Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування ігроманії в Сумах

 Ігроманія – серйозне захворювання, що виникає на грунті психологічної залежності від азартних ігор. Патологічна пристрасть може проявитися до ігор на тоталізаторі, в казино, на ігрових автоматах. Найпоширеніша сьогодні форма ігроманії – залежність від комп’ютерних ігор.

Людина, що опинився у владі гри, втрачає інтерес до будь-яких видів діяльності, крім безпосередньої участі в ігровому процесі. Наслідки даного психічного розладу виявляються руйнівними для сімейних відносин, матеріального благополуччя, соціальних зв’язків гравця. На його тлі можуть розвинутися інші небезпечні психічні розлади: депресія, шизофренія, різні маніакальні стани.

Близьким людям ігромана важливо розуміти, що ігроманія – це хвороба, а боротьба з ігровою залежністю – складний, тривалий процес, в якому хворому потрібно ваша підтримка. У нашій статті ми з’ясуємо, як виникає залежність і де можна пройти лікування ігроманії у Сумах.

Причини розвитку ігроманії

Найчастіше залежність від азартних і комп’ютерних ігор виникає на основі різних психологічних порушень:

  • невдоволення собою, самотність;
  • азарт (спрага швидкого, легкого збагачення);
  • схильність до залежності;
  • наявність психопатологічних розладів.

Участь в грі дає людині гострі відчуття, які він не здатний отримати в звичайному житті. Ігровий процес тримає гравця в напрузі, найменший виграш вселяє впевненість, але поза грою людина відчуває тривогу, стає дратівливою, постійно думає про гру (проводить аналіз минулих ігор, розробляє майбутню стратегію). На зміну ейфорії приходить відчуття страху, паніка, самотність, відчай.

Прийнято вважати, що патологічна тяга до гри виникає у дорослих. Але це не так. Сильний вплив на розвиток ігроманії надають сучасні фільми, інтернет, комп’ютерні ігри-стратегії. І найбільш вразливою аудиторією є діти. Гральна залежність у підлітків і у школярів молодшого віку виникає дуже швидко, так як їхня психіка недостатньо зміцніла, щоб протистояти руйнівному впливу емоційних стресів.

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

 

Лікування і профілактика ігроманії в Сумах

Відучити ігромана від поганої звички без професійної допомоги – неможливо. Такі методи, як загрози, заборони, ультиматуми, не є дієвими. Бажання грати у залежної людини сильнішою за страх опинитися без роботи, втратити сім’ю. При перших ознаках хвороби пацієнту потрібно психокорекційна допомога.

Реабілітаційний центр «Трансформація» в Сумах займається лікуванням ігроманії, використовуючи унікальну програму «12 кроків», яка багатьом допомогла позбавитися від наркотичної залежності. Основою програми є пошук сенсу, визначення власної системи цінностей, внутрішньої мотивації для кожного пацієнта. Лікування в клініці включає творчу терапію, групові заняття з психологом, духовне і морально-етичне розвиток.

Спостереження фахівцями клініки за своїми підопічними після лікування, підтримка близьких людей на всіх етапах реабілітації – найефективніші заходи профілактики рецидиву захворювання.

Медичний центр «Трансформація» пропонує комплексне анонімне лікування від ігрової залежності в Сумах, а також психологічну допомогу (мотивація клієнтів). Примусове лікування (добровільно-примусова мотивація клієнта) може проводитися тільки в критичних ситуаціях. Дізнатися про програму, скільки коштує курс позбавлення від ігрової залежності, вартість окремих послуг – можна на офіційному сайті або за телефонами гарячої лінії.

Ознайомтеся детальніше з програмою лікування ігроманії .

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація