Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування ігроманії в Миколаєві

Ігроманія — стійка психологічна залежність від азартних і комп’ютерних ігор, яка змінює особистість людини і негативно впливає на її життя. Одужати людині може допомогти лікування ігроманії в Миколаєві в наркологічному реабілітаційному центрі «Трансформація», який є частиною МАА (Міжнародної Антинаркотичної Асоціації).

Анонімне ефективне лікування ігроманії в Миколаєві

Гравець повністю залежить азарту, що його охоплює. Він не може жити без ставок, карт, казино, слотів, рідкісних виграшів і навіть програшів. Залежний не зможе без стороннього втручання стати колишнім. Тільки лікування ігрової залежності в Миколаєві в наркологічному спеціалізованому реабілітаційному центрі «Трансформація», що входить до складу МАА (Міжнародної Антинаркотичної Асоціації), дозволить йому одужати.

Більше десяти років лікарі центру допомагають пацієнтам вилікуватися від залежності й жити повноцінним життям.

Як проходить лікування ігрової залежності в Миколаєві?

Лікування залежності від азартних ігор у Миколаєві — це анонімний і тривалий процес. Протягом усього терміну з лудоманом працюють психологи, реабілітологи, психотерапевти, які мають величезний досвід і високий рівень кваліфікації. Поряд з вживанням ряду медикаментозних спеціальних препаратів пацієнти проходять два важливих етапи:

  • реабілітацію, під час якої усувається одержимість азартними іграми;
  • ресоціалізацію, коли людину планомірно повертають у соціум, сім’ю.

Програма «12 кроків»

Весь процес відновлення ігромана базується на Міннесотській програмі «12 кроків», яку розробляли для лікування алкоголізму, але з часом адаптували й під інші типи залежностей. Поступово пацієнт усвідомлює проблему і вчиться з нею справлятися.

Найпоширеніші питання про лікування ігроманів у Миколаєві

Як зрозуміти, що близька людина грає?

Її не можна відірвати від комп’ютера, її цікавлять тоталізатори, характер змінюється в гіршу сторону.

Як почати розмову й переконати кинути грати?

Тут краще довіритися професіоналам, звернувшись до реабілітаційного центру для алкозалежних і людей з іншими патологічними пристрастями.

Чи можна вилікувати лудоманію самому вдома?

Можна, але результат видно рідко. Ефективне лікування ігроманів у Миколаєві з гарантованим результатом можливо тільки в стаціонарі спеціалізованої приватної клініки або центру реабілітації.

Які умови проживання?

Про умови проживання пацієнтів можна судити з фото, розміщених на сайті.

Скільки коштує лікування лудоманії?

У всіх випадках призначається індивідуальне лікування лудоманії в Миколаєві, відповідно, різна і ціна. У ряді ситуацій передбачені пільги.

Як довго лікуватися від лудоманії?

Лікування від азартних ігор у Миколаєві не триває менше двомісячного терміну, але рекомендується проходити курс від півроку і довше.

Чи можна зав’язати назавжди?

Є приклади колишніх ігроманів, які три і більше років у зав’язці.

Реабілітаційний центр ігроманів «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

Якщо у вас складна ситуація і необхідна реабілітація ігроманів у Миколаєві, звертайтеся до нашого центру. Ми надамо безкоштовну консультацію та професійну допомогу кращих лікарів і фахівців у цій галузі.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація