Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування ігроманії в Полтаві

Ігроманія є патологічну залежність від різних ігор, дуже часто азартних, формування якої відбувається на психологічному рівні. Сучасний різновид ігроманії – пристрасть до комп’ютерних ігор.

Виявляється ігрова залежність в постійній необхідності брати участь в іграх, в результаті чого вони починають домінувати над іншими життєвими цінностями, витісняючи потреба в спілкуванні, прагнення до кар’єрного росту, матеріального добробуту і т.д. Ігроманія має хронічний перебіг, а одним з її основних ознак є нездатність залежного встояти перед спокусою знову почати гру.

Чому виникає ігрова залежність

Такого роду пристрасть може виникати через цілого ряду взаємопов’язаних факторів:

  • наявності стимулу, як негативного, так і позитивного: виграш і програш;
  • психічних особливостей конкретної людини;
  • помилок в мисленні, які не дозволяють правильно оцінити ймовірність виграшу.

 Гра – це можливість пережити яскраві моменти, пов’язані з перемогою і поразкою. Перемога дозволяє відчути себе сильним, надає впевненість у своїх силах, тому все це хочеться переживати знову і знову. Не менш сильний вплив на формування залежності може надати перегляд кінофільмів, в яких дуже часто присутні сюжети про великих виграші.

У школярів і підлітків поштовхом до формування ігрового пристрасті може послужити обговорення в колі друзів комп’ютерних ігор, способів їх проходження. До речі, сьогодні цим займаємося не тільки діти, але дорослі люди. Віртуальний світ комп’ютерних ігор дарує користувачам ілюзію переваги над іншими, відчуття легкого досягнення поставлених перед собою цілей, тому він більш привабливий, ніж реальний світ.

Не варто недооцінювати і помилки дорослих, які можуть виражатися у вигляді занадто суворого виховання або недостатнього контролю, спроб прищепити дитині зайву любов до грошей або занадто частого обговорення варіантів легкого збагачення.

Лікування ігрової залежності (Полтава)

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

 

Залежність – це, перш за все обмеження свободи. Незалежно від її виду, людина, що знаходиться під владою залежності втрачає здатність приймати зважені рішення, припиняє розвиватися, а коло його інтересів стає дуже обмеженим.

Лікування ігроманії має будуватися на тих же принципах, що і лікування інших видів залежності. Цей принцип враховано в одній з найвідоміших і дієвих програм реабілітації – «12 кроків». Вона сформувалася ще в 30 роках минулого століття і за ці роки допомогла зцілити мільйони людей.

Для ігроманів програма «12 кроків» стала справжнім порятунком. Взявши її за основу, фахівці реабілітаційного центру «Трансформація» розробили власний комплексний курс лікування, який враховує особливості формування залежності у сучасних представників суспільства. Основним своїм завданням співробітники центру бачать спільний з клієнтом пошук сенсу життя, захоплень, створення нової системи цінностей.

Лікування ігрової залежності в Полтаві – це комплексна програма, що представляє собою єдиний психотерапевтичний курс, до якого включено:

  • заходи, метою яких є духовно-моральне відродження людини;
  • групові та індивідуальні сеанси психотерапії з провідними психологами;
  • арт-терапія;
  • спортивні заняття та ін.

Програма лікування визначається для кожного клієнта індивідуально. Під час проходження курсу наші клієнти проживають в комфортабельних номерах, оточені турботою професійного персоналу. Для того щоб уникнути рецидивів, ми продовжуємо спостерігати за нашими підопічними і після основного курсу. Така профілактика допомагає нам домагатися найвищих результатів і ще раз доводить, що наша мета – повне зцілення залежної людини.

Реабілітаційний центр «Трансформація» пропонує анонімне лікування ігрової залежності в Полтаві. Крім цього, ми надаємо психологічну допомогу, в тому числі і швидку, яка може полягати в мотивації (психокорекції) клієнта на лікування. Детальна інформація доступна за телефонами гарячої лінії. Тут же ви зможете дізнатися про те, скільки коштує курс позбавлення від ігрової залежності, вартість окремих послуг. Детальна інформація про нашу діяльність представлена ​​на офіційному сайті.

Якщо вам цікаво дізнатися більше про специфіку лікування, пройдіть за посиланням .

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація