Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування ігроманії в Миколаєві

Ігроманія — стійка психологічна залежність від азартних і комп'ютерних ігор, яка змінює особистість людини і негативно впливає на її життя. Одужати людині може допомогти лікування ігроманії в Миколаєві в наркологічному реабілітаційному центрі «Трансформація», який є частиною МАА (Міжнародної Антинаркотичної Асоціації).

Анонімне ефективне лікування ігроманії в Миколаєві

Гравець повністю залежить азарту, що його охоплює. Він не може жити без ставок, карт, казино, слотів, рідкісних виграшів і навіть програшів. Залежний не зможе без стороннього втручання стати колишнім. Тільки лікування ігрової залежності в Миколаєві в наркологічному спеціалізованому реабілітаційному центрі «Трансформація», що входить до складу МАА (Міжнародної Антинаркотичної Асоціації), дозволить йому одужати.

Більше десяти років лікарі центру допомагають пацієнтам вилікуватися від залежності й жити повноцінним життям.

Як проходить лікування ігрової залежності в Миколаєві?

Лікування залежності від азартних ігор у Миколаєві — це анонімний і тривалий процес. Протягом усього терміну з лудоманом працюють психологи, реабілітологи, психотерапевти, які мають величезний досвід і високий рівень кваліфікації. Поряд з вживанням ряду медикаментозних спеціальних препаратів пацієнти проходять два важливих етапи:

  • реабілітацію, під час якої усувається одержимість азартними іграми;
  • ресоціалізацію, коли людину планомірно повертають у соціум, сім'ю.

Програма «12 кроків»

Весь процес відновлення ігромана базується на Міннесотській програмі «12 кроків», яку розробляли для лікування алкоголізму, але з часом адаптували й під інші типи залежностей. Поступово пацієнт усвідомлює проблему і вчиться з нею справлятися.

Найпоширеніші питання про лікування ігроманів у Миколаєві

Як зрозуміти, що близька людина грає?

Її не можна відірвати від комп'ютера, її цікавлять тоталізатори, характер змінюється в гіршу сторону.

Як почати розмову й переконати кинути грати?

Тут краще довіритися професіоналам, звернувшись до реабілітаційного центру для алкозалежних і людей з іншими патологічними пристрастями.

Чи можна вилікувати лудоманію самому вдома?

Можна, але результат видно рідко. Ефективне лікування ігроманів у Миколаєві з гарантованим результатом можливо тільки в стаціонарі спеціалізованої приватної клініки або центру реабілітації.

Які умови проживання?

Про умови проживання пацієнтів можна судити з фото, розміщених на сайті.

Скільки коштує лікування лудоманії?

У всіх випадках призначається індивідуальне лікування лудоманії в Миколаєві, відповідно, різна і ціна. У ряді ситуацій передбачені пільги.

Як довго лікуватися від лудоманії?

Лікування від азартних ігор у Миколаєві не триває менше двомісячного терміну, але рекомендується проходити курс від півроку і довше.

Чи можна зав'язати назавжди?

Є приклади колишніх ігроманів, які три і більше років у зав'язці.

Реабілітаційний центр ігроманів «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

Якщо у вас складна ситуація і необхідна реабілітація ігроманів у Миколаєві, звертайтеся до нашого центру. Ми надамо безкоштовну консультацію та професійну допомогу кращих лікарів і фахівців у цій галузі.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація