Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування ігроманії в Полтаві

Ігроманія є патологічну залежність від різних ігор, дуже часто азартних, формування якої відбувається на психологічному рівні. Сучасний різновид ігроманії – пристрасть до комп’ютерних ігор.

Виявляється ігрова залежність в постійній необхідності брати участь в іграх, в результаті чого вони починають домінувати над іншими життєвими цінностями, витісняючи потреба в спілкуванні, прагнення до кар’єрного росту, матеріального добробуту і т.д. Ігроманія має хронічний перебіг, а одним з її основних ознак є нездатність залежного встояти перед спокусою знову почати гру.

Чому виникає ігрова залежність

Такого роду пристрасть може виникати через цілого ряду взаємопов’язаних факторів:

  • наявності стимулу, як негативного, так і позитивного: виграш і програш;
  • психічних особливостей конкретної людини;
  • помилок в мисленні, які не дозволяють правильно оцінити ймовірність виграшу.

Лікування ігроманії в Полтаві Гра – це можливість пережити яскраві моменти, пов’язані з перемогою і поразкою. Перемога дозволяє відчути себе сильним, надає впевненість у своїх силах, тому все це хочеться переживати знову і знову. Не менш сильний вплив на формування залежності може надати перегляд кінофільмів, в яких дуже часто присутні сюжети про великих виграші.

У школярів і підлітків поштовхом до формування ігрового пристрасті може послужити обговорення в колі друзів комп’ютерних ігор, способів їх проходження. До речі, сьогодні цим займаємося не тільки діти, але дорослі люди. Віртуальний світ комп’ютерних ігор дарує користувачам ілюзію переваги над іншими, відчуття легкого досягнення поставлених перед собою цілей, тому він більш привабливий, ніж реальний світ.

Не варто недооцінювати і помилки дорослих, які можуть виражатися у вигляді занадто суворого виховання або недостатнього контролю, спроб прищепити дитині зайву любов до грошей або занадто частого обговорення варіантів легкого збагачення.

Лікування ігрової залежності (Полтава)

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

 

Залежність – це, перш за все обмеження свободи. Незалежно від її виду, людина, що знаходиться під владою залежності втрачає здатність приймати зважені рішення, припиняє розвиватися, а коло його інтересів стає дуже обмеженим.

Лікування ігроманії має будуватися на тих же принципах, що і лікування інших видів залежності. Цей принцип враховано в одній з найвідоміших і дієвих програм реабілітації – «12 кроків». Вона сформувалася ще в 30 роках минулого століття і за ці роки допомогла зцілити мільйони людей.

Для ігроманів програма «12 кроків» стала справжнім порятунком. Взявши її за основу, фахівці реабілітаційного центру «Трансформація» розробили власний комплексний курс лікування, який враховує особливості формування залежності у сучасних представників суспільства. Основним своїм завданням співробітники центру бачать спільний з клієнтом пошук сенсу життя, захоплень, створення нової системи цінностей.

Лікування ігрової залежності в Полтаві – це комплексна програма, що представляє собою єдиний психотерапевтичний курс, до якого включено:

  • заходи, метою яких є духовно-моральне відродження людини;
  • групові та індивідуальні сеанси психотерапії з провідними психологами;
  • арт-терапія;
  • спортивні заняття та ін.

Програма лікування визначається для кожного клієнта індивідуально. Під час проходження курсу наші клієнти проживають в комфортабельних номерах, оточені турботою професійного персоналу. Для того щоб уникнути рецидивів, ми продовжуємо спостерігати за нашими підопічними і після основного курсу. Така профілактика допомагає нам домагатися найвищих результатів і ще раз доводить, що наша мета – повне зцілення залежної людини.

Реабілітаційний центр «Трансформація» пропонує анонімне лікування ігрової залежності в Полтаві. Крім цього, ми надаємо психологічну допомогу, в тому числі і швидку, яка може полягати в мотивації (психокорекції) клієнта на лікування. Детальна інформація доступна за телефонами гарячої лінії. Тут же ви зможете дізнатися про те, скільки коштує курс позбавлення від ігрової залежності, вартість окремих послуг. Детальна інформація про нашу діяльність представлена ​​на офіційному сайті.

Якщо вам цікаво дізнатися більше про специфіку лікування, пройдіть за посиланням .

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація