Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування ігроманії у Вінниці

Ігроманія — складне захворювання, що характеризується сильною психологічною залежністю від комп’ютерних та азартних ігор. Гарантоване ефективне лікування ігроманії у Вінниці пропонує реабілітаційний центр для алкозалежних та людей з іншими видами залежності “Трансформація” при Міжнародній антинаркотичній асоціації (МАА).

Анонімне ефективне лікування ігроманії у Вінниці

Гравець — це людина, яка живе такими поняттями як азарт, гра, казино, ставки, слоти і карти. Азарт змушує його постійно грати незалежно від співвідношення виграшів до програшів. Добровільно відмовитися від цього способу життя він не хоче і може, так як просто не усвідомлює проблеми. Справитися із залежністю йому може допомогти звернення в приватну клініку з перебуванням на стаціонарі, де йому забезпечать повноцінне лікування лудоманії у Вінниці.

Як проходить Лікування ігрової залежності у Вінниці?

Лікування від азартних ігор у Вінниці проводиться анонімно, покроково, протягом тривалого проміжку часу під контролем досвідчених лікарів і фахівців інших профілів, що допомагають залежному знову стати повноцінним членом суспільства. З пацієнтом регулярно працюють психологи, реабілітологи, психотерапевти. З моменту надходження в клініку лудоман проходить повний курс:

  • реабілітації — поступовий вихід зі стану психологічної залежності;
  • ресоціалізації — позбавлення від власної одержимості і повернення в соціум до реальних життєвих умов.

Програма «12 кроків»

Лікування ігрової залежності у Вінниці — складний процес, заснований на спеціально розробленій в Міннесоті для алкоголіків програмі “12 кроків”, адаптованій під азартних людей і тих, у кого є інші патологічні залежності. Саме ця програма використовується фахівцями багатьох країн світу і приносить гарний результат.

Найпоширеніші питання про лікування ігроманів у Вінниці

Як зрозуміти, що близький грає?

Людина годинами грає в комп’ютерні ігри, пропадає з дому, йому постійно потрібні гроші, він став неадекватним, з’явилася агресія, борги, серйозні проблеми на роботі і в сім’ї.

Як почати розмову і переконати кинути грати?

Самостійно переконати лудомана лікуватися практично неможливо. Донести йому інформацію про те, що необхідне лікування від залежності азартних ігор зможуть лише досвідчені фахівці і лікарі.

Чи можна вилікувати лудоманію самому вдома?

Тільки на початкових стадіях і досить важко. Щоб повернути людину в нормальне життєве русло, знадобиться висококваліфікована допомога фахівців і повний реабілітаційний курс лікування від залежності азартних ігор у Вінниці.

Які умови проживання?

На сайті розміщені фотознімки, які повністю відображають умови життя пацієнтів в наркологічному центрі реабілітації «Трансформація».

Скільки коштує лікування лудоманії?

Лікування ігроманів у Вінниці здійснюється індивідуально в залежності від тяжкості проблеми, від чого залежить і вартість. В деяких випадках діють пільги.

Як довго лікуватися від лудоманії?

Реабілітація ігроманів у Вінниці розрахована на термін від 2 місяців в залежності від тяжкості конкретного випадку. Часто фахівці рекомендують пройти курс тривалістю від півроку до року, щоб гарантувати тривалий результат.

Чи можна зав’язати назавжди?

Деякі пацієнти після лікування не повертаються до гри від 3 років і більше.

Реабілітаційний центр ігроманів «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

У реабілітаційному центрі «Трансформація» вам нададуть висококваліфіковану допомогу, нададуть консультацію абсолютно безкоштовно.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація