Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування ігроманії в Одесі

 Випробувати удачу в азартних іграх хоча б раз в житті намагався кожен з нас. При позитивному результаті гравець переживає неймовірно яскраві відчуття, набуває впевненості в своїх силах, відчуває себе «господарем» життя. Щоб випробувати це ще раз, людина повертається до гри знову і знову. Ось тільки удача не завжди прихильна до граючих і тоді на зміну ейфорії приходить розчарування. У людей емоційно нестійких виникає непереборна тяга до гри або ігроманія.

Остання робить украй руйнівний вплив на соціальну адаптацію людини, можливості самореалізації, сімейні відносини. Для боротьби з ігровою залежністю найбільш ефективним методом лікування є психотерапія. Про причини цієї залежності, про те, де пройти лікування від ігроманії в Одесі – в нашій статті.

Причини ігрової залежності

В основі формування ігрової залежності лежать психологічні і соціальні чинники. Найбільш поширеною є залежність від комп’ютерних ігор і ігрових автоматів (через доступності). Більш небезпечною є гра на гроші, яка може привести не тільки до повного розорення, а й серйозно підірвати психічне здоров’я людини. Особливо згубна ігроманія для дітей: підлітків, школярів. Новий світ стає для них привабливішим – яскраві емоції, можливість відчути себе лідером. Серед факторів, що впливають на розвиток ігроманії можна виділити:

  • почуття самотності, бажання змінити своє життя;
  • незадоволеність в реальному житті;
  • бажання отримати великий виграш;
  • наявність психічних розладів.

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

 

Лікування ігроманії (Одеса)

Залежність є тим обмежуючим фактором, який здатний вплинути на подальшу еволюцію людини. Всі його дії спрямовані на виконання певного сценарію, фіналом якого повинен стати виграш. Це заважає жити, обмежує його інтереси, є причиною матеріальних проблем.

Чи можливо позбавлення від ігрової залежності? Вже протягом багатьох десятиліть в усьому світі використовується ефективна програма «12 кроків», за допомогою якої зцілилися мільйони людей. Вона універсальна і лікує від усіх видів залежності. Медичний центр «Трансформація» пропонує курс лікування, побудований на її основі. Це групові вправи з психологами і психотерапевтами, заняття спрямовані на духовно-моральний розвиток, арт-терапія та ін. Програма формується індивідуально. В якості профілактики зриву, психологи здійснюють контроль колишніх залежних і після основного курсу.

Реабілітаційний центр «Трансформація» – це комплексне анонімне лікування ігроманії у Одесі, ціна на яке істотно нижче, ніж в альтернативних пропозиціях. Крім цього ми надаємо психологічну допомогу (мотивація клієнтів). Примусове лікування (добровільно-примусова мотивація клієнта) може проводитися тільки в критичних ситуаціях. Дізнатися про програму, скільки коштує курс позбавлення від ігрової залежності, вартість окремих послуг – можна на офіційному сайті або за телефонами гарячої лінії в Одесі.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

У даній статті більш детально описана специфіка нашої роботи по лікуванню від ігроманії.

& nbsp;

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація