Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування ігроманії в Кропивницькому

Ігроманія — патологічна залежність від азартних ігор. Згідно з проведеними дослідженнями, кількість лудоманів у світі, і зокрема в Україні, постійно зростає. Це серйозне захворювання, при якому необхідно ефективне лікування ігроманії в Кропивницькому.

Анонімне ефективне лікування ігроманії в Кропивницькому

Залежний потребує висококваліфікованої допомоги, яку йому зможуть забезпечити лікарі та досвідчені фахівці реабілітаційного центру алкозалежних і людей з іншими згубними пристрастями, що є частиною МАА (Міжнародної Антинаркотичної Асоціації).

Центр працює з пацієнтами, одержимими пристрастю до гри, казино, слотів, карт, що втрачають голову від виграшів і програшів, більше 10 років.

Як проходить лікування ігрової залежності в Кіровограді (Кропивницькому)?

Азартний гравець отримує комплексне анонімне лікування ігрової залежності в Кропивницькому, всебічну допомогу психотерапевтів, психологів та реабілітологів.

Повний курс лікування складається з:

  • медикаментозного лікування, яке передбачає вживання ряду препаратів;
  • реабілітації — у цей період людина поступово втрачає азарт, бажання робити ставки;
  • ресоціалізації — адаптаційного періоду в житті без гри.

Програма «12 кроків»

Лікування лудоманії в Кіровограді базується на програмі «12 кроків», яка використовується для позбавлення від залежностей у багатьох країнах. Поступово, крок за кроком пацієнт усвідомлено повертається до нормального життя.

Найпоширеніші питання про лікування ігроманів у Кропивницькому

Як зрозуміти, що близька людина грає?

Постійне бажання людини грати, роздратування, якщо її відволікають, агресивність, депресії є першими вісниками лудоманії.

Як почати розмову й переконати кинути грати?

Самостійно впоратися із залежністю близької людини є шанс на початковому етапі, але, щоб отримати гарантований результат, слід звернутися за допомогою до фахівців наркологічної приватної клініки або реабілітаційного центру.

Чи можна вилікувати лудоманію самому вдома?

Проводити лікування ігроманів у Кіровограді вдома можна, але ефект буде лише в рідкісних випадках. Людині потрібен повний курс реабілітації в стаціонарі спеціалізованого закладу.

Які умови проживання?

Детальніше ознайомитися з умовами проживання в центрі можна на сайті, переглянувши фотографії.

Скільки коштує лікування лудоманії?

Лікування залежності від азартних ігор у кожному випадку коштує по-різному і залежить від стадії хвороби. Є спеціальні пільги для нужденних.

Як довго лікуватися від лудоманії?

Реабілітація ігроманів у Кропивницькому — тривалий і трудомісткий процес. Мінімальний курс становить 2 місяці, але рекомендується перебувати на лікуванні не менше 6 місяців.

Чи можна зав’язати назавжди?

Лікування від азартних ігор у Кропивницькому дає можливість людині позбутися від хвороби на тривалий період. Як показує практика, багато хто не грає три і більше років.

Реабілітаційний центр ігроманів «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

Якщо ви не знаєте, що робити з ігроманом, звертайтеся до реабілітаційного центру «Трансформація», де вам завжди прийдуть на допомогу лікарі та фахівці, які знають, що і як робити в подібних випадках. Телефонуйте й отримайте безкоштовну консультацію в будь-який час.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація