії.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Групи працюють в Запоріжжі і інших містах України, отримати детальну інформацію ви можете зв’язавшись з нами по телефону:

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Звертайтеся, ми допоможемо!

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація