Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування ігроманії в Кривому Розі

Ігроманія, як і будь-яка інша залежність, повністю змінює життя і сприйняття. Це серйозна хвороба, що поступово розвивається, в результаті якої людина стає залежною від комп’ютерних і азартних ігор та їй необхідне лікування ігроманії в Кривому Розі. За результатами досліджень, тільки в Україні число лудоманів регулярно збільшується. У 2018 р. воно склало 2% від загальної чисельності населення.    

Анонімне ефективне лікування ігроманії в Кривому Розі

Забезпечити ефективне комплексне лікування лудоманії в Кривому Розі може наркологічний реабілітаційний центр для алкозалежних «Трансформація», що спеціалізується і на позбавленні від ігрової залежності, патологічної тяги до казино, карт, слотів, ставок, комп’ютерних ігор.

Організація входить до складу Міжнародної Антинаркотичної Асоціації (МАА), лікарі якої більше 10 років працюють із залежними людьми, допомагаючи в тому числі й азартним гравцям стати знову здоровими.

Як проходить лікування ігрової залежності в Кривому Розі?

Лікування ігроманів у Кривому Розі проводиться анонімно. З лудоманом працюють досвідчені психологи, психотерапевти, реабілітологи.

Програма має три складові:

  • вживання медикаментозних препаратів;
  • реабілітація — планомірне позбавлення від бажання грати, випробувати азарт під час виграшу і ейфорію від програшу;
  • ресоціалізація — адаптація до реального життя без одержимості грою.

Програма «12 кроків»

Лікування ігрової залежності в Кривому Розі засноване на програмі «12 кроків», відомій у всьому світі. В її межах людина поступово усвідомлює наявність проблеми та вчиться її усувати.

Найпоширеніші питання про лікування ігроманів у Івано-Франківську

Як зрозуміти, що близька людина грає?

Першим вісником наявності проблеми у близької людини є її невгамовна тяга до азартних або комп’ютерних ігор. Відсутність такої можливості робить її жорсткою, дратівливою.

Як почати розмову й переконати кинути грати?

Якщо людина тільки почала грати, її ще можна зупинити, переключивши на щось інше. Але в більшості випадків без фахівців не обійтися.

Чи можна вилікувати лудоманію самому вдома?

Лікування залежності від азартних ігор у Кривому Розі в домашніх умовах малоефективне. Отримати гарантований результат можна, тільки звернувшись у наркологічний центр реабілітації або в приватну клініку. Передбачається проходження реабілітаційного курсу в стаціонарі.

Які умови проживання?

Дізнатися деталі умов проживання можна на офіційному сайті, де розміщені фотографії центру.

Скільки коштує лікування лудоманії?

У кожному окремому випадку питання ціни розглядається індивідуально в залежності від стану пацієнта. У деяких випадках працює пільгова програма.

Як довго лікуватися від лудоманії?

Лікування від азартних ігор у Кривому Розі рекомендується проводити протягом як мінімум шести місяців. У деяких випадках курс становить два місяці.

Чи можна зав’язати назавжди?

Серед пацієнтів Центру є ті, хто більше трьох років знаходиться в зав’язці.

Реабілітаційний центр ігроманів «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

Отримати допомогу висококваліфікованих фахівців і повернути близьку людину в світ без гри ви зможете завдяки реабілітаційному центру «Трансформація». Дізнатися, як проходить реабілітація ігроманів у Кривому Розі, отримати консультацію можна, зателефонувавши нам за вказаним номером.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація