Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування ігроманії в Тернополі

Ігроманія — небезпечна пристрасть, яка з легалізацією онлайн-казино стала серйозною проблемою. Офіційно всього 5% лудоманів, але існує ще значний відсоток тих, хто приховує залежність від оточуючих, при цьому постійно перебуваючи в її кайданах. Лікування ігроманії в Тернополі доступне в реабілітаційних центрах МАА (Міжнародної Антинаркотичної Асоціації) — це ефективне рішення для перемоги над недугою.

Анонімне ефективне лікування ігроманії в Тернополі

Виграші окрилюють, програші розчаровують — з часом це перетворюється в одержимість, а слоти або карткові ігри стають головним сенсом життя. Щоб розірвати цей зв'язок, необхідно пройти комплексне лікування ігрової залежності в Тернополі, що має наступні переваги:

  • найсуворіша анонімність;
  • медична допомога (психіатри, психотерапевти, реабілітологи та інші лікарі);
  • повна ізоляція від зовнішнього світу.

Перебуваючи в стаціонарі, пацієнт отримує можливість зосередитися на роботі над собою і своїми слабкостями, присвятити час душі і знайти точки опори, які допоможуть жити далі.

Як проходить лікування ігрової залежності в Тернополі?

На початковому етапі лікар збере анамнез, визначить стадію залежності і сформує стратегію подальших дій. Медикаментозне лікування ігроманів у Тернополі — перший крок до одужання, який допоможе відновити сон, зміцнити нервову систему і нормалізувати загальне самопочуття. Після цього пацієнту належить пройти два основних етапи боротьби із залежністю:

  • реабілітація;
  • ресоціалізація.

Лудоманія — це хвороба душі. Робота з психологом, психотерапевтом, а при необхідності й з психіатром, підбір лікарських препаратів — основа, на якій базується лікування від азартних ігор у Тернополі.

Програма «12 кроків»

Спільно з кращими зарубіжними фахівцями була розроблена особлива програма «12 кроків». З кожним етапом особистість змінюється, трансформується, оновлюється — цьому чимало сприяє необхідність визнати свою провину і принести вибачення всім, хто постраждав від дій ігромана. Успішно пройшовши лікування лудоманії в Тернополі, колишній гравець сам стає наставником і допомагає іншим пацієнтам реабілітаційного центру.

Найпоширеніші питання про лікування ігроманів у Тернополі

Як зрозуміти, що близька людина грає?

Фінансові проблеми, дратівливість, сильна одержимість — гравцеві складно прожити навіть день без ставок, адже йому здається, що в будь-який момент на нього чекає великий виграш.

Як почати розмову і переконати кинути грати?

Лудомани не здатні самостійно оцінити серйозність проблеми, тому найефективнішим рішенням стане консультація психолога, який допоможе знайти потрібні аргументи.

Чи можна вилікувати лудоманію самому вдома?

Допомога в домашніх умовах можлива, але за нею неминуче слідує зрив, тому краще пройти гарантоване лікування від залежності азартних ігор у Тернополі, звернувшись до приватної клініки.

Які умови проживання?

Всі фото і умови доступні на сайті.

Скільки коштує лікування ігроманії?

Вартість розраховуються індивідуально, передбачена пільгова програма.

Як довго лікуватися від лудоманії?

Допустимий мінімум — 2 місяці, повноцінний курс лікування — близько півроку.

Чи можна зав'язати назавжди?

Значний відсоток наших пацієнтів домігся відмінних результатів — більше 3 років щасливого життя без азартних ігор.

Реабілітаційний центр ігроманів «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

Центри МАА — це ефективна реабілітація ігроманів у Тернополі, а також допомога нарко- та алкозалежним пацієнтам. Телефонуйте, щоб дізнатися докладніше і отримати цікаву інформацію про ціни та умови проживання.

Про нас

У «Трансформації» ми з гордістю надаємо кращу з існуючих в Україні програму з лікування наркоманії і алкоголізму. Наша мета – зробити процес реабілітації від залежності якомога комфортнішим для клієнта.

Наша програма реабілітації розроблена на підставі багаторічного досвіду лікарів-наркологів, психотерапевтів, реабілітологів і досліджень в області ефективності реабілітаційних методик. Ми супроводжуємо кожного з наших клієнтів і пильно спостерігаємо за прогресом в проходженні програми реабілітації, переконуючись що одужання від залежності протікає успішно і ефект від її проходження закріплений. Програма реабілітації розробляється індивідуально, з метою збільшити шанси на повне одужання.

     

Наша статистика за останні 10 років

12856 осіб звернулися за послугами реабілітації
339 осіб з ремісією понад 5 років
1200 осіб на даний момент проходять курс реабілітації і ресоціалізації
440 осіб створили сім'ї
7856 осіб успішно пройшли курс
137 дітей народилося у наших випускників
1067 осіб мають ремісію від 1 року до 3 років
більше 240 кваліфікованого персоналу
594 человека ремиссия от 3 лет до 5 лет
а також 4 центру реабілітації за кордоном

Наша команда

Ми тут для того, щоб ви мали можливість пройти індивідуальну програму реабілітації, яка допоможе вам змінити своє життя і одужати. Наше головне завдання це допомогти вам пройти лікування, а потім повернутися в реальний світ, повернутися до роботи, до своєї сім'ї і повернутися до справжнього життя! У нашій команді більше 250 чоловік кваліфікованого персоналу: 200 тренерів-консультантів та реабілітологів, близько 50 психологів і психотерапевтів.

       

Сергей Тыква

Врач-психиатр

Сергей Павлович имеет значительный опыт работы с клиентами как в индивидуальном порядке, так и в группе по таким направлениям как зависимость, предотвращение срыва, реакция утраты, семейная психотерапия.

       

Сергей Тыква

Врач-психиатр

Сергей Павлович имеет значительный опыт работы с клиентами как в индивидуальном порядке, так и в группе по таким направлениям как зависимость, предотвращение срыва, реакция утраты, семейная психотерапия.

       

Сергей Тыква

Врач-психиатр

Сергей Павлович имеет значительный опыт работы с клиентами как в индивидуальном порядке, так и в группе по таким направлениям как зависимость, предотвращение срыва, реакция утраты, семейная психотерапия.

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація