Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування ігроманії в Тернополі

Ігроманія — небезпечна пристрасть, яка з легалізацією онлайн-казино стала серйозною проблемою. Офіційно всього 5% лудоманів, але існує ще значний відсоток тих, хто приховує залежність від оточуючих, при цьому постійно перебуваючи в її кайданах. Лікування ігроманії в Тернополі доступне в реабілітаційних центрах МАА (Міжнародної Антинаркотичної Асоціації) — це ефективне рішення для перемоги над недугою.

Анонімне ефективне лікування ігроманії в Тернополі

Виграші окрилюють, програші розчаровують — з часом це перетворюється в одержимість, а слоти або карткові ігри стають головним сенсом життя. Щоб розірвати цей зв’язок, необхідно пройти комплексне лікування ігрової залежності в Тернополі, що має наступні переваги:

  • найсуворіша анонімність;
  • медична допомога (психіатри, психотерапевти, реабілітологи та інші лікарі);
  • повна ізоляція від зовнішнього світу.

Перебуваючи в стаціонарі, пацієнт отримує можливість зосередитися на роботі над собою і своїми слабкостями, присвятити час душі і знайти точки опори, які допоможуть жити далі.

Як проходить лікування ігрової залежності в Тернополі?

На початковому етапі лікар збере анамнез, визначить стадію залежності і сформує стратегію подальших дій. Медикаментозне лікування ігроманів у Тернополі — перший крок до одужання, який допоможе відновити сон, зміцнити нервову систему і нормалізувати загальне самопочуття. Після цього пацієнту належить пройти два основних етапи боротьби із залежністю:

  • реабілітація;
  • ресоціалізація.

Лудоманія — це хвороба душі. Робота з психологом, психотерапевтом, а при необхідності й з психіатром, підбір лікарських препаратів — основа, на якій базується лікування від азартних ігор у Тернополі.

Програма «12 кроків»

Спільно з кращими зарубіжними фахівцями була розроблена особлива програма «12 кроків». З кожним етапом особистість змінюється, трансформується, оновлюється — цьому чимало сприяє необхідність визнати свою провину і принести вибачення всім, хто постраждав від дій ігромана. Успішно пройшовши лікування лудоманії в Тернополі, колишній гравець сам стає наставником і допомагає іншим пацієнтам реабілітаційного центру.

Найпоширеніші питання про лікування ігроманів у Тернополі

Як зрозуміти, що близька людина грає?

Фінансові проблеми, дратівливість, сильна одержимість — гравцеві складно прожити навіть день без ставок, адже йому здається, що в будь-який момент на нього чекає великий виграш.

Як почати розмову і переконати кинути грати?

Лудомани не здатні самостійно оцінити серйозність проблеми, тому найефективнішим рішенням стане консультація психолога, який допоможе знайти потрібні аргументи.

Чи можна вилікувати лудоманію самому вдома?

Допомога в домашніх умовах можлива, але за нею неминуче слідує зрив, тому краще пройти гарантоване лікування від залежності азартних ігор у Тернополі, звернувшись до приватної клініки.

Які умови проживання?

Всі фото і умови доступні на сайті.

Скільки коштує лікування ігроманії?

Вартість розраховуються індивідуально, передбачена пільгова програма.

Як довго лікуватися від лудоманії?

Допустимий мінімум — 2 місяці, повноцінний курс лікування — близько півроку.

Чи можна зав’язати назавжди?

Значний відсоток наших пацієнтів домігся відмінних результатів — більше 3 років щасливого життя без азартних ігор.

Реабілітаційний центр ігроманів «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

Центри МАА — це ефективна реабілітація ігроманів у Тернополі, а також допомога нарко- та алкозалежним пацієнтам. Телефонуйте, щоб дізнатися докладніше і отримати цікаву інформацію про ціни та умови проживання.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація