Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування ігроманії в Ужгороді

Лудоманія — залежність від азартних ігор, до якої схильні близько 5% населення. Одержимість, нестримна жага виграшу, бажання зробити чергову ставку на слотах — все це прояви хвороби, з якими практично марно намагатися впоратися самостійно. У центрах Міжнародної Антинаркотичної Асоціації доступне лікування ігроманії в Ужгороді — використовуються засоби і методики, здатні здобути перемогу над недугою.

Анонімне ефективне лікування ігроманії в Ужгороді

Азарт — наркотик для лудомана. Він прагне отримати його всіма способами, тому тільки повна відмова від будь-яких комп’ютерних і мобільних пристроїв дозволить повною мірою зосередитися на реабілітації. У центрах МАА для пацієнтів створені всі умови:

  • наші фахівці застосовують власні розробки, які зроблять лікування ігрової залежності в Ужгороді максимально ефективним;
  • допомога лікарів доступна в режимі 24/7 (консультації психологів, психіатрів, реабілітологів);
  • чисті, просторі кімнати, зручні спальні місця.

Звернення до приватної клініки — це можливість отримати кваліфіковану допомогу, яка сповна окупить всі кошти, вкладені в лікування лудоманії в Ужгороді. З реабілітаційного центру колишній гравець повернеться іншою людиною, здатною протистояти бажанню зірвати куш, а також знайти задоволення і радість у простих, доступних розвагах.

Як проходить лікування ігрової залежності в Ужгороді?

Лікарська терапія допоможе полегшити стан, усунути підвищену тривожність, нормалізувати сон і емоційний фон. Але медикаментозної підтримки недостатньо для того, щоб повністю позбутися від залежності. Тому лікування ігроманів в Ужгороді включає два основних етапи:

  • реабілітація — період відновлення;
  • ресоціалізація — поступове повернення до звичайного життя, в якій немає місця ставкам, картам і слотам.

Для кожного пацієнта підбирається відповідний формат взаємодії: розраховується кількість групових та індивідуальних сесій з психологом, складається список необхідних терапевтичних процедур, що дозволяє зробити лікування від азартних ігор в Ужгороді максимально ефективним.

Програма «12 кроків»

У реабілітаційному центрі для алкозалежних, наркоманів і лудоманів використовується особлива методика. Програма «12 кроків» спрямована на те, щоб пацієнт сам прийняв рішення боротися, отримав необхідну підтримку і зміг спокутувати матеріальний або моральний збиток, нанесений оточуючим.

Найпоширеніші питання про лікування ігроманів в Ужгороді

Як зрозуміти, що близька людина грає?

Постійні розмови про виграші і програші, щоденне відвідування онлайн-казино, фінансові проблеми, зацикленість — основні симптоми лудоманії.

Як почати розмову і переконати кинути грати?

Можна спробувати умовити гравця, але краще довірити це завдання кваліфікованому психотерапевту.

Чи можна вилікувати лудоманію самому вдома?

Домашнє лікування малоефективне, в стаціонарі можна набагато швидше досягти результату.

Які умови проживання?

Ознайомитися з фотографіями та оцінити, в яких умовах проходить реабілітація ігроманів в Ужгороді, можна на сайті.

Скільки коштує лікування ігроманії?

Ціни перебування в приватному центрі досить лояльні, для нужденних можливе надання пільг.

Як довго лікуватися від лудоманії?

Мінімум — 2 місяці, але оптимальний період часу — півроку.

Чи можна зав’язати назавжди?

У нас є безліч прикладів щасливих історій пацієнтів, які «в зав’язці» вже понад 3 роки.

Реабілітаційний центр ігроманів «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

Гарантоване лікування залежності від азартних ігор в Ужгороді — це звернення до спеціалізованого реабілітаційного центру, фахівці якого здатні забезпечити необхідну допомогу та підтримку. Телефонуйте, щоб отримати безкоштовну консультацію і корисні рекомендації — і наші адміністратори детально нададуть відповіді на всі питання.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація