Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування ігроманії в Кропивницькому

Ігроманія — патологічна залежність від азартних ігор. Згідно з проведеними дослідженнями, кількість лудоманів у світі, і зокрема в Україні, постійно зростає. Це серйозне захворювання, при якому необхідно ефективне лікування ігроманії в Кропивницькому.

Анонімне ефективне лікування ігроманії в Кропивницькому

Залежний потребує висококваліфікованої допомоги, яку йому зможуть забезпечити лікарі та досвідчені фахівці реабілітаційного центру алкозалежних і людей з іншими згубними пристрастями, що є частиною МАА (Міжнародної Антинаркотичної Асоціації).

Центр працює з пацієнтами, одержимими пристрастю до гри, казино, слотів, карт, що втрачають голову від виграшів і програшів, більше 10 років.

Як проходить лікування ігрової залежності в Кіровограді (Кропивницькому)?

Азартний гравець отримує комплексне анонімне лікування ігрової залежності в Кропивницькому, всебічну допомогу психотерапевтів, психологів та реабілітологів.

Повний курс лікування складається з:

  • медикаментозного лікування, яке передбачає вживання ряду препаратів;
  • реабілітації — у цей період людина поступово втрачає азарт, бажання робити ставки;
  • ресоціалізації — адаптаційного періоду в житті без гри.

Програма «12 кроків»

Лікування лудоманії в Кіровограді базується на програмі «12 кроків», яка використовується для позбавлення від залежностей у багатьох країнах. Поступово, крок за кроком пацієнт усвідомлено повертається до нормального життя.

Найпоширеніші питання про лікування ігроманів у Кропивницькому

Як зрозуміти, що близька людина грає?

Постійне бажання людини грати, роздратування, якщо її відволікають, агресивність, депресії є першими вісниками лудоманії.

Як почати розмову й переконати кинути грати?

Самостійно впоратися із залежністю близької людини є шанс на початковому етапі, але, щоб отримати гарантований результат, слід звернутися за допомогою до фахівців наркологічної приватної клініки або реабілітаційного центру.

Чи можна вилікувати лудоманію самому вдома?

Проводити лікування ігроманів у Кіровограді вдома можна, але ефект буде лише в рідкісних випадках. Людині потрібен повний курс реабілітації в стаціонарі спеціалізованого закладу.

Які умови проживання?

Детальніше ознайомитися з умовами проживання в центрі можна на сайті, переглянувши фотографії.

Скільки коштує лікування лудоманії?

Лікування залежності від азартних ігор у кожному випадку коштує по-різному і залежить від стадії хвороби. Є спеціальні пільги для нужденних.

Як довго лікуватися від лудоманії?

Реабілітація ігроманів у Кропивницькому — тривалий і трудомісткий процес. Мінімальний курс становить 2 місяці, але рекомендується перебувати на лікуванні не менше 6 місяців.

Чи можна зав’язати назавжди?

Лікування від азартних ігор у Кропивницькому дає можливість людині позбутися від хвороби на тривалий період. Як показує практика, багато хто не грає три і більше років.

Реабілітаційний центр ігроманів «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

Якщо ви не знаєте, що робити з ігроманом, звертайтеся до реабілітаційного центру «Трансформація», де вам завжди прийдуть на допомогу лікарі та фахівці, які знають, що і як робити в подібних випадках. Телефонуйте й отримайте безкоштовну консультацію в будь-який час.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація