Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування ігроманії в Тернополі

Ігроманія — небезпечна пристрасть, яка з легалізацією онлайн-казино стала серйозною проблемою. Офіційно всього 5% лудоманів, але існує ще значний відсоток тих, хто приховує залежність від оточуючих, при цьому постійно перебуваючи в її кайданах. Лікування ігроманії в Тернополі доступне в реабілітаційних центрах МАА (Міжнародної Антинаркотичної Асоціації) — це ефективне рішення для перемоги над недугою.

Анонімне ефективне лікування ігроманії в Тернополі

Виграші окрилюють, програші розчаровують — з часом це перетворюється в одержимість, а слоти або карткові ігри стають головним сенсом життя. Щоб розірвати цей зв’язок, необхідно пройти комплексне лікування ігрової залежності в Тернополі, що має наступні переваги:

  • найсуворіша анонімність;
  • медична допомога (психіатри, психотерапевти, реабілітологи та інші лікарі);
  • повна ізоляція від зовнішнього світу.

Перебуваючи в стаціонарі, пацієнт отримує можливість зосередитися на роботі над собою і своїми слабкостями, присвятити час душі і знайти точки опори, які допоможуть жити далі.

Як проходить лікування ігрової залежності в Тернополі?

На початковому етапі лікар збере анамнез, визначить стадію залежності і сформує стратегію подальших дій. Медикаментозне лікування ігроманів у Тернополі — перший крок до одужання, який допоможе відновити сон, зміцнити нервову систему і нормалізувати загальне самопочуття. Після цього пацієнту належить пройти два основних етапи боротьби із залежністю:

  • реабілітація;
  • ресоціалізація.

Лудоманія — це хвороба душі. Робота з психологом, психотерапевтом, а при необхідності й з психіатром, підбір лікарських препаратів — основа, на якій базується лікування від азартних ігор у Тернополі.

Програма «12 кроків»

Спільно з кращими зарубіжними фахівцями була розроблена особлива програма «12 кроків». З кожним етапом особистість змінюється, трансформується, оновлюється — цьому чимало сприяє необхідність визнати свою провину і принести вибачення всім, хто постраждав від дій ігромана. Успішно пройшовши лікування лудоманії в Тернополі, колишній гравець сам стає наставником і допомагає іншим пацієнтам реабілітаційного центру.

Найпоширеніші питання про лікування ігроманів у Тернополі

Як зрозуміти, що близька людина грає?

Фінансові проблеми, дратівливість, сильна одержимість — гравцеві складно прожити навіть день без ставок, адже йому здається, що в будь-який момент на нього чекає великий виграш.

Як почати розмову і переконати кинути грати?

Лудомани не здатні самостійно оцінити серйозність проблеми, тому найефективнішим рішенням стане консультація психолога, який допоможе знайти потрібні аргументи.

Чи можна вилікувати лудоманію самому вдома?

Допомога в домашніх умовах можлива, але за нею неминуче слідує зрив, тому краще пройти гарантоване лікування від залежності азартних ігор у Тернополі, звернувшись до приватної клініки.

Які умови проживання?

Всі фото і умови доступні на сайті.

Скільки коштує лікування ігроманії?

Вартість розраховуються індивідуально, передбачена пільгова програма.

Як довго лікуватися від лудоманії?

Допустимий мінімум — 2 місяці, повноцінний курс лікування — близько півроку.

Чи можна зав’язати назавжди?

Значний відсоток наших пацієнтів домігся відмінних результатів — більше 3 років щасливого життя без азартних ігор.

Реабілітаційний центр ігроманів «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

Центри МАА — це ефективна реабілітація ігроманів у Тернополі, а також допомога нарко- та алкозалежним пацієнтам. Телефонуйте, щоб дізнатися докладніше і отримати цікаву інформацію про ціни та умови проживання.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація