Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування ігроманії у Львові

Лікування ігроманії у Львові Ігроманія – це серйозне захворювання з хронічним перебігом, яке представляє собою психологічну залежність від ігор. В даний час найбільш поширеною формою ігрової залежності є пристрасть до комп’ютерних ігор.

Залежність пригнічує волю людини, обмежує коло його інтересів, а єдине до чого він продовжує прагнути – бути учасником ігрового процесу. Подальший розвиток захворювання чинить руйнівну дію на сімейні та соціальні взаємини, може стати причиною великих матеріальних витрат. Крім цього, ігроманія може стати причиною розвитку інших психічних порушень, до яких відноситься депресія, шизофренія.

Щоб вчасно надати допомогу людині, що потрапила в біду, слід усвідомити, що будь-яка залежність вимагає втручання досвідчених фахівців, а боротьба з ігровою залежністю – це тривалий процес, для якого знадобиться сила волі не тільки самого залежного, але і участь тих, хто його оточує. У даній статті ми розповімо про причини розвитку залежності, про те, де можна пройти лікування ігроманії у Львові.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Формування ігрової залежності: основні причини

Найбільш часто залежність від комп’ютерних і азартних ігор є наслідком різноманітних психологічних порушень, до яких відносяться:

  • почуття самотності;
  • незадоволеність собою;
  • бажання швидко збагатитися.

Процес гри дозволяє пережити безліч незвичайних і досить гострих відчуттів, які найчастіше недоступні в реальному житті. Перебуваючи в постійній напрузі, гравець переживає ейфорію навіть від невеликого виграшу, який дозволяє ще більше повірити в свої сили.

Однак в реальному житті залежний відчуває постійне відчуття тривоги, стає дратівливою, аналізує свої невдачі і прагне знайти спосіб, який допоможе йому знову здобути перемогу. Але реальність така, що за успіхом обов’язково слід поразку, яке змушує людину відчувати відчай, самотність, страх.

Игромании схильні люди різного віку. На молоде покоління (школярів, підлітків) великий вплив мають сучасні фільми з красивими історіями легкого збагачення, інтернет-сайти, які пропонують «надійні» способи виграшу в казино і т.д. У дитячому віці психіка більш нестійка, тому залежність формується дуже швидко.

Лікування ігрової залежності у Львові

Лікування ігроманії у Львові Позбавлення від ігрової залежності можливе лише за участі фахівців в області психології. На пристрасть до ігор не впливають вмовляння, погрози, заборони. У клініці «Трансформація» для лікування ігроманії використовується унікальна програма «12 кроків», за допомогою якої мільйони залежних стали абсолютно вільними.

На початкових стадіях ігрової залежності можна обійтися психокорекційної допомогою, за якою також можна звернутися в реабілітаційний центр. При вже сформувалася хвороби проводять лікування в умовах стаціонару, головною метою якого є створення нової системи цінностей у залежного, розширення кола його інтересів. У програму лікування входять різноманітні методи впливу, серед яких можна виділити групові психотренінги, заходи, спрямовані на духовно-моральне відродження, арт-терапію та ін.

В клініці приділяють багато уваги профілактиці рецидивів, тому тут надають обов’язкову підтримку близьким залежного на всіх етапах реабілітації і продовжують спостереження за клієнтами після закінчення основного курсу.

Реабілітаційний центр «Трансформація» – це анонімне лікування від ігрової залежності в Львові, а також психологічна допомога, яка необхідна не тільки нашим клієнтам, але і найближчого до них оточення. До примусового лікування (за згодою близьких) ми вдаємося лише в критичних ситуаціях. Детальніше про саму програму, про те, скільки коштує курс, вартості окремих послуг можна дізнатися за телефонами гарячої лінії або на сайті клініки.

Детальніше про програму лікування ігроманії ви можете почитати за посиланням .

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація